Recenzje

Właśnie pojawiła się lista najlepszych zabawek Walmart 2022 — to najlepsze prezenty dla dzieci, które można z niej kupić

Sezon zakupów prezentów w pełni. Im szybciej możesz się zaczepić wszystkie prezenty dla twojej rodziny i przyjaciół, tym lepiej — zwłaszcza jeśli jesteś w stanie złapać kilka ofert robiąc to. Jeśli jesteś rodzicem, próba znalezienia idealnych prezentów dla dzieci, które pokochają i będą nadal z nich korzystać w nowym roku, może być przytłaczająca. Chcesz również mieć pewność, że zabawki, które wybierasz, są zarówno bezpieczne, jak i odpowiednie dla wieku.

Walmart pomaga kupującym znajdź z nim idealne prezenty Lista najlepszych zabawek 2022 r, który zawiera najbardziej poszukiwane zabawki roku dla dzieci w każdym wieku, wszystkie w stosunkowo niskich cenach. Co więcej, wiele z tych prezentów jest teraz w sprzedaży podczas Wybuchowa wczesna wyprzedaż Walmart w Czarny piątekktóry się rozpoczął 7 listopada.

Aby pomóc Ci wybrać prezenty, które Twoje dziecko naprawdę pokocha, przejrzeliśmy listę i wybraliśmy 10 naszych najlepszych propozycji, w tym zestawy do zabawy, interaktywne lalki, hulajnogi i nie tylko do skreślenia z listy.

1. LeapFrog My Pal Scout Smarty Paws Konfigurowalny szczeniak

Źródło: Leapfrog/recenzja

Najlepsze zabawki Walmart na prezent: LeapFrog My Pal Scout Smarty Paws Konfigurowalny szczeniak

LeapFrog od lat jest jedną z najlepszych marek zabawek, dostarczając zabawne, bezpieczne i edukacyjne zabawki dla małych dzieci. Ten pluszowy szczeniak jest nie tylko słodki i milutki. Łapy są wrażliwe na dotyk i aktywują muzykę, gry i zajęcia, aby zachęcić do uważności. Szczeniaka można spersonalizować, aby poznać imię dziecka, ulubione jedzenie, kolor i zwierzę. Jest nawet zaprogramowany, aby pomóc maluchom nauczyć się mówić, pisać i rozumieć uczucia i emocje. Dostępny jest specjalny tryb nocny, w którym odtwarzane są kojące kołysanki, które pomagają uśpić dziecko. Niewiele jest rzeczy, których ten pluszowy zwierzak nie potrafi!

16,36 USD w Walmarcie

Dołącz do Carpool. Zapisz się do naszego comiesięcznego biuletynu, aby uzyskać porady ekspertów na temat Twojej rodzicielskiej podróży.

2. Lalka Cocomelon Boo Boo JJ

Lalka Cocomelon Boo Boo JJ pokazana w szortach i biało-niebieskiej koszulce.

Źródło: CoComelon/recenzja

Najlepsze zabawki Walmart na prezent: Cocomelon Boo Boo JJ Doll

Nawet jeśli nie masz dzieci, prawdopodobnie słyszałeś o Cocomelon. W ciągu ostatnich kilku lat ten hitowy program wysadził w powietrze, urzekając zarówno dzieci, jak i rodziców. Ten interaktywna lalka do nauki JJ uczy dzieci rozumienia swoich emocji. Lalka jest odpowiednia dla dzieci w wieku od 2 lat i pokazuje dzieciom, kiedy JJ jest zraniony i kieruje je na odpowiednią część ciała. Dzieci mogą wyleczyć JJ, zakrywając ranę bandażem.

34,97 USD w Walmarcie

3. Kolekcjonerski zestaw lalek Disneya Encanto Nie mówimy o Bruno

Zestaw zabawek z postaciami Disney Encanto w opakowaniu.

Źródło: Encanto/recenzja

Najlepsze zabawki Walmart na prezent: Disney’s Encanto Nie rozmawiamy o kolekcjonerskim zestawie lalek Bruno

Encanto stał się ulubieńcem fanów Disneya, zarówno dzieci, jak i dorosłych. Film uczy, jak ważna jest rodzina i pomaga rzucić światło na kolumbijską kulturę i wartości, umożliwiając reprezentację Latynosów, której nie widujemy często. Dzieci mogą teraz odtwarzać swoje ulubione sceny z filmu ten zestaw lalek. Zestaw zawiera głównych bohaterów Mirabel, Felixa, Pepę, Camilo, Isabelę, Dolores i Bruno, a także inne akcesoria.

19,97 USD w Walmarcie

4. Zestaw zabawkowy Barbie Camper DreamCamper

Dziewczynka bawiąca się różową Barbie Camper z dwiema lalkami Barbie na przednim siedzeniu.

Źródło: Barbie/zrecenzowano

Najlepsze zabawki Walmart na prezent: Barbie Camper DreamCamper Toy Playset

Nie jest tajemnicą, że Barbie tworzy wspaniałe zabawki i lalki dla dzieci, które istnieją od dziesięcioleci. Ten Barbie Dream Camper otwiera się, ukazując różne sekcje, takie jak łazienka z prysznicem, kuchnia, zewnętrzne miejsce na ognisko, basen i wiele innych. Zawiera ponad 60 akcesoriów, takich jak naklejki na zderzak, które pomogą dostosować kampera, dwa szczeniaki, meble, koce i wiele innych.

89 dolarów w Walmarcie

5. Mama Niespodzianka Little Live Pets

Zestaw żywych zwierzaków z dużym zwierzęciem obok trzech małych zwierząt leżących w stodole z zabawkami.

