Recenzje

Recenzja gamingowego zestawu słuchawkowego Bose QuietComfort 35 II

Rodzaj


Nauszne

Załącznik


Zamknięty tył

Bezprzewodowy


TAk

Transduktor


Dynamiczny

Redukcja szumów


TAk

mikrofon


TAk

Zestaw słuchawkowy Bose QuietComfort 35 II Gaming Headset to zorientowane na gracza rodzeństwo Bose QuietComfort 35 II/QC35 II Wireless 2018. Pod wieloma względami nic się nie zmieniło w działaniu obu modeli, ponieważ zestaw słuchawkowy do gier zachowuje tę samą potężną aktywną redukcję szumów (ANC ) swojego bardziej swobodnego odpowiednika, a także takie samo wygodne dopasowanie, z którego słynie Bose. Jednak w tej wersji producent dodał odłączany mikrofon na wysięgniku i kontroler PC Desktop, który doskonale nadaje się do gier przewodowych na komputerze. Nadal możesz ich używać przez Bluetooth, ale nie możesz korzystać z ich mikrofonu na wysięgniku podczas korzystania z tego połączenia.

Nasz werdykt


8.1

Neutralny dźwięk


Zestaw słuchawkowy do gier Bose QuietComfort 35 II zapewnia neutralny dźwięk. Ten zestaw słuchawkowy ma bardzo płaski i naturalny profil dźwiękowy, który zapewnia dokładną reprodukcję wokali i instrumentów w dźwięku. Zapewnia również spójny dźwięk na różnych siedzeniach, więc po odpowiednim dopasowaniu doświadczysz podobnego poziomu tonów niskich i wysokich. Jednakże, ponieważ ma zamkniętą konstrukcję, nie tworzy bardzo wciągającej sceny dźwiękowej.

Zalety

 • Dostarcza dźwięk konsekwentnie.
 • Bardzo wygodny krój.

Cons

 • Brak funkcji dostosowywania dźwięku.

Zobacz nasze zalecenia dotyczące neutralnego dźwięku


8.3

Dojazdy/podróże


Gamingowy zestaw słuchawkowy Bose QuietComfort 35 Series 2 doskonale nadaje się do dojazdów do pracy i podróży. Gdy używasz go przewodowo, ten zestaw słuchawkowy działa nieprzerwanie przez ponad 35 godzin z włączonym ANC. Jeśli wolisz, możesz także korzystać z nich bezprzewodowo, ale ich żywotność baterii spada do około 20 godzin, co wciąż wystarczy na długie podróże. Ich system ANC może blokować niskie pomruki silników autobusów i samolotów, a także pogawędki pasażerów. Zestaw słuchawkowy jest całkiem wygodny na długie dni w drodze i jest wyposażony w świetny twardy futerał, który pomaga go chronić, gdy jesteś w podróży. Możesz także odłączyć mikrofon na wysięgniku, aby były bardziej przenośne.

Zalety

 • Doskonała izolacja akustyczna.
 • Bardzo wygodny krój.

Cons

 • Wyciek dźwięku przy dużej głośności.

Zobacz nasze zalecenia dotyczące dojazdów do pracy/podróży


7,5

Sport/Fitness


Gamingowy zestaw słuchawkowy Bose QuietComfort 35 Series 2 nie jest przeznaczony do uprawiania sportu i fitnessu. Gdy używasz tych słuchawek przewodowych, kabel audio może się o coś zaczepić i ściągnąć słuchawki z głowy. Sam zestaw słuchawkowy może również poruszać się lub spaść przy umiarkowanych ruchach głowy, co nie jest idealne, jeśli musisz stale regulować go na głowie podczas ciężkiego treningu. Z drugiej strony możesz zdjąć mikrofon z wysięgnika i używać ich bezprzewodowo.

Zalety

 • Bardzo wygodny krój.

Cons

 • Może spaść z głowy przy umiarkowanym ruchu.
 • Wyciek dźwięku przy dużej głośności.

Zobacz nasze rekomendacje dotyczące sportu/fitnessu


8.2

Gabinet


Zestaw słuchawkowy do gier Bose QuietComfort 35 II doskonale nadaje się do użytku biurowego, zwłaszcza jeśli musisz odbierać połączenia. Chociaż możesz używać zestawu słuchawkowego przez Bluetooth, jeśli wolisz połączenie bezprzewodowe, korzystanie z niego przewodowo umożliwia korzystanie z mikrofonu na wysięgniku, co gwarantuje, że Twój głos brzmi czysto. Zestaw słuchawkowy ma również ANC, dzięki czemu może łatwo blokować rozmowy otoczenia i obsługuje parowanie wielu urządzeń, umożliwiając jednoczesne podłączenie ich do komputera i smartfona.

