Recenzje

Nowy robot odkurzający Dyson zawiera wiodące w branży ulepszenia

Dyson ogłosił nowy robot odkurzający, Dyson 360 Vis Nav, który jest następcą Dyson 360 Eye. Spędziliśmy trochę czasu z Vis Nav przed jego uruchomieniem i z radością informujemy, że ma on wszystkie aspekty projektowe, które podobały nam się w oryginalnym odkurzaczu automatycznym Dyson, a także wiele wartościowych ulepszeń.

Jak sama nazwa wskazuje, 360 Vis Nav wykorzystuje kamerę panoramiczną 360 stopni do samodzielnego lokalizowania i nawigacji. W oparciu o specyfikacje i to, czego dowiedzieliśmy się podczas wydarzenia prasowego w Mondya, 22 maja, Vis Nav wykorzystuje obrazowanie o wysokim kontraście, aby znaleźć krawędzie każdej czyszczonej przestrzeni.

Ten postęp jest jednym z bardziej ekscytujących ulepszeń, ponieważ wiele robotów odkurzających, ze względu na kształt lub nawigację, ma trudności z czyszczeniem krawędzi i narożników w pokojach. Vis Nav wykorzystuje wysuwany siłownik do przesuwania krawędzi pomieszczenia, nie pozostawiając za sobą okruchów ani drobin kurzu.

Samsung Powerbots ma podobną funkcję, ale implementacja Dysona wydaje się być bardziej niezawodna.

Vis Nav ma również pełnowymiarową główkę szczoteczki: główkę szczoteczki Fluffy. Ta główka szczoteczki, która specjalizuje się w czyszczeniu podłóg z twardego drewna, stanowi ulepszenie w stosunku do poprzedniego modelu, ponieważ zawiera antystatyczne włókna węglowe i miękkie nylonowe włosie.

Ponadto Dyson Vis Nav zapożycza elementy od swoich bezprzewodowych kuzynów próżniowych. Nowy robot odkurzający Dyson jest wyposażony w ekran LCD, na którym wyświetlane są różne odczyty, w tym odczyty z akustycznych czujników piezoelektrycznych. Czujniki te informują o ilości i rozmiarze cząstek, które czyści Vis Nav.

Informacje o cenie i dacie premiery są niedostępne w momencie publikacji. Jednak zajrzyj tu ponownie, aby uzyskać informacje o aktualizacjach produktu i naszej oficjalnej recenzji Dyson Vis Nav jeszcze w tym roku.

Eksperci ds. produktów w Oceniony zaspokoi wszystkie Twoje potrzeby związane z zakupami. Śledź Zrecenzowano w dniu Facebook, Świergot, Instagram, TIK TokI Flipboard najnowsze oferty, recenzje produktów i nie tylko.

Ceny były aktualne w momencie publikacji tego artykułu, ale z czasem mogą ulec zmianie.

Back to top button