Recenzje

Oto wszystkie bezpłatne wersje próbne usługi przesyłania strumieniowego, o których musisz wiedzieć

Uwielbiamy dobrą usługę przesyłania strumieniowego — zwłaszcza taką, która umożliwia przesyłanie strumieniowe zawartość za darmo. Przy tak wielu sieciach trudno jest zdecydować, którą wybrać Właściwie zobowiązać się, zwłaszcza gdy oferta telewizyjna i filmowa ciągle się między nimi zmienia.

Wejdź w bezpłatne wersje próbne przesyłania strumieniowego. Większość głównych sieci przesyłania strumieniowego umożliwia zarejestrowanie się w celu uzyskania bezpłatnego okresu próbnego, chociaż jest kilka, za które rejestracja kosztuje. Wiele z tych sieci ma również tańsze (lub bezpłatne) plany z reklamami, które mogą zapewnić lepsze opcje budżetowe.

Jeśli robisz zakupy w tych usługach przesyłania strumieniowego, oto, co musisz wiedzieć o ich bezpłatnych wersjach próbnych.

Jakie usługi przesyłania strumieniowego mają bezpłatne wersje próbne?

Na szczęście większość usług przesyłania strumieniowego oferuje bezpłatne wersje próbne. Wiele z nich oferuje bezpłatne wersje próbne przesyłania strumieniowego Poprzez między sobą — na przykład Amazon, który pozwala zapisać się na bezpłatne wersje próbne programów Showtime, Starz i HBO Max. Oto wszystkie bezpłatne okresy próbne, kiedy się kończą i ile kosztują po zakończeniu okresu próbnego.

Jak oglądać bezpłatną telewizję strumieniową

Źródło: Sling Freestream

Wiele sieci — takich jak Sling Freestream — oferuje widzom całkowicie bezpłatną telewizję.

Istnieje bardzo niewiele sieci, które umożliwiają strumieniowe przesyłanie treści całkowicie za darmo. Obejmują one:

  • Chusta Freestream: Sling Freestream umożliwia oglądanie ponad 300 kanałów telewizyjnych na żywo, programów i filmów za darmo, po prostu musisz oglądać reklamy.
  • Freevee Amazona: Amazon Freevee to kolejna usługa przesyłania strumieniowego z reklamami, która oferuje dostęp do tysięcy programów, filmów i oryginalnych seriali.
  • Telewizor Roku: Jeśli masz Roku, możesz uzyskać dostęp do bezpłatnej usługi przesyłania strumieniowego Roku Telewizja Rokuktóra zawiera bezpłatne stacje telewizyjne, programy i filmy z reklamami.
  • Telewizja Pluton: Oglądanie Pluto TV jest całkowicie darmowe — i nie potrzebujesz nawet konta, aby zacząć oglądać. Idź do Pluton stronę główną, aby rozpocząć oglądanie telewizji na żywo z reklamami lub ulubionych programów na żądanie.
  • Tubi: Tubi oferuje bezpłatne oglądanie z reklamami tysięcy programów i filmów, w tym oryginałów Tubi.

Bezpłatne kanały próbne Amazon Prime Video

Jeśli subskrybujesz Wideo Amazon Prime, możesz uzyskać dostęp do bezpłatnych wersji próbnych wielu z powyższych usług, a także znacznie niższych cen miesięcznych. Oto następujące bezpłatne wersje próbne przesyłania strumieniowego, do których można uzyskać dostęp za pośrednictwem Amazon Prime Video.

Zrzut ekranu z wielu programów hulu

Źródło: Hulu

Hulu oferuje jedną z najpopularniejszych bezpłatnych wersji próbnych.

W świecie streamingu jest kilku głównych graczy prawie każde gospodarstwo domowe subskrybuje — mianowicie Netflix, Amazon Prime i Disney+. Ale nie wszystkie główne sieci oferują bezpłatne wersje próbne. Oto kilka najpopularniejszych bezpłatnych wersji próbnych, zgodnie z tym, czego ludzie najczęściej szukają.

Bezpłatna wersja próbna Hulu

Hulu pozwala oglądać nowe odcinki z prawie każdej większej sieci kablowej, w tym ABC, FX i FOX. Jest także domem dla wielu wysoko ocenianych oryginałów Hulu, w tym Zdobycz, Głęboka woda, Opowieść podręcznej, I Małe Piękne Rzeczy. Możesz uzyskać dostęp do bezpłatnej wersji próbnej Hulu przez 30 dni, a następnie będziesz płacić 7,99 USD miesięcznie za treści z reklamami lub 14,99 USD miesięcznie za przesyłanie strumieniowe bez reklam.

Inne popularne opcje przesyłania strumieniowego Hulu to Hulu + Live TV (bez bezpłatnej wersji próbnej) oraz pakiet Hulu, Disney+ i ESPN+. Hulu + telewizja na żywo kosztuje 69,99 USD miesięcznie i obejmuje wszystkie trzy usługi przesyłania strumieniowego. Pakiet Hulu, Disney+ i ESPN+ z reklamami kosztuje 12,99 USD miesięcznie (z reklamami) lub 19,99 USD miesięcznie (bez reklam).

7 dni darmowego Hulu

Bezpłatna wersja próbna Sling TV

Telewizor z procy pozostaje niezwykle popularną opcją dla tych, którzy chcą całkowicie zrezygnować z kabla. Usługa oferuje trzy pakiety: Orange, Blue oraz Orange i Blue. Żadna nie oferuje bezpłatnych wersji próbnych, ale wszystkie trzy mają zniżki na pierwszy miesiąc dla nowych subskrybentów. Pakiet Orange obejmuje kanały sportowe i rodzinne, takie jak ESPN, Cartoon Network, MotorTrend i Nick Jr. Pakiet Blue obejmuje kanały informacyjne i rozrywkowe, takie jak Fox News, CNN, Discovery, E! i National Geographic. Zarówno pakiet pomarańczowy, jak i niebieski kosztują 40 USD miesięcznie, ale oferują zniżkę w wysokości 10 USD za pierwszy miesiąc. Pakiet łączony obejmuje wszystkie kanały i kosztuje 55 USD miesięcznie (z rabatem 10 USD za pierwszy miesiąc).

Sling Freestream to bezpłatna opcja przesyłania strumieniowego usługi. Usługa obsługiwana przez reklamy umożliwia dostęp do ponad 300 kanałów telewizyjnych na żywo oraz filmów i seriali na żądanie, z których wszystkie są dostępne bez konta.

10 USD zniżki na telewizor Sling

Bezpłatna wersja próbna Fubo TV

Jeśli chcesz anulować transmisję kablową — ale nie możesz żyć bez transmisji sportowych na żywo —Telewizja Fubo jest doskonałą opcją. Jest drogi — plany zaczynają się od 74,99 USD miesięcznie — ale jest konkurencyjny cenowo w stosunku do innych usług transmisji strumieniowej telewizji na żywo, takich jak YouTube TV. Bezpłatny okres próbny Fubo TV trwa 7 dni, więc masz cały tydzień na podjęcie decyzji, czy warto wydać pieniądze.

10 dni darmowego Fubo TV

Eksperci ds. produktów w Reviewed zaspokoją wszystkie Twoje potrzeby związane z zakupami. Śledź Zrecenzowano w dniu Facebook, Świergot, Instagram, TIK TokLub Flipboard najnowsze oferty, recenzje produktów i nie tylko.

Ceny były aktualne w momencie publikacji tego artykułu, ale z czasem mogą ulec zmianie.

Back to top button