Recenzje

M3 Wireless to kolejne udane wydanie na konkurencyjnej scenie gier firmy Keychron

Zalety

 • Oburęczny projekt

 • Wszechstronna łączność

 • Konfigurowalne RGB

Informacje o myszy bezprzewodowej Keychron M3

 • Cena: 49 USD
 • Łączność: USB Type-C do Type-C (odłączany), 2,4 GHz bezprzewodowa przez klucz USB-A i USB-C, Bluetooth 5.1
 • Wymiary: 5 x 2,6 x 1,5 cala
 • Waga: 79 gramów (2,78 uncji)
 • Czujnik: 26 000 DPI, 650 IPS Czujnik optyczny Pixart 3395
 • Żywotność baterii: do 70 godzin ciągłej pracy (RGB wyłączone)
 • guziki: 8 przycisków
 • Materiał: Plastikowy
 • Zabarwienie: Czarny biały
 • Kabel: 6,5 stopy, pleciony paracord
 • Cechy szczególne: Mikroprzełącznik Kailh GM 8.0 (żywotność kliknięcia 80 m), stopki teflonowe/PTFE, oburęczne użytkowanie Keychron M3 Wireless jest reklamowany jako obsługujący tylko systemy Windows i macOS. Nieoficjalnie istnieje wbudowana obsługa konsol Android, Xbox Series X|S, PlayStation 4 i PlayStation 5.

Mysz bezprzewodowa M3 firmy Keychron depcze konkurencję pod względem ceny.

Nie spodziewałem się, że mysz bezprzewodowa M3 firmy Keychron będzie miała wpływ na moje codzienne użytkowanie. Uwielbiam MX Masters 3S firmy Logitech i żadna inna mysz nie zbliżyła się do jej ogólnych wrażeń. M3 był moim codziennym kierowcą przez ponad tydzień i cieszyłem się każdą sekundą. Moja praca od 9 do 17, pisanie tej recenzji i granie — dzięki ergonomicznej konstrukcji M3 nigdy nie odczuwałem dyskomfortu.

Teksturowany wzór wzdłuż boków pozwolił mi wygodnie używać myszy w obu dłoniach. Mysz jest przeznaczona dla osób praworęcznych, ale nadal możesz w pełni korzystać z M3 lewą ręką, jeśli lekko zmienisz chwyt. Będąc leworęcznym, aby efektywnie korzystać z myszy i wszystkich jej przycisków, musiałem umieścić mały palec i palec serdeczny na odpowiednich przyciskach do przodu i do tyłu. Dostosowałem się bez problemu, ale powiem, że prawą ręką jest to wygodniejsze.

Na myszy znajduje się osiem przycisków. Przyciski lewego i prawego kliknięcia znajdują się okrakiem nad kółkiem przewijania i dedykowanym przyciskiem RGB. Przycisk RGB umożliwia przełączanie między sześcioma różnymi wzorami RGB. Po lewej stronie myszy znajdują się dedykowane przyciski do przodu i do tyłu. Na dole znajdują się dedykowane przyciski kontrolne DPI i Report Rate oraz suwak, który pozwala przełączać się z adapterów Bluetooth na USB lub po prostu wyłączyć mysz.

Źródło: Recenzja / Matthew Prunty

Możesz dowolnie zmieniać kolor myszy.

Jeśli domyślna konfiguracja nie odpowiada Twoim preferencjom, możesz w pełni dostosować swoje wrażenia. Podobnie jak w przypadku Glorious Model O 2 Wireless, możesz dostosować domyślne ustawienia oświetlenia RGB i ponownie przypisać przyciski, aby stworzyć wyjątkowe wrażenia zarówno dla twórców, graczy, jak i zwykłych użytkowników. Ta swoboda dostosowywania pomaga również w tworzeniu bardziej użytecznego doświadczenia, jeśli jesteś użytkownikiem leworęcznym.

M3 to trwała mysz. Korzystając z mojego „zgłoszonego do opatentowania” testu upuszczenia z wysokości trzech stóp na twarde drewno, kafelki i wykładzinę dywanową, po podniesieniu go i użyciu go z moim komputerem nie było zauważalnych problemów z wydajnością ani kosmetyką.

Żywotność baterii jest dobra w zależności od sposobu użytkowania. M3 może być używany do 70 godzin z wyłączonym RGB lub 15 godzin z włączonym RGB. Podczas mojego użytkowania byłem w stanie trafić oba te cele bez problemu. Podczas grania korzystałem z przewodowej myszy, która zapewnia ładowanie baterii i zapewnia najlepszą możliwą wydajność.

Jeśli lubisz majstrować przy opcjach dostosowywania, aplikacja M3 umożliwia między innymi zmianę mapowania przycisków myszy, tworzenie makr oraz dostosowywanie rozmiaru wskaźnika i wydajności czujnika. W tej chwili oprogramowanie jest kompatybilne tylko z systemem Windows 10/11, ale wersja macOS pojawi się w czerwcu 2023 r.

Czy powinieneś kupić mysz bezprzewodową Keychron M3?

Tak, to wysokiej jakości mysz w bardziej przystępnej cenie

Bezprzewodowa mysz Keychron M3.

Źródło: Recenzja / Matthew Prunty

Prawdziwa mysz spełniająca wszystkie Twoje potrzeby.

Niezależnie od tego, czy chodzi o gry, czy produktywność, bezprzewodowa mysz Keychron M3 stanowi realne zagrożenie dla konkurencji; oferuje te same główne funkcje, co inne nazwy gospodarstw domowych za to samo lub mniej.

Logitech za 50 dolarów Bezprzewodowa prędkość światła G305 i Chwalebne” 80 $ Model O bezprzewodowy Myszy do gier mają podobne funkcje jak M3, konfigurowalne RGB, programowalne klawisze i dobrą żywotność baterii, ale Keychron przyćmiewa oba, dołączając w zestawie wiele akcesoriów: podwójne odbiorniki typu A i typu C, adapter przedłużający, złącze USB typu- Przejściówka A na USB typu C i kabel USB-C.

Jasne, te myszy Logitech i Glorious mają dłuższą żywotność baterii, ale Keychron M3 zapewnia znacznie większą ogólną wartość.

Zdjęcie przedstawiające mysz bezprzewodową Keychron M3

Bezprzewodowa mysz Keychron M3

Wysokiej jakości mysz, która zaspokoi wszystkie Twoje potrzeby.

Kup w Keychron

Eksperci ds. produktów w Oceniony zaspokoi wszystkie Twoje potrzeby związane z zakupami. Śledź Zrecenzowano w dniu Facebook, Świergot, Instagram, TIK TokLub Flipboard najnowsze oferty, recenzje produktów i nie tylko.

Ceny były aktualne w momencie publikacji tego artykułu, ale z czasem mogą ulec zmianie.

Sprawdzanie naszej pracy.

Nasz zespół jest tutaj w jednym celu: aby pomóc Ci kupować najlepsze rzeczy i kochać to, co posiadasz. Nasi pisarze, redaktorzy i technicy laboratoryjni mają obsesję na punkcie produktów, które opisujemy, aby upewnić się, że jesteś pewny siebie i zadowolony. Masz inne zdanie na temat czegoś, co polecamy? Napisz do nas, a porównamy notatki.

Napisz do nas e-mail

Back to top button