Recenzje

Ta nowa inteligentna klawiatura wideo czuwa nad bramą garażową

  1. Klawiatura wideo myQ Smart Garage

Uważamy, że myQ to najlepszy inteligentny mechanizm otwierania drzwi garażowych, jaki możesz kupić, a teraz podnoszą stawkę Klawiatura wideo myQ Smart Garage

(dostępny w Amazon za 86,15 USD)

.

To wyjątkowe urządzenie inteligentnego domu łączy w sobie elementy wideodomofonów, inteligentnych zamków i inteligentnych napędów do bram garażowych, opakowując je w intrygujący pakiet, który jest prosty w konfiguracji, łatwy w użyciu i pełen solidnych opcji bezpieczeństwa. Z drugiej strony brakuje lokalnej pamięci wideo i zmusza cię do uiszczenia opłaty abonamentowej, co jest utrudnieniem.

Mimo to klawiatura wideo myQ oferuje mnóstwo narzędzi dla tych, którzy chcą zwiększyć bezpieczeństwo swojej bramy garażowej.

Informacje o klawiaturze wideo myQ Smart Garage

  • Zabarwienie: Biały
  • Łączność: 802.11 b/g/n przy 2,4 GHz
  • Źródło prądu: Akumulator litowo-jonowy (w zestawie)
  • Odporność na czynniki atmosferyczne: IP55
  • Wsparcie inteligentnego asystenta: Nic
  • Temperatury robocze: -4°F do 122°F
  • Gwarancja: Roczna gwarancja

Inteligentna klawiatura wideo myQ Garage firmy Chamberlain łączy w sobie inteligentną klawiaturę do drzwi garażowych z kamerą, która łączy się przez Wi-Fi. Ma wbudowaną kamerę, która nagrywa w rozdzielczości 1080p HD, oferuje widok po przekątnej 160 stopni i obejmuje widzenie w nocy. Jest też wbudowany czujnik światła i ruchu.

Klawiatura wysyła powiadomienia push, gdy ktoś otwiera lub zamyka garaż. Możesz także tworzyć unikalne kody PIN, z których inni będą korzystać, gdy będą potrzebować dostępu do Twojego garażu, a także śledzić otwieranie i zamykanie drzwi w aplikacji myQ na iOS i Androida.

Działa z usługami takimi jak Amazon Key, Walmart InHome, Tesla, Vivint i Ring. Ale nie ma wsparcia dla asystentów głosowych, takich jak Alexa i Asystent Google.

Co lubimy

Konfiguracja jest prosta

Trzy zrzuty ekranu z aplikacji MyQ na telefon na niebieskim tle.

Źródło: recenzja / Nick Woodard

Możesz zarządzać aplikacją MyQ Smart Garage Video Keypad za pośrednictwem aplikacji MyQ.

Zarówno instalacja, jak i konfiguracja samej klawiatury wideo myQ to proste, proste czynności. Zalecam najpierw skonfigurować klawiaturę, aby nawiązać wstępne połączenie z Internetem. W zależności od odległości garażu od routera przejście przez ten proces przy potencjalnie słabszym sygnale Wi-Fi może być trudniejsze.

Na froncie instalacji, o ile masz dostęp do wiertła i wiesz, jak go używać, nie powinieneś mieć żadnych problemów. Istnieje kilka otworów pilotowych do wywiercenia i kotew do płyt kartonowo-gipsowych do zaklinowania.

Konfigurowanie urządzenia jest równie bezbolesne dzięki szczegółowym instrukcjom w aplikacji myQ. Klawiatura wideo myQ jest kompatybilna tylko z urządzeniami do otwierania drzwi garażowych Chamberlain, LiftMaster, Craftsman, Raynor lub AccessMaster wyprodukowanymi po 1993 roku.

Zwiększa bezpieczeństwo i elastyczność garażu

W swoich materiałach marketingowych myQ porównuje klawiaturę do wideodomofonu. Dla mnie jest bardziej podobny do inteligentnej blokady wideo, takiej jak Inteligentna blokada wideo Eufy.

Klawiatura wideo myQ wykrywa ruch (i opcje jego regulacji), wysyłając na czas alerty w zależności od rodzaju wykrytego ruchu. Podobnie jak dzwonek wideo, odwiedzający mogą nacisnąć przycisk, aby zadzwonić do właściciela urządzenia w celu uzyskania dostępu.

Za pomocą klawiatury możesz przypisać kody dostępu dla gości w Twoim domu — podobnie jak w jaki sposób inteligentne zamki praca.

Mogą to być stałe kody dla Twojego gospodarstwa domowego lub tymczasowe dla przyjaciół lub opiekunów, którzy potrzebują dostępu, gdy Cię nie ma.

Aplikacja myQ wyświetla podsumowanie tego, kto uzyskuje dostęp do Twojej bramy garażowej na podstawie określonego kodu, co jest zgrabną funkcją bezpieczeństwa — zwłaszcza jeśli jesteś w pracy lub w podróży.

Na przykład byłem w pracy, a mój brat musiał pożyczyć moją kosiarkę. Zamiast poruszać się po domu pełnym zwierząt, dałem mu kod dostępu bezpośrednio do garażu.

Otrzymałem powiadomienie, kiedy przyszedł i byłem w stanie wizualnie potwierdzić, że to on wyciąga moją kosiarkę z magazynu. To było łatwe do zrobienia i dodało miłego spokoju do sytuacji.

