Recenzje

Potrzebujesz odkurzacza podwodnego? Nie myśleliśmy tak… dopóki nie spróbowaliśmy

  1. Bezprzewodowy odkurzacz basenowy Pool Blaster Centennial

    Zalety

    • Łatwy w użyciu

    • Akumulator

    • Działa dobrze

Wiesz co jest do bani? Zanieczyszczenia w twoim basenie. Wiesz, co jest do bani, kiedy to jest do bani? The Bezprzewodowy odkurzacz Pool Blaster Centennial

(dostępne w Amazonie)

— ręczny odkurzacz basenowy, który sprawi, że czyszczenie basenu i stref spa będzie łatwiejsze niż kiedykolwiek.

Teraz nie ma nic, co kocham bardziej niż dobry gadżet. A moje dzieci — podobnie jak ich tata w ich wieku — są słusznie przerażone skimmerem basenowym, a także wężem, który go napędza. Ale ten ręczny odkurzacz basenowy jest o wiele mniej przerażający dla nas wszystkich. Naprawdę przyjemnie się nim czyści — i naprawdę działa.

Akumulatorowy akumulatorowy odkurzacz Pool Blaster Centennial nie jest przeznaczony do dużych ani głębokich basenów i ma kiepską żywotność baterii, ale jest to prosty sposób na szybkie wyczyszczenie basenu — lub innego spa na świeżym powietrzu.

Informacje o bezprzewodowym odkurzaczu basenowym Pool Blaster Centennial

Odkurzacz Pool Blaster to zasilany bateryjnie odkurzacz przeznaczony do użytku pod wodą, który usuwa wszystkie zanieczyszczenia, liście, piasek i glony z basenu bez użycia węży lub pomp do działania.

Ręczny odkurzacz basenowy, który waży 4 funty, jest wyposażony w 10,5-calową głowicę czyszczącą i odłączany filtr wielokrotnego użytku. Zasięg ładowalnego odkurzacza basenowego można zwiększyć za pomocą dołączonego drążka z „łatwym do uchwycenia” uchwytem na jednym końcu i maksymalnej długości 45 cali.

Pełne naładowanie urządzenia zajmuje cztery godziny, jego żywotność baterii szacuje się na 45 minut i zgodnie ze specyfikacjami można go używać w basenach o głębokości do 12 stóp.

Co lubimy

Jest łatwy w budowie i działa dobrze

Odkurzacz Pool Blaster nie szczędził czasu i zabrał się do czyszczenia mojego basenu.

Nie ma nic skomplikowanego w konfiguracji tego Odkurzacz Pool Blaster. Instrukcje są dołączone, ale jest to prosty proces, a wielu użytkowników prawdopodobnie może złożyć całe urządzenie w ciągu kilku minut bez nich.

Poza tym byłem po prostu pod wrażeniem tego, jak dobrze działał ręczny odkurzacz basenowy, gdy włożyłem go do wody.

Moje dzieci i ja na zmianę używaliśmy go na różnych głębokościach i nie było dyskusji o jego skuteczności w zbieraniu patyków, ściółki, liści i innych zanieczyszczeń, które napotkał na dnie basenu.

Jeśli już, byłem zaskoczony, jak łatwo było utrzymać próżnię ślizgającą się po ziemi, nawet dla naszego 5-latka, i rzadko wymagało to dwóch przeciągnięć, aby podnieść dany przedmiot.

Kiedy nadszedł czas opróżnienia odkurzacza, woda natychmiast odpłynęła, pozostawiając w systemie filtracyjnym zbiór zanieczyszczeń. Odpady można łatwo wyrzucić, a odłączany worek filtrujący można łatwo wyczyścić między rundami podwodnego odkurzania.

Nie jest wymagana łączność ani aplikacja

Czasami miło jest, gdy produkt nie robi za dużo. Ten odkurzacz basenowy z pewnością nie zostanie oskarżony o zbytnie staranie, a widok tego jest odświeżający.

Nie ma aplikacji do pobrania i zainstalowania, łączności Bluetooth lub Wi-Fi do uporządkowania, inteligentnych funkcji, o których można zapomnieć, ani automatyzacji, o których można zapomnieć.

Jest to prosta, w pełni zanurzalna próżnia, która wdycha wszystko na swojej drodze i dobrze spełnia swoją funkcję bez żadnych dzwonków i gwizdków.

W rezultacie nie jest to przedmiot, który wymaga ogromnych inwestycji w stosunku do jego użyteczności – co sprawia, że ​​​​o wiele łatwiej jest uzasadnić zakup impulsowy niż większość typowych zabawek do basenu.

Jest niedrogi i użyteczny poza typowym ustawieniem „basenu”.

Trzyosobowa rodzina dokładnie sprawdza filtr wewnętrzny w akumulatorowym odkurzaczu basenowym Pool Blaster.

Źródło: recenzja / Sam Gardner

Ten wielofunkcyjny odkurzacz może być używany w szczególności do usuwania piasku, liści i nie tylko z mniejszych obszarów, takich jak jacuzzi lub baseny dla dzieci.

Jedną z rzeczy, które uderzyły mnie podczas korzystania z odkurzacza Pool Blaster, była lista innych zalecanych przypadków użycia tego urządzenia, w tym baseny dla dzieci i baseny nadmuchiwane – które obecnie często przybierają formę pełnych podwórkowych domków do skakania, takich jak ten w moim dziedziniec.

