Recenzje

Najlepsze pakiety transmisji strumieniowych do wypróbowania na Narodowy Dzień Streamingu

Nareszcie nadszedł Narodowy Dzień Streamingu, a wraz z nim wysyp ofert na, jak się domyślacie, usługi przesyłania strumieniowego. Pomiędzy Disney+, Paramount+, a nawet usługami bez + w nazwie, istnieje wiele sposobów na zaoszczędzenie pieniędzy lub po prostu wyeliminowanie zbędnych rachunków poprzez konsolidację katalogów transmisji strumieniowych.

Podzieliliśmy kilka naszych ulubionych pakietów, abyś mógł zobaczyć, które z istniejących subskrypcji, które już znajdują się na Twoim miesięcznym rachunku, można łączyć (i które możesz chcieć dodać do miksu).

1. Disney+ / Hulu / ESPN+

Pakiet Disney + jest prawdopodobnie najbardziej wszechobecny z tej grupy, łącząc do trzech różnych usług przesyłania strumieniowego pod jednym parasolem. Możesz zdecydować się na zakup Disney+ i Hulu w jednym pakiecie lub pójść na całość z Disney+, Hulu i ESPN+. Pakiet Disney+ Hulu, Duo Basic, kosztuje 9,99 USD miesięcznie i zapewnia dostęp do wersji Disney+ i Hulu z reklamami, a Trio Basic zapewnia wersje Disney+, Hulu i ESPN + z reklamami za 12,99 USD miesięcznie.

Poziom bez reklam, Trio Premium, kosztuje 19,99 USD miesięcznie i zapewnia dostęp bez reklam do wszystkiego, od klasyków takich jak „Indiana Jones” do zupełnie nowych hitów, takich jak „Avatar: Droga wody” i nie tylko.

Wybierz swój pakiet Disney+

2. Pakiet Orange & Blue Sling TV

Jeśli chcesz zrezygnować z abonamentu kablowego, przecinająca kable supergwiazda Sling TV ma również swój własny pakiet. Pakiet Orange & Blue łączy Sling TV Orange i SlingTV Blue w jedną telewizję na żywo i usługę na żądanie, umożliwiając dostęp do szerszej gamy kanałów, filmów i seriali za mniej. Będziesz mógł oglądać do 48 kanałów na żywo, w tym FOX, ABC, NBC, ESPN, E!, FX, NBC, SYFY, TNT i innych.

Zapłacisz 50 USD miesięcznie za Sling TV Orange & Blue, oszczędzając 15 USD.

Zarejestruj się w Sling TV

3. Najlepsze kanały wideo

Chociaż nie jest to to samo, co obniżenie kosztów poprzez łączenie usług, Prime Video oferuje zwięzły sposób na połączenie usług przesyłania strumieniowego w ramach jednego miesięcznego rachunku ze strukturą kanałów. Możesz dodać cały zestaw dodatkowych katalogów strumieniowych do swojej subskrypcji Prime Video, od Showtime przez Starz po bardziej niszowe usługi, takie jak BritBox, Hallmark Movies Now i inne.

Rejestracja w Prime Video kosztuje 8,99 USD miesięcznie lub możesz zapłacić 14,99 USD miesięcznie, aby przejść przez Amazon Prime i skorzystać z innych korzyści Prime. W przeciwieństwie do wielu usług, model kanału Prime Video oznacza, że ​​od czasu do czasu na sprzedaż trafiają miesięczne lub trzymiesięczne subskrypcje Showtime, Paramount +, Starz i innych, więc możesz zapłacić trochę mniej za rejestrację.

Zarejestruj się w Prime Video

4. Paramount+ z Showtime

Możesz także połączyć usługi przesyłania strumieniowego Paramount + i Showtime razem w jedno. Za 11,99 USD miesięcznie będziesz mieć dostęp do obu katalogów strumieniowych, od „Yellowjackets” po spin-offy „Yellowstone” „1883” i „1923”. Jeśli miałbyś osobno płacić za Showtime i Paramount +, wydasz 3,99 USD więcej za ten sam dostęp.

Dołączona wersja Paramount + z Showtime faktycznie odzwierciedla nadchodzące połączenie obu usługktóre spotkają się pod jednym sztandarem 27 czerwca.

Zarejestruj się w Paramount+ z Showtime

Eksperci ds. produktów w Reviewed zaspokoją wszystkie Twoje potrzeby związane z zakupami. Śledź Zrecenzowano w dniu Facebook, Świergot, Instagram, TIK TokLub Flipboard najnowsze oferty, recenzje produktów i nie tylko.

Ceny były aktualne w momencie publikacji tego artykułu, ale z czasem mogą ulec zmianie.

Back to top button