Recenzje

Recenzja grzejnika Govee — recenzja

  1. Ogrzewacz kosmiczny Govee

    Zalety

    • Współpracuje z Alexą

    • Bardzo ciepła

    • Wbudowany termostat

Ceny ropy naftowej są teraz niebotyczne, a dzięki naszemu dużemu domowi i mroźnej zimowej pogodzie w Nowej Anglii mój partner i ja jesteśmy obecnie obarczeni rażąco wysokimi rachunkami za ogrzewanie.

Aby utrzymać koszty na rozsądnym poziomie, nie ustawiamy naszych termostatów na temperaturę wyższą niż 65°F, a nocą zazwyczaj obniżam je do 60°F. Osobiście nie przeszkadza mi zimno – tym lepiej, jeśli mnie o to pytasz, gdy zwijam się pod stosem koców – ale mój partner regularnie lamentuje z powodu niskiej temperatury, zwłaszcza gdy nie śpi w nocy, aby grać w gry wideo.

Aby udowodnić, że nie jestem totalnym grinchem i pomóc mu nie zmarznąć w jego „męskiej jaskini”, ustawiłem go z grzałką Govee Space Heater
(dostępne w Amazonie)

. Govee jest znany głównie z różnych inteligentnych świateł LED, ale powoli rozszerza się na inne urządzenia w inteligentnej przestrzeni domowej.

Chcieliśmy zobaczyć, jak działa grzejnik bezprzewodowy Wi-Fi, więc poddaliśmy go kilkutygodniowym testom — oto, co znaleźliśmy.

Co lubimy

Grzejnik kosmiczny Govee jest bardzo ciepły

Govee Space Heater i zrzut ekranu aplikacji Govee.

Źródło: recenzja / Jesse Flores / Camryn Rabideau

Nie tylko działa doskonale, ale ma więcej inteligentnych funkcji, niż można by się spodziewać.

Gdy po raz pierwszy wszedłem do męskiej jaskini z włączonym grzejnikiem Govee Space Heater, byłem zszokowany tym, jak było ciepło. Pokój ma około 150 stóp kwadratowych, a mały grzejnik był w stanie z łatwością utrzymać całe pomieszczenie w temperaturze 70 ° F. (Marka zaleca grzejnik do pomieszczeń o powierzchni do 270 stóp kwadratowych, więc prawdopodobnie poradzi sobie również z większą przestrzenią).

Po włączeniu grzejnik szybko się nagrzewa, oddając ciepło w ciągu kilku sekund, a funkcja oscylacji rozprowadza ciepło po całej przestrzeni. Ma do wyboru niskie, średnie i wysokie ustawienia wentylatora, ale jest trochę głośny, gdy jest wysoki.

Pomimo tego, że jest dość małą elektrownią, podgrzewacz Govee nie nagrzewa się zbytnio w dotyku — jest to idealne rozwiązanie, ponieważ mamy kilka ciekawskich zwierząt. Oferuje również funkcje zabezpieczające przed przewróceniem i przegrzaniem oraz automatycznie wyłączy się, jeśli kiedykolwiek się przewróci.

Grzejnik Govee ma wbudowany termostat

Moim skromnym zdaniem jedną z najlepszych rzeczy w tym grzejniku jest to, że ma wbudowany termostat, który może automatycznie włączać i wyłączać ogrzewanie w razie potrzeby.

W przypadku innych grzejników, których używałem w przeszłości, działają one stale, dopóki ich nie wyłączysz. Z drugiej strony aplikacja Govee umożliwia ustawienie ogrzewacza pomieszczeń na określoną temperaturę w zakresie od 68°F do 77°F.

Monitoruje temperaturę w pomieszczeniu, automatycznie się wyłącza, jeśli robi się cieplej niż ustawiona temperatura. Jeśli temperatura w pomieszczeniu spadnie o więcej niż cztery stopnie poniżej temperatury docelowej, grzejnik ponownie się włączy.

Nie tylko pomaga to utrzymać dość stabilną temperaturę w pomieszczeniu, ale także zużywa mniej energii niż zwykły grzejnik, ponieważ działa tylko wtedy, gdy jest potrzebny.

Ten inteligentny grzejnik elektryczny współpracuje z Alexą

Mamy kilka urządzeń Amazon Echo w całym domu i zawsze wygodnie jest sterować inteligentnym urządzeniem za pomocą poleceń głosowych.