Jest również idealny do wanien z hydromasażem, basenów dla dzieci, małych porządków, które nie wymagają pełnej konfiguracji odpieniacza, prac, w których jest dużo małych elementów do zebrania (piasek, ryż, Orbies itp.) lub delikatnych prac, w których znalezienie przedmiotu, który chcesz znaleźć, może nie być łatwe — pomyśl o brakującej biżuterii lub odłamku szkła z rozbitej butelki.

Czego nie lubimy

Bateria długo się ładuje i nie trzyma długo

Byłem zaskoczony, gdy dowiedziałem się, że ładowalna bateria litowo-jonowa zawarta w tym odkurzaczu basenowym potrzebuje czterech godzin, aby całkowicie się naładować – a dotarcie tam od zera zajmuje całe okno. Nie jest to idealne rozwiązanie, jeśli otwierasz pudełko i chcesz go od razu użyć, chociaż stwierdziłem, że bateria była wystarczająca na około 20 minut użytkowania po około dwóch godzinach na ładowarce.

Odkurzacz twierdzi, że ma 45-minutową żywotność baterii po pełnym naładowaniu przez standardowe gniazdko. Powinno to uwzględniać większość drobnych potrzeb związanych z czyszczeniem, ale nadal wydaje się krótkie w stosunku do czasu potrzebnego do pełnego naładowania.

Nie nadaje się do dużych basenów

Osoba opróżnia komorę filtra wewnątrz odkurzacza basenowego Sharper Image.

Źródło: recenzja / Sam Gardner

Niestety, ten odkurzacz nie poradzi sobie z zadaniem skutecznego czyszczenia większych lub głębszych basenów.

Z 45 minutami szacowanego czasu pracy i maksymalną głębokością 12 stóp, technicznie możesz użyć tego odkurzacza Pool Blaster do czyszczenia większości rodzajów basenów. Jednak w pewnym momencie ilość pracy ręcznej wymaganej do wykonania pracy przeważa nad wygodą korzystania z bezprzewodowego odkurzacza bez węża.

W moim przypadku przetestowałem próżnię w basenie o długości około 35 stóp, szerokości 18 stóp i głębokości prawie 10 stóp w najniższym punkcie. Z basenem tej wielkości nie wyobrażam sobie regularnej praktyki ręcznego odkurzania i prawdopodobnie zarezerwowałbym ten produkt tylko do miejscowych prac porządkowych. Odkurzacz do basenu najlepiej sprawdza się jako podstawowe narzędzie do czyszczenia basenu.

To nie jest tanie – i nie zastępuje odkurzacza basenowego z pełnym zakresem usług

Dodatkowym zmartwieniem, jakie miałem w przypadku bezprzewodowego odkurzacza basenowego Pool Blaster Centennial, była wodoodporność w punkcie ładowania, która wydawała się być źródłem złego „to do bani” w pewnym momencie.

Aby być uczciwym, gumowy korek wydawał się ciasny, gdy był na miejscu i nie wydawał się przepuszczać płynu do elementów elektrycznych podczas testowania. Ale umieszczenie korka na miejscu jest procesem całkowicie ręcznym i widziałem, że nawet najlepsi czyściciele basenów – dzieci lub dorośli – pospiesznie zapominają o prawidłowym zabezpieczeniu go przed użyciem i powodują nieodwracalne uszkodzenia ręcznego odkurzacza basenowego.

Czy warto kupić bezprzewodowy odkurzacz basenowy Pool Blaster Centennial?

Tak, ale nie jako zamiennik automatycznych odkurzaczy basenowych

Osoba stojąca w basenie podczas używania odkurzacza basenowego Pool Blaster do czyszczenia dna basenu.

Źródło: recenzja / Sam Gardner

Tak, akumulatorowy odkurzacz basenowy Pool Blaster jest imponujący, ale nie będzie w stanie przewyższyć wydajności przeciętnego skimmera.

Ten odkurzacz Pool Blaster jest przeznaczony do czyszczenia małych basenów i spa i świetnie sobie z tym radzi. Jest to niezawodna i niedroga alternatywa, która powinna wykonać zadanie.

Jeśli masz pełnowymiarowy basen mieszkalny, który wymaga regularnego czyszczenia, prawdopodobnie lepiej będzie, jeśli pozostawisz główne obowiązki związane z czyszczeniem zautomatyzowanemu odkurzaczowi basenowemu, takiemu jak Dolphin Nautilus CCdo standardowej konserwacji.

Zdjęcie produktu: bezprzewodowy odkurzacz basenowy Pool Blaster Centennial

Bezprzewodowy odkurzacz basenowy Pool Blaster Centennial

Lekki bezprzewodowy odkurzacz basenowy Pool Centennial sprawia, że ​​czyszczenie jest dziecinnie proste dzięki wyjmowanej 10,5-calowej głowicy ssącej do podłóg basenów.

Kup teraz w Amazon

Eksperci ds. produktów w Oceniony zaspokoi wszystkie Twoje potrzeby związane z zakupami. Śledź Zrecenzowano w dniu Facebook, Świergot, Instagram, TIK Tok Lub Flipboard najnowsze oferty, recenzje produktów i nie tylko.

Ceny były aktualne w momencie publikacji tego artykułu, ale z czasem mogą ulec zmianie.

Back to top button