Recenzje

Recenzja okularów Pair: Zabawne, ale ostatecznie efekciarskie podejście do okularów

  1. Para Soto

    Cons

    • Ramki sprawiają wrażenie cienkich

    • Ulepszenia obiektywów są drogie

Kupując nowe okulary, logika podpowiada, aby wybrać parę pasującą do wszystkiego. Oczywiście łatwiej to powiedzieć niż zrobić — znalezienie niedrogich, atrakcyjnych oprawek, które podkreślą Twoją osobowość i podkreślą kształt twarzy, a jednocześnie będą odpowiednie do noszenia na co dzień, może stanowić wyzwanie.

Wchodzić Para okularów, której celem jest zrewolucjonizowanie procesu zakupu okularów dzięki „Top Frames”, magnetycznym elementom, które przyczepiają się do przedniej części okularów marki i pozwalają użytkownikom zmieniać wygląd w zależności od kaprysu. Zainteresowani możliwością personalizacji okularów z niespodzianką, poddaliśmy je testowi — oto, co pomyśleliśmy.

Co to jest para okularów?

Firma Pair Eyewear została założona przez Nathana Kondamuriego i Sophię Edelstein w 2017 roku. Firma zaczynała od tworzenia niedrogich, wymiennych oprawek dla dzieci, ponieważ uważali, że większość dostępnych na rynku opcji dla dzieci jest ograniczona i zawyżona. After Pair Eyewear pojawił się w jednym z odcinków ABC’s Zbiornik rekinów w 2020 roku marka otrzymała napływ funduszy od inwestorów i była w stanie rozszerzyć swoją pierwszą w historii kolekcję dla dorosłych i zabezpieczyć umowy licencyjne z Marvel, DC, Harrym Potterem, Ulicą Sezamkową i nie tylko na swoje projekty z górnymi ramkami.

Sklep internetowy oferuje teraz szeroki wybór okularów na receptę i bez recepty oraz okularów przeciwsłonecznych dla dzieci i dorosłych, a także niemal nieskończoną gamę swoich charakterystycznych namagnesowanych wierzchołków.

Jak wygląda proces składania zamówienia?

Kobieta ubrana w czarną koszulę i uśmiechnięta w okularach przed fioletowym tłem

Źródło: Tim Renzi / recenzja

Wybierz tyle oprawek górnych, ile chcesz, od osłon przeciwsłonecznych po błyszczące soczewki.

Po pierwsze, klienci zaczynają od wyboru ramy bazowej spośród dziesięciu modeli dla dorosłych lub pięciu modeli dla dzieci. Możesz skorzystać z wirtualnej funkcji przymierzania i przewodnika dopasowania, aby wybrać najlepszy kształt dla swojej twarzy. wybieram Sotoklasyczna, zaokrąglona, ​​średniej wielkości oprawka, która pasowała do mojego owalnego kształtu twarzy.

Następnie wybierzesz podstawowy kolor oprawek spośród sześciu opcji, w tym czarny, żółwiowy i przezroczysty, a także wybierzesz typ na receptę: jednoogniskowy, progresywny, do czytania lub bez recepty. Tutaj możesz również wybrać ulepszenia soczewek, takie jak soczewki blokujące niebieskie światło i soczewki przejściowe. Następnie przychodzi zabawna część: wybierz górne oprawki, które chcesz dodać do swojego zamówienia, od wzorów kamuflażu, kraciastej tkaniny i zebry, przez nadruki drużyn sportowych NBA, MLB i NHL, po świąteczne projekty świąteczne. Dostępne są również topy przeciwsłoneczne, jeśli potrzebujesz soczewek przeciwsłonecznych do noszenia na zewnątrz.

Przed sfinalizowaniem zakupu zostaniesz poproszony o wprowadzenie recepty, przesyłając zdjęcie lub wprowadzając dane swojego okulisty, aby Pair mógł się z nim skontaktować. Upewnij się, że Twój rozstaw źrenic (PD) jest zapisany na Twojej recepcie, w przeciwnym razie obsługa klienta skontaktuje się z Tobą za pośrednictwem poczty elektronicznej, aby zebrać Twój pomiar (jeśli go nie znasz, Pair ma poręczne narzędzie aby znaleźć swój numer PD).

Ile kosztuje para okularów?

Okulary i etui na żółtym tle

Źródło: Tim Renzi / recenzja

Każda rama podstawowa kosztuje 60 USD, a do zakupu dołączony jest pokrowiec z dwiema kieszeniami i ściereczka z mikrofibry.

Podstawowe oprawki okularów Pair Eyewear dla dzieci i dorosłych kosztują 60 USD za soczewki jednoogniskowe z wbudowaną powłoką odporną na zarysowania i przeciwodblaskową. Za wszelkie dodatki do soczewek będziesz musiał dodatkowo zapłacić: progresywne soczewki korekcyjne kosztują dodatkowe 199 USD, podczas gdy soczewki filtrujące światło niebieskie kosztują dodatkowe 49 USD, a soczewki przejściowe kosztują dodatkowe 149 USD. Możesz także przejść na soczewki Premium Plus, które Pair opisuje jako „ultracienkie i lekkie soczewki o wysokim indeksie 1,67”, które polecają osobom z bardziej złożonymi receptami.

Górne ramy kosztują 25 lub 30 USD za sztukę, w zależności od projektu. Pair oferuje również roczną gwarancję PairCare w wysokości 40 USD, która obejmuje porysowane soczewki lub uszkodzone oprawki, ale dotyczy tylko ramek podstawowych (dodatki do soczewek lub górne ramki wymagałyby ponownego zakupu).

Czy okulary Pair są ubezpieczone?

