Recenzje

Beautyrest Black Hybrid to jeden z najtwardszych materacy, jakie testowaliśmy

Beautyrest Black Hybrid jest twarda i wspierająca, z mocnymi krawędziami. W popularnym trybie LX-Class Firm może być jednak zbyt twardy dla niektórych podkładów.

O materacu Beautyrest Black Hybrid

Źródło: Recenzja / Tim Renzi

Ten klasyczny producent materacy za kilka lat będzie obchodził 100-lecie istnienia.

Założona w 1925 roku firma Beautyrest jest jedną z najstarszych marek materacy, które wciąż produkują. W pierwszych latach Beautyrest zastosował nowo wynalezioną technologię „kieszonkowej cewki” do swoich materacy sprężynowych, zanim stała się popularna. Prawdopodobnie widziałeś kultową reklamę materaca „kula do kręgli” lub słyszałeś o stworzeniu przez nią pierwszych materacy nieodwracających się. Ale w ciągu prawie 100 lat, odkąd Beautyrest stała się jedną z najlepszych marek w branży, setki innych firm zajmujących się materacami znalazły się w centrum uwagi innowacji. Czy ten klasyk może konkurować?

Beautyrest Black to hybrydowy materac, który łączy technologię sprężyn wewnętrznych z górną warstwą pianki pamięciowej. Przetestowaliśmy model LX-Class Firm, który kosztuje 2799 USD w rozmiarze queen, ponieważ jest popularny i wykorzystuje markową piankę AirCool Memory Foam. Ta warstwa żelowej pianki z pamięcią znajduje się na górze materaca i rzekomo zapewnia odciążenie punktów nacisku i izolację ruchu, jednocześnie utrzymując chłodną powierzchnię w nocy.

Inne modele, takie jak CX-Class i KX-Class, mają dodatkowe funkcje, w tym bardziej miękkie „pluszowe” i „średnie” poziomy twardości, ale są droższe. A cena modeli Beautyrest Black znajduje się na wyższym końcu wszystkich testowanych przez nas materacy – nawet dwukrotnie w przypadku niektórych z naszych najlepiej przetestowanych typów.

Co lubimy w materacu Beautyrest Black Hybrid

Tester materaca siedzi na krawędzi materaca i naciska środek.

Źródło: Recenzja / Tim Renzi

Materac Beautyrest Black Hybrid jest jednym z najtwardszych, jakie kiedykolwiek testowaliśmy.

Zapewnia mocne wsparcie krawędzi

Dzięki swojej wewnętrznej sprężystej strukturze Beautyrest Black ma niezwykle wspierające krawędzie. Podczas naszych testów krawędzie prawie nie ulegały kompresji ani wadze. Jest to kluczowe dla osób z niepełnosprawnością ruchową, które potrzebują krawędzi materaca, aby wchodzić i wychodzić z łóżka. Przydaje się również każdemu, kto podczas ubierania siedzi na brzegu łóżka.

W naszych testach podparcia krawędzi bierzemy torbę o wadze 150 funtów i przesuwamy ją wzdłuż materaca, aby zobaczyć, jak i kiedy krawędzie się ściskają. Kiedy przetoczyliśmy worek treningowy do krawędzi Beautyrest Black, byliśmy zaskoczeni, ile worka pozostało na materacu, zanim ostatecznie spadło. Nawet gdy dodaliśmy do torby ciężar własnego ciała, aby naprawdę ją docisnąć, krawędzie Beautyrest Black nie kompresowałyby się.

Świetnie odciąża osoby śpiące na plecach

W oparciu o nasze testy laboratoryjne, materac Beautyrest Black Hybrid wykazał oznaki znacznego odciążenia punktów ucisku na ciele. Tutaj w Reviewed, aby dowiedzieć się, jak odciążyć materac, przesuwamy ciężarki, jak sztangę, po materacu i mierzymy, jak ciężarki zanurzają się w powierzchni. Daje to poczucie, w jaki sposób różne części ciała byłyby podparte lub amortyzowane.