Istnieje również opcja zezwalania kierowcom dostawy Amazon na tymczasowy dostęp do upuszczania paczek w garażu. (Nie jestem jednak sprzedawany w tej funkcji.)

Klawiatura jest szybka i responsywna

Zamiast czekać, aż wolne Wi-Fi zdalnie otworzy lub zamknie mój garaż, wpisuję szybki kod, aby uzyskać dostęp do drzwi. Z mojego doświadczenia wynika, że ​​niektóre inteligentne urządzenia domowe nie reagują natychmiast i przetworzenie żądania zajmuje kilka sekund. Ale klawiatura wideo myQ jest bardzo responsywna.

Co więcej, dzięki dziesiątkom przypadków użycia, nie było nieuchronnych opóźnień lub braku reakcji ze strony manipulatora. Ten rodzaj spójności wydaje się czymś do świętowania.

Jedynym wyjątkiem od tej spójności była jakość dźwięku myQ Video Keypad. Niektóre nagrania były ostre i zrozumiałe. Niektóre cierpiały z powodu wietrznych warunków i były bezużyteczne. To była sytuacja losowania, choć w większości nie bardzo problematyczna.

Czego nie lubimy

Nie oferuje lokalnego przechowywania wideo

Kamera na klawiaturze wideo myQ pomaga zobaczyć, kto stoi przed bramą garażową.

Klawiatura wideo mQ nie oferuje żadnego rodzaju lokalnego przechowywania wideo. W jego miejsce jest abonament, zaczynający się od 3,99 USD miesięcznie, co wydaje się nieco strome.

Usługi subskrypcyjne mogą być cennymi narzędziami, ale gdy jest to jedyna dostępna opcja, wydaje się, że firma pobiera pieniądze, a nie cenną funkcję.

Być może będziesz musiał kupić inne urządzenie, aby uwolnić jego pełny potencjał

Co dziwne, myQ nie wyjaśnia, że ​​jeśli nie masz istniejącej bramy garażowej z obsługą Wi-Fi, będziesz musiał kupić Inteligentne sterowanie garażem Chamberlain sparować z klawiaturą wideo myQ, aby uzyskać zdalny dostęp do bramy garażowej.

Bez tego będziesz mieć dostęp tylko do nagrań wideo i innych powiązanych ustawień. Dzięki niemu możesz zdalnie otworzyć drzwi, aby kogoś wpuścić. Wydaje się, że myQ powinien to wyraźniej określić.

Prywatność

Z przyjemnością zagłębiłem się w aplikację myQ i znalazłem ustawienia umożliwiające skonfigurowanie hasła lub loginu biometrycznego w celu uzyskania dostępu do nagrań w aplikacji.

Aby pójść o krok dalej, miała nawet opcję wymagania adresu e-mail i podania hasła przy każdym uruchomieniu aplikacji.

Czy warto kupić klawiaturę wideo myQ?

Tak, to wygodne i bezpieczne

Klawiatura wideo MyQ Smart Garage zamontowana na białej ścianie.

Źródło: recenzja / Nick Woodard

Klawiatura wideo MyQ jest jak dzwonek wideo, inteligentny zamek i inteligentny mechanizm otwierania drzwi garażowych w jednym unikalnym urządzeniu.

Klawiatura wideo myQ to jedna z pierwszych tego rodzaju — inteligentna klawiatura do drzwi garażowych z wbudowanymi zabezpieczeniami. W tym celu spełnia swoją funkcję wyjątkowo dobrze. Możliwość przyznawania różnym osobom dostępu do garażu i kontrolowania drzwi i podjazdu za pomocą alertów ruchu i nagrań wideo to niezwykle wygodny sposób zabezpieczenia bramy garażowej.

Jest jednak miejsce na ulepszenia. Lokalne przechowywanie wideo byłoby świetne, podobnie jak zdalny dostęp za pośrednictwem aplikacji bez potrzeby posiadania innego inteligentnego urządzenia domowego.

Aby uzyskać taki dostęp, sprawdź kontroler drzwi garażowych Wyze. W grę wchodzi jeszcze kilka przewodów, ale umożliwia to otwieranie i zamykanie bramy garażowej z poziomu aplikacji Wyze.

Te skazy nie są przeszkodą, zwłaszcza biorąc pod uwagę, jak łatwa jest obsługa klawiatury wideo myQ. Jeśli chcesz mieć lepszą kontrolę nad tym, kto ma dostęp do Twojego garażu (mając jednocześnie oko na otoczenie), najnowsza wersja myQ jest dla Ciebie odpowiednia.

Zdjęcie produktu Klawiatura wideo myQ Smart Garage

Klawiatura wideo myQ Smart Garage

Klawiatura wideo myQ Smart Garage oferuje prostą konfigurację, solidne funkcje bezpieczeństwa i jest wygodna w użyciu.

$Kupuj w Amazon

Eksperci ds. produktów w Oceniony zaspokoi wszystkie Twoje potrzeby związane z zakupami. Śledź Zrecenzowano w dniu Facebook, ŚwiergotI Instagram najnowsze oferty, recenzje produktów i nie tylko.

Ceny były aktualne w momencie publikacji tego artykułu, ale z czasem mogą ulec zmianie.

Back to top button