Recenzje

Recenzja głośnika Bose Smart Soundbar 600

Kanały


3.0.2

The Inteligentny soundbar Bose 600 to konfiguracja 3.0.2 o takim samym rozmiarze i kształcie jak głośnik Bose Smart Soundbar 300. Dodaje funkcje Dolby Atmos, co oznacza, że ​​możesz cieszyć się treściami o dużej wysokości na wielu różnych platformach streamingowych i Blu-ray. Nawet jeśli oglądasz treści stereo i 5.1 surround, technologia TrueSpace paska łączy dźwięk z dodatkowymi efektami, zapewniając wrażenia wielokanałowe. Dzięki wbudowanym funkcjom asystenta głosowego możesz sterować tym paskiem za pomocą głosu, a nawet dodać osobny subwoofer i satelity od producenta, jeśli chcesz poprawić jego wydajność.

Nasz werdykt


Nie dotyczy

Mieszane użycie


Bose Soundbar 600 jest przyzwoity do użytku mieszanego. Wyraźnie odtwarza dialogi w twoich ulubionych programach telewizyjnych, a także szczegółowe głosy i instrumenty w wielu różnych gatunkach muzycznych. Dzięki technologii TrueSpace możesz cieszyć się dodatkowymi efektami wysokości, nawet podczas słuchania treści stereo i surround 5.1. Oprócz regulacji tonów niskich i wysokich nie ma jednak wielu narzędzi do dostosowywania, a jeśli chcesz uzyskać lepszą reprodukcję basów i dźwięk przestrzenny, musisz dodać subwoofer i satelity.

Zalety

 • Obsługa Dolby Atmos.
 • Dostępne oddzielne sub i satelity.

Cons

 • Brak korektora.
 • Brakuje niskiego basu.

Zobacz nasze zalecenia dotyczące mieszanego użytkowania


Nie dotyczy

Programy dialogowe / telewizyjne


Bose Soundbar 600 jest zadowalający w przypadku treści zawierających dialogi, takich jak programy telewizyjne i podcasty. Jego dyskretny środek poprawia reprodukcję głosu, ze zrównoważoną charakterystyką częstotliwościową, która zapewnia dokładną emisję dialogów. Dostępna jest również funkcja ulepszania dialogów, dzięki której głosy są wyraźniejsze i wyraźniejsze. Ponadto dostępnych jest wiele bezprzewodowych opcji przesyłania strumieniowego, które ułatwiają przesyłanie dźwięku z telefonu do baru.

Zalety

 • Narzędzie do ulepszania dialogów.
 • Wiele opcji odtwarzania bezprzewodowego.

Cons

 • Brak trybu automatycznej głośności.

Zobacz nasze rekomendacje dotyczące dialogów/programów telewizyjnych


Nie dotyczy

Muzyka


Bose Soundbar 600 jest przyzwoity do słuchania muzyki. Jego pasmo przenoszenia jest dość zrównoważone i równomierne, z wyraźną i dokładną reprodukcją głosów i instrumentów prowadzących w twoich ulubionych utworach. Możesz także dostosować jego moc wyjściową dzięki poziomom tonów niskich i wysokich. To powiedziawszy, w niskim basie nie ma dużo dudnienia, biorąc pod uwagę, że jest to samodzielny pasek. Możesz poprawić reprodukcję basów, dodając osobny subwoofer od producenta, ale będzie to musiał być osobny zakup.

Zalety

 • Regulacja tonów niskich i wysokich.
 • Robi się głośno.

Cons

 • Brak korektora.
 • Pewna kompresja przy maksymalnej głośności.

Zobacz nasze rekomendacje muzyczne


Nie dotyczy

Kino


Bose Soundbar 600 jest przyzwoity do filmów. Zastosowana w barze technologia TrueSpace łączy wszystkie dźwięki z dodatkowymi efektami wysokości, zapewniając bardziej kinowy dźwięk w Twoim salonie. Może odtwarzać treści Dolby Atmos, a także formaty dźwięku przestrzennego 5.1, takie jak Dolby Digital. Jednak bez tylnych głośników efekty dźwiękowe nie są tak czyste i realistyczne. Również bez subwoofera nie zauważysz tego samego dudnienia w basie, zwłaszcza w scenach pełnych akcji.

Zalety

 • Obsługa Dolby Atmos.
 • Dostępne oddzielne sub i satelity.

Cons

 • Brak korektora.
 • Brakuje niskiego basu.