Źródło: Little Live Pets/recenzja

Najlepsze zabawki Walmart na prezent: Little Live Pets Mama Surprise

Ten interaktywna świnka morska to świetny sposób na zapoznanie małych dzieci ze zwierzętami domowymi i nauczenie ich opieki nad zwierzętami. Jest również wyposażony w budkę i trzy małe świnki morskie, które mają własny pakiet opieki, w tym akt urodzenia, akcesoria do włosów i nie tylko. Zwierzęta wydają dźwięki, a serce świnki morskiej mamy świeci, sygnalizując, że dziecko jest w drodze.

129,88 USD w Walmarcie

6. Magic Mixies Sparkle Magic Crystal Ball

zabawkowa kryształowa kula z turkusowo-niebieską i różową podstawą obok futrzanej zabawki w kształcie zwierzątka.

Źródło: Magic Mixies/recenzja

Najlepsze zabawki Walmart na prezent: Magic Mixies Sparkle Magic Crystal Ball

Ten Magiczna Kryształowa Kula z Magic Mixies pozwala dzieciom rzucać zaklęcia i mieć zwierzaka-wróżbitę. Kryształowa kula zawiera podświetlaną magiczną różdżkę, która reaguje na ruchy różdżki. Dzieci mogą nauczyć go przepowiadania przyszłości, a po rzuceniu odpowiedniego zaklęcia kula zaświeci się w żywych kolorach i wyda magiczne dźwięki, by w końcu odsłonić pluszową zabawkę Magic Mixies. Zabawka reaguje również na różdżkę, dzięki czemu dzieci będą mogły grać w gry i budować z nią przyjaźń.

64 USD w Walmarcie

7. LEGO Jurassic World Dominion Pyroraptor i transport dilofozaura

Lego dinozaury, lego SUV i lego ludzie pokazane obok pudełka z zestawem do zabawy.

Źródło: LEGO/zrecenzowano

Najlepsze zabawki Walmart na prezent: LEGO Jurassic World Dominion Pyroraptor i Dilophosaurus Transport

Ten Zestaw lego wspaniale pobudza wyobraźnię dzieci, które kochają zwierzęta, zwłaszcza dinozaury. W zestawie dwa zabawkowe dinozaury, trzy minifigurki, samochód terenowy, tropiciel dinozaurów i nie tylko. Zestaw jest przeznaczony dla dzieci w wieku od 7 lat i pomaga stymulować ich wyobraźnię oraz pobudza kreatywność.

35 dolarów w Walmarcie

8. Razor Pocket Mod Petite 12V miniaturowy skuter elektryczny w stylu europejskim

Hulajnoga elektryczna Razer w kolorze czarnym i fioletowym.

Źródło: Razor/recenzja

Najlepsze zabawki Walmart na prezent: Razor Pocket Mod Petite Electric Scooter

Hulajnogi Razor istnieją już od jakiegoś czasu, zapewniając dzieciom zabawę na świeżym powietrzu i pomagając im zachować aktywność. Te mini hulajnogi elektryczne od Razor z pewnością zajmą Twoje dzieci w te cieplejsze dni. Można nimi jeździć po okolicy lub ulubionym lokalnym parku do 40 minut na jednym ładowaniu. Hulajnoga jest dostępna w kolorach Diamond Dust Purple i Petite Blue i osiąga prędkość do 15 mil na godzinę, jest wyposażona w schowek i podpórkę, a kierownicę można kontrolować gazem i hamulcami. Ma nawet własną tablicę rejestracyjną.

249 dolarów w Walmarcie

9. Nerf Elite 2.0 Motoblitz zmotoryzowany blaster Nerf

Elitarny blaster nerf pokazany z kilkoma jego fragmentami.

Źródło: Nerf/recenzja

Najlepsze zabawki Walmart na prezent: Nerf Elite 2.0 Motoblitz Motorized Nerf Blaster

Przejrzeliśmy najlepsze pistolety nerf w Reviewed i to Zmotoryzowany blaster Nerf Elite 2.0 Motoblitz to podobny model do naszych najlepszych modeli, idealny na przyjęcia urodzinowe lub noclegi, aby zapewnić dzieciom rozrywkę na wiele godzin. Ten model Nerf jest wyposażony w dwa tryby Blastera: wystrzel sześć strzałek na raz za pomocą pneumatycznego działania lub dziesięć z rzędu za pomocą zmotoryzowanego wybuchu. Zawiera 22 rzutki, a klips do rzutek mieści do dziesięciu rzutek jednocześnie, zwiększając zabawę.

31,49 USD w Walmarcie

10. Przełącznik Nintendo

Przełącznik Nintendo w opakowaniu.

Źródło: Nintendo/recenzja

Najlepsze zabawki Walmart na prezent: Nintendo Switch

The Przełącznik Nintendo podbił świat w ciągu ostatnich kilku lat. Kompaktowy rozmiar i łatwa przenośność pozwalają na odtwarzanie w dowolnym miejscu. Świetnie sprawdzi się podczas długich przejażdżek samochodem lub samolotem z dziećmi lub podczas śnieżnych i deszczowych dni spędzanych w pomieszczeniach. Dzięki niesamowitym grom na konsole, takim jak Animal Crossing i Fortnite, dzieci z pewnością nigdy się nie znudzą. Nintendo Switch ma ponad dziewięć godzin pracy na baterii i można na nim grać w trybie TV, Tabletop Mode lub Handheld.

299 dolarów w Walmarcie

Eksperci ds. produktów w Reviewed zaspokoją wszystkie Twoje potrzeby związane z zakupami. Śledź Zrecenzowano w dniu Facebook, Świergot, Instagram, TIK Toklub Flipboard najnowsze oferty, recenzje produktów i nie tylko.

Ceny były aktualne w momencie publikacji tego artykułu, ale z czasem mogą ulec zmianie.

Back to top button