Firma Pair Eyewear nie jest bezpośrednio powiązana z ubezpieczycielami, ale nadal możesz korzystać ze swoich korzyści dla wzroku, kupując okulary i uzyskując zwrot kosztów od firmy ubezpieczeniowej. Po prostu prześlij rachunek z zamówienia Pair (który można znaleźć na stronie „Moje zamówienia” na koncie Pair po zalogowaniu) do swojego ubezpieczyciela w celu uzyskania zwrotu kosztów.

Pair akceptuje również większość kart oszczędnościowych (HSA) lub elastycznych rachunków wydatków (FSA) podczas składania zamówienia. Pamiętaj, że firmy ubezpieczeniowe i karty HSA/FSA mogą nie pokrywać kosztów ramek górnych, ponieważ są one uważane za „akcesoria”, a nie za urządzenie medyczne.

Co nam się podobało

Kobieta ubrana w czarną koszulę i okulary przed fioletowym tłem

Źródło: Tim Renzi / recenzja

Oprócz okularów, Pair oferuje również okulary przeciwsłoneczne z asortymentem pasujących do nich wierzchołków.

Szeroka gama ramek górnych

Byliśmy naprawdę pod wrażeniem ogromnego wyboru Top Frames, które Para ma do zaoferowania, zwłaszcza specjalnych kolaboracji, takich jak kolekcje Marvela i Harry’ego Pottera. Zapewniają wyjątkowy sposób na wyrażenie swojej osobowości i zmianę wyglądu, kiedy tylko chcesz, bez konieczności wydawania setek pieniędzy na kilka par okularów.

Proces zamawiania przebiega sprawnie

Bezproblemowo korzystaliśmy z wirtualnych narzędzi do przymierzania i pomiaru odległości między źrenicami, przesyłaliśmy naszą receptę i składaliśmy zamówienie na okulary Pair. Wysyłka zajęła kilka tygodni, ale okulary dotarły bezpiecznie schowane w przestronnym, kolorowym etui, w którym znajdują się oprawki podstawowe i maksymalnie dwie oprawki górne.

Oferowany bezpłatny 30-dniowy okres próbny

Para oferuje zwroty, jeśli nie jesteś zadowolony z zamówienia okularów. Masz 30 dni na wypróbowanie okularów i podjęcie decyzji, czy chcesz je zatrzymać. Ponieważ Pair jest sprzedawcą wyłącznie online, bardzo pomocne jest znalezienie oprawek pasujących do Twojej twarzy, ponieważ nie możesz ich przymierzyć osobiście, jednak ten okres zwrotu nie jest tak długi, jak w przypadku innych sprzedawców okularów online przetestowany.

Co nam się nie podobało

Ręcznie wyginane okulary

Źródło: Isabelle Kagan / recenzja

Okulary Pair Eyewear są wykonane z bardzo podatnych na zginanie materiałów, które wydawały się nieco kruche.

Okulary nie sprawiają wrażenia solidnych

Pair Eyewear konstruuje swoje soczewki jednoogniskowe ze sprężynowymi zawiasami i materiałem poliwęglanowym, co czyni je wyjątkowo giętkimi i odpornymi na zużycie – logiczne posunięcie w przypadku okularów korekcyjnych dla dzieci, które mogą ulec wygięciu, zarysowaniu lub upuszczeniu. Chociaż niektórzy wolą, aby ich oprawki były wyjątkowo lekkie i elastyczne, zauważyliśmy, że nie wydają się tak solidnie zbudowane jak okulary Warby Parker, które są jednymi z naszych ulubionych okularów korekcyjnych. Jeśli wolisz, aby Twoje okulary miały trochę wagi i nie dawały się łatwo potrącać, zalecamy sprawdzenie innych marek.

Koszty mogą się szybko sumować

Podczas gdy podstawowe oprawki Pair są dostępne w przystępnej cenie zaledwie 60 USD w porównaniu z konkurencją, będziesz musiał uiścić dodatkowe opłaty za dowolne górne ramki lub dodatki do soczewek, które chcesz, a opcje blokowania niebieskiego światła i soczewek progresywnych są droższe niż inne online sprzedawcy okularów. Prawdopodobnie wydasz ponad 100 USD ze wszystkimi dzwonkami i gwizdkami, więc nie oczekuj, że Twoje zamówienie znajdzie się poniżej zwykłych punktów cenowych okularów.

Wierzchołki mogą zostać strącone, jeśli nie będziesz ostrożny

Ramki podstawy i wierzchołki razem tworzą dość gruby zestaw soczewek, które wystają bardziej niż tradycyjna para okularów. Oznacza to, że ramki mogą wyskoczyć bez użycia siły, jeśli przypadkowo uderzysz je ręką lub upuścisz na podłogę. Podczas gdy magnesy sprawiają, że górna rama jest łatwa do wymiany, oznacza to również, że ramy mogą łatwo odłączyć się w razie wypadku.

Czy warto zamówić okulary w Pair Eyewear?

Okulary i etui na żółtym tle

Źródło: Tim Renzi / recenzja

Jeśli podoba Ci się nowość w postaci okularów z możliwością personalizacji, warto wypróbować parę.

Podejście firmy Pair Eyewear do tradycyjnych okularów jest naprawdę wyjątkowe i zabawne, oferując konsumentom sposób na zmianę wyglądu tak często, jak im się podoba — nie ma drugiego takiego na rynku. Jeśli jesteś kimś, kto znudził się swoimi akcesoriami i uwielbia eksperymentować z nowymi stylami, warto spróbować okularów Pair Eyewear. Odkładając jednak na bok aspekt modowy, nadal polecamy naszych najlepszych internetowych sprzedawców okularów w pierwszej kolejności ze względu na ich wysoką jakość w dotyku i ogólne zużycie.

Kup parę okularów

Back to top button