 • Nie dotyczy

  Mieszane użycie


 • Nie dotyczy

  Programy dialogowe / telewizyjne


 • Nie dotyczy

  Muzyka


 • Nie dotyczy

  Kino

+ Stwórz własne

 1. Zaktualizowano 16 listopada 2022 r.:
  Opublikowano recenzję.
 2. Zaktualizowano 11 listopada 2022 r.:
  Opublikowano wczesny dostęp.

Sprawdź cenę

Czarny
Inteligentny soundbar 600

ZOBACZ CENĘ

Amazon.com

ZOBACZ AKTUALNE OFERTY I TRENDY CENOWE

Różnice między rozmiarami i wariantami

Bose Soundbar 600 jest dostępny w kolorze czarnym. Etykietę testowanego przez nas modelu możecie zobaczyć tutaj.

Jeśli natrafisz na inną wersję tego soundbara, daj nam znać w dyskusjach, a my zaktualizujemy naszą recenzję.

W porównaniu z innymi soundbarami

Bose Soundbar 600 to kuzyn Bose Smart Soundbar 300 obsługujący technologię Dolby Atmos. Wbudowana technologia TrueSpace jest wyjątkowa w porównaniu z innymi listwami Bose, ponieważ łączy dźwięk stereo i dźwięk przestrzenny z dodatkowymi efektami wysokości. Biorąc pod uwagę jego niewielki rozmiar, nie jest zaskoczeniem, że nie uzyskasz tak szerokiego, kinowego wrażenia, jak niektóre modele premium Bose, takie jak Bose Smart Soundbar 900. Jest to jednak solidny wybór w bardziej przystępnej cenie, jeśli nie nie chcę wszystkich dodatkowych funkcji premium.

Możesz także sprawdzić nasze rekomendacje dotyczące najlepszych soundbarów Dolby Atmos, najlepszych soundbarów Bose i najlepszych samodzielnych soundbarów.

Wiązka Sonos (2. generacji)

Sonos Beam (Gen 2) i Bose Smart Soundbar 600 to inteligentne soundbary z obsługą Dolby Atmos. Ich niewielkie rozmiary sprawiają, że można je łatwo dopasować do salonu, co jest miłe. Stereofoniczna scena dźwiękowa Sonos jest lepsza, co zapewnia bardziej wciągające wrażenia dźwiękowe. Obsługuje również zawartość DTS, w przeciwieństwie do Bose.

Sonos Arc

Sonos Arc i Bose Smart Soundbar 600 to samodzielne soundbary Dolby Atmos z inteligentnymi funkcjami, takimi jak wbudowana obsługa asystenta głosowego. Sonos jest ogólnie lepszy, z szerszą sceną dźwiękową stereo, która sprawia, że ​​dźwięk rozciąga się wokół ciebie, jakbyś był w kinie. Jest trochę większy niż Bose i robi się głośniejszy. Ponadto znajdziesz więcej funkcji ulepszania dźwięku, takich jak korekcja pomieszczenia.

Inteligentny soundbar Bose 900

Bose Smart Soundbar 900 to lepszy soundbar Dolby Atmos niż Bose Smart Soundbar 600. 900 to lepiej zbudowana konfiguracja 5.0.2, która jest większa i głośniejsza niż 600. Ponadto oferuje lepszą scenę dźwiękową z treściami stereo, co oznacza otrzymujesz bardziej kinowy dźwięk, który rozciąga się wokół ciebie.

Inteligentny soundbar Bose 300

Bose Smart Soundbar 600 jest lepszy niż Bose Smart Soundbar 300. Podczas gdy oba paski mają ten sam rozmiar i kształt, 600 dodaje obsługę treści Dolby Atmos, którą prawdopodobnie spotkasz na wielu różnych platformach do przesyłania strumieniowego.

Inteligentny soundbar Bose 700

Bose Smart Soundbar 700 to szersza, lepiej zbudowana alternatywa dla Bose Smart Soundbar 600. Większy rozmiar 700 oznacza, że ​​nie jest niespodzianką, że jest głośniejszy niż 600 i ma lepszą scenę dźwiękową stereo. To powiedziawszy, w przeciwieństwie do 600, nie obsługuje treści Dolby Atmos, co jest rozczarowujące, jeśli oglądasz dużo treści na platformach streamingowych.

Soundbar Bose 500

Podczas gdy Bose Soundbar 500 i Bose Smart Soundbar 600 oferują podobne osiągi, 600 jest bardziej wszechstronnym wyborem. W przeciwieństwie do 500, 600 obsługuje treści Dolby Atmos, co oznacza, że ​​możesz cieszyć się wciągającym dźwiękiem z treściami często spotykanymi na platformach streamingowych i Blu-ray.

+ Pokaż więcej

Back to top button