Recenzje

Nic, ucho (kij) Naprawdę bezprzewodowa recenzja

The Nothing Ear (stick) Truly Wireless to niedrogie wkładki douszne o eleganckim, futurystycznym wyglądzie. To druga para słuchawek wypuszczona przez tego producenta, ale różnią się tym, że mają uniwersalną nasadkę, co oznacza, że ​​ich komfort w dużym stopniu zależy od kształtu ucha. Chociaż ich wyjątkowy wygląd pomaga im wyróżnić się na tle innych słuchawek na rynku, nie oferują one zbyt wielu nowych lub rewolucyjnych funkcji.

Nasz werdykt


6.7

Neutralny dźwięk


Nothing Ear (stick) są odpowiednie dla neutralnego dźwięku. Po wyjęciu z pudełka mają jasny profil dźwiękowy. Ponieważ są to słuchawki douszne, brakuje im uderzającego, mocnego basu, więc miksy brzmią nieco pusto. Podczas gdy ich średnica jest wyjątkowo płaska i dobrze zbalansowana, mają bardzo wyraźną odpowiedź wysokich tonów, więc wokale i instrumenty są nieco szorstkie, podczas gdy sybilanty, takie jak hi-haty, są przeszywające. Ich pasywna scena dźwiękowa jest nieco bardziej wciągająca niż w słuchawkach dousznych, ale dźwięk nadal wydaje się pochodzić z wnętrza twojej głowy, a nie z głośników w pokoju wokół ciebie.

Zalety

 • Korektor graficzny i ustawienia wstępne dostępne w aplikacji towarzyszącej.
 • Bardzo wygodny i dobrze zbudowany.

Cons

 • Słaba pasywna scena dźwiękowa.

Zobacz nasze zalecenia dotyczące neutralnego dźwięku


6.2

Dojazdy/podróże


The Nothing Ear (stick) są znośne do dojazdów do pracy i podróży. Mają wygodne dopasowanie i mniej niż siedem godzin ciągłego odtwarzania, co wystarcza na długie podróże, ale ponieważ mają konstrukcję wkładki dousznej, nie będą blokować większości rodzajów hałasu w tle, w tym niskiego dudnienia silników autobusów i samolotów. Wyciekają również dźwięk przy dużej głośności, co może przeszkadzać innym wokół ciebie.

Zalety

 • Bardzo wygodny i dobrze zbudowany.

Cons

 • Ledwo blokuje szumy tła.

Zobacz nasze zalecenia dotyczące dojazdów do pracy/podróży


8.0

Sport/Fitness


Nothing Ear (kij) świetnie nadają się do uprawiania sportu i fitnessu. Ich uniwersalny rozmiar oznacza, że ​​ich dopasowanie w dużym stopniu zależy od kształtu ucha. Jeśli jednak uda ci się dobrze dopasować, nie będą się zbytnio poruszać podczas biegu. Mogą wypaść, jeśli wykonujesz o wiele bardziej rygorystyczne czynności, takie jak pompki. Z drugiej strony są dobrze zbudowane, bardzo wygodne i mają certyfikat IP54 na odporność na rozpryski wody.

Zalety

 • Stopień ochrony IP54.
 • Bardzo wygodny i dobrze zbudowany.

Cons

 • Słaba pasywna scena dźwiękowa.

Zobacz nasze rekomendacje dotyczące sportu/fitnessu


6.1

Gabinet


Nothing Ear (stick) są przeciętne do użytku biurowego. Ponieważ mają dopasowane wkładki douszne, nie będą blokować rozmownych współpracowników i emitują dźwięk przy dużej głośności, co może przeszkadzać innym wokół ciebie. Nie obsługują również parowania wielu urządzeń, więc nie można ich podłączyć do więcej niż jednego urządzenia na raz. To powiedziawszy, mają wygodne dopasowanie, które nadaje się do długich sesji odsłuchowych i wytrzymują nieprzerwanie prawie siedem godzin. Jeśli musisz je doładować, ich futerał zawiera dodatkowe trzy ładunki.

Zalety

 • Bardzo wygodny i dobrze zbudowany.

Cons

 • Ledwo blokuje szumy tła.
 • Brak parowania wielu urządzeń.

Zobacz nasze rekomendacje dotyczące biura


5.7

Gry bezprzewodowe


Nothing Ear (stick) to słuchawki douszne Bluetooth. Mimo że mają tryb niskiego opóźnienia, który pomaga zredukować problemy z synchronizacją ruchu warg, ich opóźnienie może być zbyt wysokie, nawet podczas korzystania z tego trybu, w celu rywalizacji w grach.

Zobacz nasze zalecenia dotyczące gier bezprzewodowych


5.6

Gry przewodowe


Nothing Ear (stick) to bezprzewodowe wkładki douszne i nie można ich używać przewodowo.


6.1

Rozmowy telefoniczne


Nothing Ear (stick) są przeciętne do rozmów telefonicznych. Mają zintegrowany mikrofon i chociaż może uchwycić Twój głos, dzięki czemu brzmisz zrozumiałie, mowa wciąż brzmi trochę jak robot. Mikrofon może dobrze oddzielić Twój głos od umiarkowanych szumów tła, co jest przydatne, jeśli odbierasz telefon z hałaśliwego biura. Niestety konstrukcja ich wkładek dousznych oznacza, że ​​nie blokują one skutecznie szumów tła, co utrudnia dobre usłyszenie rozmowy.

Zalety

 • Bardzo wygodny i dobrze zbudowany.