Zalety

 • Doskonała izolacja akustyczna.
 • Bardzo wygodny krój.

Cons

 • Wyciek dźwięku przy dużej głośności.

Zobacz nasze rekomendacje dotyczące biura


6.5

Gry bezprzewodowe


Zestaw słuchawkowy do gier Bose QuietComfort 35 II jest przeznaczony przede wszystkim do gier przewodowych. Jeśli chcesz używać go bezprzewodowo, nie możesz skorzystać z jego mikrofonu na wysięgniku. Jeśli jednak to nie problem, ten zestaw słuchawkowy ma niskie opóźnienia na komputerach PC oraz urządzeniach z Androidem i iOS. Warto jednak zapoznać się z naszą recenzją Bose QuietComfort 35 II / QC35 II Wireless 2018, aby uzyskać więcej informacji na temat wydajności bezprzewodowej tego zestawu słuchawkowego.

Zobacz nasze zalecenia dotyczące gier bezprzewodowych


7.8

Gry przewodowe


Zestaw słuchawkowy do gier Bose QuietComfort 35 II jest bardzo dobry do gier przewodowych. Ten zestaw słuchawkowy jest wygodny, dobrze zbudowany, a nawet jest wyposażony w wbudowane pokrętło głośności i elementy sterujące monitorowaniem mikrofonu, co oznacza, że ​​możesz dostosowywać ustawienia w locie. Dzięki odłączanemu mikrofonowi na wysięgniku Twoi przyjaciele i wrogowie wyraźnie słyszą Twój głos, nawet w umiarkowanie hałaśliwym otoczeniu. Zestaw słuchawkowy jest również wyposażony w system ANC, który pomaga blokować szumy tła podczas grania, a ich dobrze wyważony dźwięk jest wszechstronny w przypadku większości rodzajów gier.

Zalety

 • Przyzwoita wydajność mikrofonu na wysięgniku.
 • Doskonała izolacja akustyczna.
 • Bardzo wygodny krój.

Cons

 • Brak funkcji dostosowywania dźwięku.


7.8

Rozmowy telefoniczne


Zestaw słuchawkowy do gier Bose QuietComfort 35 Series 2 jest bardzo dobry do rozmów telefonicznych. Gdy używasz mikrofonu na wysięgniku, Twój głos brzmi jasno, ale wyraźnie i zrozumiało dla innych. Jeśli odbierasz połączenie w hałaśliwym biurze, mikrofon może również dobrze oddzielić mowę od hałasu otoczenia, zapewniając dobre słyszenie. Możesz także skorzystać z systemu ANC zestawu słuchawkowego, aby zablokować dźwięki tła, dzięki czemu możesz skupić się na rozmowie.

Zalety

 • Przyzwoita wydajność mikrofonu na wysięgniku.
 • Doskonała izolacja akustyczna.
 • Bardzo wygodny krój.

Cons

 • Wyciek dźwięku przy dużej głośności.


 • 8.1

  Neutralny dźwięk


 • 8.3

  Dojazdy/podróże


 • 7,5

  Sport/Fitness


 • 8.2

  Gabinet


 • 6.5

  Gry bezprzewodowe


 • 7.8

  Gry przewodowe


 • 7.8

  Rozmowy telefoniczne

+ Stwórz własne

 1. Zaktualizowano 15 listopada 2022 r.:
  Opublikowano recenzję.
 2. Zaktualizowano 9 listopada 2022 r.:
  Opublikowano wczesny dostęp.

W porównaniu do innych słuchawek

The Gamingowy zestaw słuchawkowy Bose QuietComfort 35 Series 2 jest pierwszym zestawem słuchawkowym do gier firmy Bose i jest zasadniczo Bose QuietComfort 35 II/QC35 II Wireless 2018 z kilkoma funkcjami zorientowanymi na graczy, takimi jak odłączany mikrofon na wysięgniku i wbudowane pokrętło głośności. Jest również przeznaczony do użytku przewodowego po podłączeniu do komputera, ale nadal możesz go używać bezprzewodowo, jeśli wolisz coś bardziej swobodnego. To powiedziawszy, nadal możesz oczekiwać tego samego poziomu izolacji akustycznej, co ich bardziej swobodne rodzeństwo. Dzięki systemowi ANC może blokować doskonałą ilość dźwięku, co stawia go na równi z najlepszymi słuchawkami z redukcją szumów, takimi jak Bose QuietComfort 45/QC45 Wireless. Niestety, nie jest tak konfigurowalny, jak inne słuchawki przeznaczone wyłącznie do gier, takie jak SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless na konsolę Xbox, które również mają ANC, ale są kompatybilne z oprogramowaniem towarzyszącym o solidnych funkcjach.

