Recenzje

Te przyjazne dla środowiska zatyczki do uszu wyciszają ostry hałas i pomagają ratować planetę

 1. Zdjęcie produktu Happy Ears

  Szczęśliwe uszy

  Zalety

  • Miłe dla oka

  • Trzymaj się lepiej niż pianka

  Cons

  • Sztywne łodygi sprawiają, że spanie na boku jest niewygodne

  • Różne rozmiary sprzedawane oddzielnie

Moja codzienność nie jest burzliwa. Jako przewlekle chora osoba dorosła, wciąż pracująca, zmieniłam swoje środowisko fizyczne, aby dostosować je do potrzeb związanych z moją niepełnosprawnością. Mieszkam sam i pracuje z domu. Kilka lat temu wyprowadziłem się z Nowego Jorku, więc spokojniejszy, wiejski styl życia mógł zmniejszyć przytłoczenie.

Mimo to często zmagam się ze zbyt dużą głośnością i wibracjami powodowanymi przez głośne dźwięki napotykane w ciągu dnia. Pisk kosiarek. Trzask młotów. Ryk silników ciężarówek. Brzęczenie klimatyzatorów. W dni, kiedy moje objawy już się nasilają, wystarczy sygnał telefonu komórkowego w programie telewizyjnym lub powolne gotowanie się mojego czajnika elektrycznego, aby wywołać napięcie.

Na szczęście dla mnie — i dla milionów innych osób wrażliwych na hałas — istnieją wygodne, niedrogie i wielokrotnego użytku zatyczki do uszu.

To doprowadza mnie do Szczęśliwe uszy

(dostępne w Amazonie)

—szwedzka firma, która od 2010 roku produkuje wygodne, ekologiczne zatyczki do uszu.

Jak działają zatyczki do uszu Happy Ears?

Tradycyjne piankowe zatyczki do uszu redukują tylko niskie częstotliwości dźwięków, tłumiąc pozostałe dźwięki. Podobnie jak zatyczki do uszu Vibes Hi-Fidelity, Happy Ears zmniejszają głośność wszystkich częstotliwości jednakowo o około 25 decybeli (dB). Oznacza to, że pomimo znacznego obniżenia głośności nadal wyraźnie słychać to, co pozostało.

W przeciwieństwie do większości zatyczek do uszu dostępnych na rynku, końcówki Happy Ears nie są ani okrągłe, ani wyjmowane. Zamiast tego, unikalny owalny kształt przyczepia się do jasnej, krótkiej łodygi. Ta elegancka konstrukcja naśladuje kształt naszego wewnętrznego kanału słuchowego, tworząc wyraźną (ale znaczącą) redukcję objętości.

Zdjęcie produktu zatyczek do uszu Happy Ears

Zatyczki do uszu Happy Ears

Zatyczki do uszu Happy Ears redukują hałas do łatwiejszego do opanowania poziomu, a jednocześnie oferują dostosowywany komfort, który z pewnością docenisz.

32 USD w Happy Ears

Co mi się podoba w zatyczkach do uszu Happy Ears

Są lekkie i wygodne

Aż do Happy Ears, gorąco wierzyłem, że zatyczki do uszu Loop są najwygodniejsze na rynku. Chociaż nadal nie jestem wielkim fanem wystających łodyg, stwierdziłem, że Happy Ears są jeszcze lżejsze i wygodniejsze niż moje Loops — do tego stopnia, że ​​łatwo było zapomnieć, że je mam.

Rozmiar całej zatyczki do uszu jest perfekcyjny

Zatyczki do uszu Happy Ears obok oryginalnego opakowania i trzech pojedynczych futerałów podróżnych na drewnianej powierzchni.

Źródło: recenzja / Jacqueline Raposo

Trzy rozmiary końcówek tych zatyczek do uszu pomagają osiągnąć lepsze dopasowanie i przyjemne uczucie w przewodzie słuchowym.

Dołączona końcówka douszna to największa (i najbardziej wyjątkowa) rzecz w Happy Ears.

Pakiety Happy Ears Discovery obejmują trzy zestawy zatyczek do uszu w małych, średnich i dużych rozmiarach. (W przeciwieństwie do porównywalnych zatyczek do uszu — które są dostarczane z podstawową wkładką douszną i kilkoma końcówkami o różnych rozmiarach.) Na pierwszy rzut oka uznałem to za trochę marnotrawstwo — zwłaszcza dla firmy, która twierdzi, że oferuje przyjazną dla środowiska alternatywę dla jednorazowych zatyczek do uszu.

Po kilku założeniach ten wybór miał sens. Małe i średnie rozmiary działają dla mnie równie dobrze i bez problemu mogę znaleźć wdzięczną osobę, która zdejmie z moich rąk duży rozmiar. Dla tych, którzy chcą kupić nowy zestaw lub znają już swoje preferencje rozmiarowe, dostępne są również pojedyncze opakowania w określonych rozmiarach.

Co najważniejsze dla tego niepełnosprawnego recenzenta, ten projekt oznacza, że ​​nigdy nie muszę się martwić, że końcówka wkładki dousznej wypadnie mi z ucha. Ze względu na stałą wrażliwość na hałas mam tendencję do noszenia zatyczek do uszu przez wiele godzin. Im dłużej znajduje się wyjmowana silikonowa końcówka w moim uchutym więcej wilgoci pomaga jej przylegać.

W przypadku moich uwielbianych zatyczek do uszu Loop Experience Pro zdarza się to częściej, niż bym chciał, ale w przypadku Happy Ears to nie problem.