To powiedziawszy, jedyny sposób, aby ocenić jakość odciążenia ludzkiego ciała polega na tym, że ludzie leżą na materacach w różnych pozycjach do spania. Z naszego doświadczenia wynika, że ​​Beautyrest Black Hybrid w modelu LX-Class Firm oferuje bardzo niewielkie uczucie zapadania się. Oznacza to, że jego odciążenie byłoby świetne dla osób śpiących na plecach, które nie chcą, aby ich kręgosłup wyginał się z powodu papkowatego materaca.

Jest naprawdę twardy

Warto powtórzyć: pomijając osobiste preferencje, twarda powierzchnia do spania to plus. Twarde materace zapewniają lepsze wsparcie, aby utrzymać wyrównanie kręgosłupa, w przeciwieństwie do nadmiernie kompresyjnych lub cienkich, które uginają się pod dowolnym ciężarem. Ci, którzy chcą więcej pluszu na powierzchni łóżka, zawsze mogą dodać nakładkę na materac, ale niewiele można zrobić, aby usztywnić przemoczony materac.

Czego nie lubimy w materacu Beautyrest Black Hybrid

Żel pod prześcieradła materaca.

Źródło: Recenzja / Tim Renzi

Opakowanie żelowe pozostawało stosunkowo zimne po teście termicznym.

Średnio rozprasza ciepło

Materace hybrydowe mają tendencję do spania w chłodnym miejscu dzięki przestrzeni wokół zwojów, która umożliwia cyrkulację powietrza. Kiedy przywieźliśmy Beautyrest Black Hybrid do testów, założyliśmy, że uzyska podobne wyniki jak inne hybrydy. Beautyrest Black Hybrid działał średnio w porównaniu do wszystkich testowanych przez nas materacy – piankowych, hybrydowych lub innych. Utrzymywał wyższą temperaturę na swojej powierzchni przez dłuższy czas, zamiast rozpraszać ciepło. Nie chodzi o to, że materac wypadł słabo w tym teście, ale w porównaniu z wynikami innych hybryd, spodziewaliśmy się czegoś lepszego.

Test dyfuzji ciepła polega na podgrzaniu mat grzewczych do temperatury ciała i umieszczeniu ich na powierzchni materaca. Pomaga nam to zmierzyć tempo spadku temperatury w czasie. Aby uzyskać dodatkowe dane, pod prześcieradłami i kocami umieszczamy kilka podkładek, co daje nam wyobrażenie o tym, jak by to było, gdyby ktoś spał na tym materacu w domu.

Wykonał przeciętną robotę, izolując ruch

Beautyrest Black Hybrid uzyskał średnią wśród wszystkich testowanych tutaj materacy, ale niekoniecznie spodziewaliśmy się, że dobrze izoluje ruch. Materace hybrydowe zwykle słabo radzą sobie z tym atrybutem, ponieważ sprężyny z definicji są sprężyste i zapewniają większe odbicie niż materac wykonany w całości z pianki.

W tym teście upuszczamy wspomnianą 150-funtową torbę na jedną stronę materaca i mierzymy rozkład siły na powierzchni. To mówi nam, jak to jest czuć partnera lub zwierzaka poruszającego się po łóżku. W przypadku Beautyrest Black wyczuwalny byłby jakiś ruch. Może to być również spowodowane twardą piankową powierzchnią łóżka, która nie pochłania dużo wstrząsów.

Dla niektórych śpiochów może być za twarda

Jeśli śpisz na boku tak jak ja, Beautyrest Black w firmie LX-Class może być problematyczny. Kiedy testowałem materac w kilku pozycjach do spania, zauważyłem dyskomfort po boku. Moje ramiona i biodra nie były wystarczająco wyściełane i nie różniło się zbytnio od leżenia na twardej podłodze. Osoby śpiące na brzuchu mogą doświadczyć czegoś podobnego, ponieważ ich ciała mogą nie zagłębiać się wystarczająco tam, gdzie jest to potrzebne, aby utrzymać wyrównane kręgosłupy.

Ponownie dodanie miękkiej piankowej nakładki na materac może pomóc zrównoważyć twardość Beautyrest Black. Alternatywnie możesz rozważyć jeden z innych modeli Beautyrest Black, które obiecują bardziej miękkie „średnie” lub nawet „pluszowe” wsparcie. Nie testowaliśmy ich jednak, więc nie możemy powiedzieć, ile więcej oferują.

Co inni mówią o Beautyrest Black?