Jeśli szukasz więcej słuchawek, zapoznaj się z naszymi zaleceniami dotyczącymi najlepszych zestawów słuchawkowych do gier i najlepszych słuchawek Bose.

Bose QuietComfort 35 II/QC35 II Bezprzewodowy 2018

Zestaw słuchawkowy Bose QuietComfort 35 II Gaming Headset to skoncentrowane na grach rodzeństwo Bose QuietComfort 35 II/QC35 II Wireless 2018. Możesz jednak oczekiwać tego samego poziomu komfortu, konstrukcji i izolacji akustycznej w obu modelach. Różnią się tym, że zestaw słuchawkowy do gier jest przeznaczony przede wszystkim do użytku przewodowego na komputerach PC, a podczas korzystania z tego połączenia można używać odłączanego mikrofonu na wysięgniku do czatowania z innymi. Ten zestaw słuchawkowy jest również wyposażony w kontroler na przewodzie, dzięki czemu możesz regulować głośność w locie. To powiedziawszy, nadal możesz używać tego zestawu słuchawkowego bezprzewodowo, jeśli wolisz i oczekujesz podobnego poziomu żywotności baterii.

Bezprzewodowe słuchawki Bose QuietComfort 45/QC45

W zależności od potrzeb możesz wybrać zestaw słuchawkowy Bose QuietComfort 45/QC45 Wireless lub zestaw słuchawkowy do gier Bose QuietComfort 35 II, ale oba są równie świetnymi słuchawkami. QC45 to przede wszystkim słuchawki do codziennego użytku. Mają zintegrowany mikrofon do odbierania połączeń w ruchu, a towarzysząca im aplikacja oferuje korektor graficzny i ustawienia wstępne, które pomogą Ci dostosować dźwięk. Jednak zestaw słuchawkowy do gier 35 II wykorzystuje mikrofon na wysięgniku, aby Twój głos był wyraźny zarówno dla wrogów, jak i członków drużyny. Jest również wyposażony w kontroler PC Desktop, który umożliwia dostosowanie dźwięku zestawu słuchawkowego w locie.

SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless do konsoli Xbox

SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless na konsolę Xbox to lepsze słuchawki do gier niż zestaw słuchawkowy do gier Bose QuietComfort 35 II. Możesz używać SteelSeries przewodowo lub bezprzewodowo, są lepiej zbudowane i są wyposażone w bezprzewodowy nadajnik, który zapewnia sterowanie, takie jak EQ, bezpośrednio na wyciągnięcie ręki. Możesz także dostosować ich wydajność, korzystając z zaawansowanych funkcji ich oprogramowania towarzyszącego. Ich mikrofon na wysięgniku zapewnia lepszą ogólną wydajność i dłuższą łączną żywotność baterii. Jednak słuchawki Bose są nadal warte rozważenia, jeśli cenisz sobie wysoką izolację akustyczną lub szukasz słuchawek do gier, których możesz używać bardziej swobodnie.

SteelSeries Arctis Nova Pro

SteelSeries Arctis Nova Pro i zestaw słuchawkowy Bose QuietComfort 35 II Gaming Headset mają różne mocne strony i możesz cieszyć się jednym i drugim. SteelSeries to dedykowane przewodowe słuchawki do gier. Ich mikrofon na wysięgniku ma znacznie lepszą ogólną jakość nagrywania, a słuchawki mają więcej funkcji dostosowywania dzięki solidnemu oprogramowaniu towarzyszącemu. Jeśli jednak szukasz bezprzewodowych słuchawek do codziennego użytku, których możesz również używać do grania, zamiast tego będziesz chciał sprawdzić Bose. Ich profil dźwiękowy jest o wiele bardziej neutralny, co niektórzy użytkownicy mogą preferować, mają doskonały system ANC i obsługują parowanie wielu urządzeń, co oznacza, że ​​można je jednocześnie podłączyć do komputera i smartfona. Są jednak przeznaczone do gier przewodowych, jeśli chcesz skorzystać z ich mikrofonu na wysięgniku.

Sprawdź cenę

Czarny
Zestaw słuchawkowy do gier QuietComfort 35 II

ZOBACZ CENĘ

Amazon.com

ZOBACZ AKTUALNE OFERTY I TRENDY CENOWE

Back to top button