Ich redukcja hałasu jest wystarczająca

Kilku recenzentów internetowych stwierdziło, że redukcja dźwięku tych zatyczek do uszu nie była dla nich wystarczająca. Happy Ears wydaje się przemawiać przede wszystkim do bywalców koncertów i podróżników, więc mogę sobie wyobrazić, jak redukcja o 25 dB może nie wystarczyć w tych środowiskach.

Ci, którzy potrzebują większej redukcji hałasu lub ochrony słuchu, będą lepiej obsługiwani przez wkładki douszne Loop Quiet i dodatkowe akcesorium Loop Mute.

Zdjęcie produktu Loop Quiet zatyczki do uszu

Pętla ciche zatyczki do uszu

Dzięki redukcji hałasu do 27dB, certyfikowanej ochronie słuchu i różnorodnym ustawieniom, zatyczki do uszu Loop to zakup, którego możesz być pewien.

25 dolarów w pętli

To powiedziawszy, uznałem, że redukcja oferowana przez Happy Ears jest idealna dla mojego stosunkowo spokojnego życia. Nosiłem zatyczki do uszu głównie podczas pracy na zewnątrz, gdzie ciągły hałas uliczny w pobliżu drażni mój mózg. Z zatyczkami do uszu ten hałas ustał w cichym szumie, ale nadal byłem pewien, że usłyszę dzwonek telefonu lub szczekanie psa o uwagę.

Wewnątrz jeszcze bardziej uspokoili chaos. Szum wentylatorów i gotujące się czajniki nie odwracały mojej uwagi od czekającej mnie pracy. To wielka sprawa, jeśli twój mózg i ciało nieustannie walczą o skupienie.

Posiadają kilka ekologicznych funkcji

Pojedyncze, nieotwarte Oryginalne ekologiczne opakowanie zatyczek do uszu Happy Ears, na wierzchu drewnianej powierzchni.

Źródło: recenzja / Jacqueline Raposo

Ekologiczne opakowanie Happy Ears nadaje się do recyklingu i kompostowania I biodegradowalne, co czyni je wszechstronnym zakupem.

Zmiana klimatu nieproporcjonalnie wpływa osób niepełnosprawnych, więc jestem zachwycona minimalistycznym opakowaniem, które okrywa zatyczki do uszu Happy Ears.

Według strona markiludzie wyrzucają rocznie 1 miliard jednorazowych zatyczek do uszu, a mniej niż 60% opakowań „nadających się do recyklingu” faktycznie nadaje się do recyklingu. W 2021 roku założyciele wprowadzili swoje obecne opakowania nadające się do recyklingu, kompostowania i biodegradacji. Instrukcje są wydrukowane z tyłu opakowania, a nie na pudełku lub dodatkowym papierze, i są wysyłane przy minimalnym zamieszaniu — wystarczy koperta z opakowaniem zatyczek do uszu i listem przewozowym.

przetestowałem Oryginalne zatyczki do uszu, które same w sobie są przyjazne dla środowiska. Ale w 2020 roku Happy Ears zaczęło oferować wersja z recyklingu wykonany w 100% z tworzywa sztucznego pochodzącego z recyklingu. Do 2021 roku firma wprowadziła Szczęśliwe uszy OP— wersja wykonana w całości z poużytkowego plastiku oceanicznego — która redukuje dźwięk o 27 dB. W mojej książce każdy produkt, który chroni plastik przed wysypiskami śmieci, jest wyjątkowy.

Zdjęcie produktu zatyczek do uszu Happy Ears

Zatyczki do uszu Happy Ears

Zatyczki do uszu Happy Ears redukują hałas do łatwiejszego do opanowania poziomu, a jednocześnie oferują dostosowywany komfort, który z pewnością docenisz.

32 USD w Happy Ears

Czego nie lubię w zatyczkach do uszu Happy Ears

Sprawa jest zawiła

Gdybym miał sięgnąć po reklamację, dodałbym, że dołączone do zestawu maleńkie etui na słuchawki są nieco trudne do otwarcia – co może stanowić problem dla osób mających problemy ze zręcznością.

Czy warto kupić zatyczki do uszu Happy Ears?

Zatyczki do uszu Happy Ears obok oryginalnego opakowania i trzech futerałów podróżnych na drewnianej powierzchni stołu.

Źródło: recenzja / Jacqueline Raposo

Jeśli hałaśliwe otoczenie staje się dla Ciebie przytłaczające, spójrz na zatyczki do uszu Happy Ears, które będą działać jako bufor na wypadek awarii zatyczek do uszu Loop.

Zdecydowanie, zwłaszcza w przypadku casualowych stylizacji

Inna osoba niepełnosprawna zapytała mnie ostatnio, jakie zatyczki do uszu byłyby najbardziej pomocne w wyciszeniu hałasu w poczekalniach lekarskich iw szpitalach. Rozważali zatyczki do uszu Calmer firmy Loop i Flare Audio — obie są doskonałymi opcjami.

Jednak polecam Szczęśliwe uszy dla takich ustawień. Zmniejszają głośność na tyle, aby uspokoić stukot, ale nadal będziesz w stanie usłyszeć komunikat interkomu lub pielęgniarkę wołającą twoje imię. Można je również łatwo wyjąć i schować, jeśli kiedykolwiek zajdzie potrzeba prowadzenia rozmowy.

Jeśli szukasz wygodnego i przyjaznego dla środowiska sposobu na ściszenie pokrętła bez całkowitego wyciszania się z dźwięków świata — kup je!

Eksperci ds. produktów w Oceniony zaspokoi wszystkie Twoje potrzeby związane z zakupami. Śledź Zrecenzowano w dniu Facebook, Świergot, Instagram, TIK Tok Lub Flipboard najnowsze oferty, recenzje produktów i nie tylko.

Back to top button