Govee Heater można zsynchronizować z Alexą, a my mogliśmy używać poleceń głosowych, aby go włączać i wyłączać, a także ustawiać żądaną temperaturę.

Było to bardzo wygodne, gdy zapomniałem telefonu w innym pokoju lub po prostu chciałem się upewnić, że urządzenie jest wyłączone przed pójściem spać.

Jedynym zastrzeżeniem jest to, że Govee zaleca po prostu nazwanie urządzenia „grzejnikiem” – w przeciwieństwie do, powiedzmy, „grzejnika biurowego” – aby ułatwić Alexie zrozumienie.

Może to być trochę ryzykowne, jeśli w całym domu znajduje się wiele grzejników.

Możesz łączyć go z innymi akcesoriami

Jeśli chcesz, aby Govee Space Heater był jeszcze bardziej inteligentny, marka oferuje kilka innych akcesoriów, z którymi można go sparować. Grzejnik można sparować z Govee Wi-Fi Termometr Higrometr, który monitoruje temperaturę w innym obszarze pomieszczenia, informując grzejnik o konieczności włączenia. Byłoby to szczególnie przydatne w przypadku ogrzewania dużej przestrzeni.

Można go również używać razem z inteligentnym monitorem jakości powietrza Govee. Za pomocą aplikacji Govee można skonfigurować różne automatyzacje między dwoma urządzeniami, takie jak włączenie grzejnika, jeśli monitor wykryje, że temperatura jest zbyt niska, lub wyłączenie grzejnika, jeśli jakość powietrza osiągnie określony poziom.

Jest to zdecydowanie przydatna funkcja, jeśli masz więcej niż jedno inteligentne urządzenie Govee.

Czego nie lubimy

Elementy sterujące na podgrzewaczu Govee Space Heater mogą być mylące

Zrzut ekranu aplikacji Govee obok zbliżenia przycisków na grzejniku.

Źródło: recenzja / Jesse Flores / Govee

Przyciski na urządzeniu nie są najbardziej oczywiste.

Naprawdę nie mogliśmy znaleźć niczego, co by nam się nie podobało w grzejniku Govee Space Heater. Jedną z moich jedynych skarg jest to, że fizyczne przyciski na urządzeniu nie są wyraźnie oznaczone. Mają małe ikony, ale nawet po kilku tygodniach użytkowania nie jestem w 100% pewien, co robią niektóre przyciski.

Stało się to problemem pewnej nocy, kiedy nacisnąłem przycisk zasilania, aby wyłączyć maszynę, tylko po to, by przejść rano i zobaczyć, że grzejnik nadal działa. (Oczywiście nie idealne pod względem bezpieczeństwa!) Okazuje się, że ustawiłem go tylko na niskim poziomie – nie wyłączyłem całkowicie grzejnika.

Od tego czasu trzymaliśmy się używania aplikacji lub Alexy do sterowania grzejnikiem, co działało dobrze, ale myślę, że przyciski powinny być oznaczone lepiej lub przynajmniej bardziej intuicyjnie.

Czy powinieneś kupić podgrzewacz Govee Space Heater?

Tak, zdecydowanie – jest idealny na zimę.

Pies cieszący się ciepłem ogrzewacza Govee Space Heater.

Źródło: recenzja / Camryn Rabideau

Twój pupil będzie bardzo wdzięczny!

Jeśli szukasz sposobu na utrzymanie ciepła w jednym pomieszczeniu bez generowania dużych rachunków za ogrzewanie, grzejnik Govee Space Heater z pewnością spełni swoje zadanie. Przede wszystkim ma potężne właściwości grzewcze, szybko się nagrzewa i rozprowadza ciepło po całym pomieszczeniu dzięki swoim zdolnościom oscylacyjnym. Uwielbiamy również jego funkcję termostatu i łatwe w użyciu sterowanie aplikacją.

Jednostka Govee sprzedaje za około 80 USD, co jest średnią dla grzejnika tej wielkości, a gdybyśmy mieli wybór między zwykłym modelem a tym eleganckim, eleganckim modelem, wybór jest dość oczywisty w naszej książce.

Kup teraz w Amazon

Eksperci ds. produktów w Oceniony zaspokoi wszystkie Twoje potrzeby związane z zakupami. Śledź Zrecenzowano w dniu Facebook, Świergot, Instagram, TIK Toklub Flipboard najnowsze oferty, recenzje produktów i nie tylko.

Ceny były aktualne w momencie publikacji tego artykułu, ale z czasem mogą ulec zmianie.

Back to top button