Beautyrest Black Hybrid ma średnią ocenę 4,4 gwiazdki online. Spośród 88 recenzji na stronie Beautyrest, 66 to oceny 5-gwiazdkowe, a wielu klientów chwali powierzchnię wspierającą, jędrność i rozpraszanie ciepła.

Niektórzy klienci zauważają, że najtwardsza opcja, którą testowaliśmy, jest zdecydowanie zbyt twarda. Sugerują wybranie opcji pluszowej lub dodanie nakładek na materac, aby łóżko było wygodniejsze. Jedna z recenzji mówi: „To najbardziej niewygodny twardy materac, na jakim kiedykolwiek spałem. Lepiej śpię na kempingu niż na tym materacu.”

Dla porównania, jeden z recenzentów, który kupił pluszowy model, pisze: „Ten materac był najlepszym, na jakim kiedykolwiek spałem. Jest pluszowy, miękki, wygodny i wytrzymały, aby zapewnić spokojny sen”.

Jaka jest polityka zwrotów i gwarancja Beautyrest?

Podobnie jak inne firmy produkujące materace w pudełku, Beautyrest oferuje 100-dniowy okres próbny na materace. Firma oferuje 10-letnią ograniczoną gwarancję na ten materac hybrydowy wyłącznie dla pierwotnego nabywcy. Gwarancja obejmuje wady wynikające z produkcji, takie jak pękająca pianka lub widoczne wgniecenie większe niż 1 cal, które nie jest związane z niewłaściwą lub niesprawną ramą i podstawą łóżka. Gwarancja nie obejmuje ogólnego zużycia wraz z upływem czasu. W przypadku wady klienci mogą zażądać wymiany na ten sam model lub zażądać zwrotu pieniędzy za materac. Cała wysyłka i obsługa na terenie Stanów Zjednoczonych jest pokrywana przez Beautyrest.

Czy warto kupić materac Beautyrest Black?

Materac z poduszką z logo Recenzji.

Źródło: Recenzja / Tim Renzi

Jest to jeden z lepszych twardych materacy, ale jego cena może być zbyt wysoka.

Tak, jeśli szukasz twardego materaca i masz budżet

Na podstawie wyników naszych badań laboratoryjnych i doświadczeń uważamy, że Materac Beautyrest Black Hybrid w modelu LX-Class Firm warto rozważyć, jeśli szukasz twardego materaca. Dzięki swojej zdolności do zmniejszania nacisku i podtrzymywania ciężaru na krawędziach, Beautyrest Black może być świetnym wyborem, szczególnie dla osób śpiących na plecach. A jeśli zbyt stanowczy opis tego modelu sprawia, że ​​czujesz się niepewnie, Beautyrest Black ma inne łagodniejsze opcje.

To powiedziawszy, jeśli chcesz mieć twarde łóżko przy mniejszym budżecie, rozważ piankę Materac Lulla. Ma mocne odczucie i bardzo dobrze radzi sobie w testach podparcia krawędzi, odciążenia nacisku i dyfuzji ciepła – i dzwoni za mniej niż połowę ceny Beautyrest Black.

Jeśli masz serce nastawione na hybrydę, możesz być zadowolony Hybryda Leesynasz wybór najlepszych tego typu, zarówno ze względu na zrównoważony komfort, jaki oferuje, jak i oszczędności w wysokości 1000 USD w porównaniu z Beautyrest.

Eksperci ds. produktów w Reviewed zaspokoją wszystkie Twoje potrzeby związane z zakupami. Śledź Zrecenzowano w dniu Facebook, Świergot, Instagram, TIK TokI Flipboard najnowsze oferty, recenzje produktów i nie tylko.

Ceny były aktualne w momencie publikacji tego artykułu, ale z czasem mogą ulec zmianie.

Sprawdzanie naszej pracy.

Nasz zespół jest tutaj w jednym celu: aby pomóc Ci kupować najlepsze rzeczy i kochać to, co posiadasz. Nasi pisarze, redaktorzy i technicy laboratoryjni mają obsesję na punkcie produktów, które opisujemy, aby upewnić się, że jesteś pewny siebie i zadowolony. Masz inne zdanie na temat czegoś, co polecamy? Napisz do nas, a porównamy notatki.

Napisz do nas e-mail

Back to top button