Cons

 • Ledwo blokuje szumy tła.
 • Jakość nagrania zadowalająca.


 • 6.7

  Neutralny dźwięk


 • 6.2

  Dojazdy/podróże


 • 8.0

  Sport/Fitness


 • 6.1

  Gabinet


 • 5.7

  Gry bezprzewodowe


 • 5.6

  Gry przewodowe


 • 6.1

  Rozmowy telefoniczne

+ Stwórz własne

 1. Zaktualizowano 17 stycznia 2023 r.:
  Opublikowano recenzję.
 2. Zaktualizowano 12 stycznia 2023 r.:
  Opublikowano wczesny dostęp.

Sprawdź cenę

Czarny biały
Ucho (kij)

ZOBACZ CENĘ

Amazon.com

Czarny biały
Ucho (kij)

SZUKAJ

BestBuy.com

ZOBACZ AKTUALNE OFERTY I TRENDY CENOWE

Różnice między rozmiarami i wariantami

Nothing Ear (stick) występuje w jednym wariancie kolorystycznym: „White”, a metkę naszego modelu można zobaczyć tutaj. Jeśli natkniesz się na inny wariant, daj nam znać w dyskusjach, a my zaktualizujemy naszą recenzję.

W porównaniu do innych słuchawek

Nothing Ear Stick to niższe rodzeństwo Nothing Ear (1) True Wireless. W przeciwieństwie do modelu premium (które są słuchawkami dousznymi), te pąki mają konstrukcję douszną i nie mają ANC, więc nie blokują dużo szumów tła. Ponadto, podobnie jak inne wkładki douszne, takie jak Apple AirPods (3. generacji) Truly Wireless, ich uniwersalna konstrukcja powoduje, że brakuje im niskiego basu, co może być przełomem dla fanów EDM i hip-hopu. Mają bardzo płaską i neutralną średnicę, co jest dobre dla treści skoncentrowanych na wokalu, chociaż dodatkowa góra sprawia, że ​​brzmią trochę zbyt jasno.

Sprawdź nasze rekomendacje dotyczące najlepszych bezprzewodowych wkładek dousznych Bluetooth, najlepszych bezprzewodowych wkładek dousznych dla systemu Android i najlepszych bezprzewodowych wkładek dousznych Bluetooth poniżej 100 USD.

Nothing Ear (1) prawdziwie bezprzewodowe

The Nothing Ear (1) Truly Wireless są lepszymi słuchawkami niż Nothing Ear (stick) Truly Wireless. Ear (1) to wkładki douszne, które mają bardziej stabilne dopasowanie i są wyposażone w kilka wkładek dousznych o różnych rozmiarach, dzięki czemu możesz znaleźć taki, który Ci odpowiada. Mają też bardziej neutralny profil dźwiękowy, który niektórzy użytkownicy mogą preferować, a dzięki ANC mogą blokować znaczną ilość hałasu otoczenia wokół ciebie. Jeśli jednak wolisz wkładki douszne, warto sprawdzić ucho (sztyft), które są wygodniejsze. Ich aplikacja towarzysząca oferuje również bardziej niezawodne funkcje dostosowywania dźwięku.

Anker Soundcore Space A40 prawdziwie bezprzewodowy

Anker Soundcore Space A40 Truly Wireless to lepsze niedrogie słuchawki niż Nothing Ear (stick) Truly Wireless. Anker są douszne z ANC, co oznacza, że ​​mogą blokować znaczną ilość szumów tła wokół ciebie. Mają także bardziej neutralny profil dźwiękowy, który niektórzy użytkownicy mogą preferować, mają lepszą wydajność baterii i obsługują parowanie wielu urządzeń, a także kodek LDAC dla dźwięku Hi-Res. Jednak Nothing to słuchawki douszne o uniwersalnej konstrukcji. Są wygodniejsze i lepiej zbudowane.

Słuchawki Apple AirPods (2. generacji) prawdziwie bezprzewodowe

W zależności od preferencji możesz preferować słuchawki Apple AirPods (2. generacji) Truly Wireless lub Nothing Ear (stick) Truly Wireless. Oferta słuchawek Apple i układ H1 do bezproblemowego parowania z innymi urządzeniami Apple, co może być przydatne, jeśli już jesteś zanurzony w tym ekosystemie. Obsługują również bezprzewodowe ładowanie Qi. Jeśli jednak jesteś użytkownikiem Androida lub Nothing, będziesz chciał sprawdzić Nothing, ponieważ są wygodniejsze, mają lepszą ogólną wydajność mikrofonu, a ich aplikacja oferuje korektor graficzny i ustawienia wstępne, które pomogą Ci dostosować ich dźwięk .

Apple AirPods (3. generacji) prawdziwie bezprzewodowe

W zależności od preferencji możesz preferować słuchawki Apple AirPods (3. generacji) Truly Wireless lub Nothing Ear (stick) Truly Wireless. Słuchawki Apple oferują znacznie więcej funkcji, jeśli masz urządzenie z systemem iOS, takie jak układ H1 do bezproblemowego parowania z innymi urządzeniami w ekosystemie Apple i dźwiękiem przestrzennym. Ich żywotność baterii jest również lepsza. Jeśli jednak jesteś użytkownikiem Androida lub Nothing, spodoba ci się Nothing, które ma wygodniejsze dopasowanie, lepszą ogólną wydajność mikrofonu i więcej funkcji dostosowywania za pośrednictwem aplikacji towarzyszącej.

Back to top button