Oferty

Zmień dostawcę usług szerokopasmowych, aby zaoszczędzić POWAŻNE pieniądze

Zmiana dostawcy usług szerokopasmowych nigdy nie była łatwiejsza, ale wciąż istnieje wielu dostawców usług internetowych (ISP) konkurujących o Twoją uwagę dzięki najniższym stawkom i fantastycznym gratisom. Ale który wybrać? Aby pomóc, skróciliśmy ten proces do kilku kliknięć za pomocą przydatnego narzędzia do porównywania. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak zmienić dostawcę usług szerokopasmowych i zacząć oszczędzać pieniądze na łączu.

Zanim zanurzysz się w olśniewające oferty, musisz sprawdzić, czy możesz odejść od obecnego usługodawcy: przejrzyj swoją umowę lub, jeśli chcesz mieć podwójną pewność, skontaktuj się bezpośrednio z dostawcą usług internetowych, aby sprawdzić, czy wypełniłeś minimum termin. Jeśli tak, przewiń bezpośrednio do naszego narzędzia poniżej. Jeśli tego nie zrobiłeś, masz dwie możliwości: przełączyć się i zaryzykować opłatę za wcześniejsze anulowanie lub porozmawiać ze swoim dostawcą, aby sprawdzić, czy może zaoferować zachętę do pozostania. W końcu w ich interesie jest zachowanie twojego zwyczaju.

To powiedziawszy, nie przełączając się, stracisz kilka fenomenalnych gratisów. Aby rozpocząć, po prostu wpisz swój kod pocztowy w polu poniżej, wybierz swój adres, opcjonalnie obecnego dostawcę i naciśnij niebieski przycisk Porównaj oferty. I hej presto, otrzymasz zestawienie najlepszych ofert dostępnych w Twojej okolicy.

Listę tę można następnie filtrować według dostawcy usług internetowych, kosztu miesięcznego, prędkości pobierania, rodzaju pakietu (na przykład umowy szerokopasmowe i telewizyjne) oraz rodzaju łącza szerokopasmowego. Istnieje nawet opcja wyświetlania tylko ofert z nagrodą, którą zalecamy włączyć podczas pierwszego wyszukiwania.

Po znalezieniu odpowiedniej oferty kliknij przycisk Wyświetl ofertę, aby skorzystać z taryfy i dodatków. Nie wiesz, który z brytyjskich dostawców usług internetowych jest najlepszy? Mamy Cię również w tym zakresie: przewiń w dół strony, aby zobaczyć nasze trzy najlepsze rekomendacje.


Zmień dostawcę usług szerokopasmowych już dziś


Która umowa szerokopasmowa jest najlepsza?

Teraz, gdy skorzystałeś z powyższego wspaniałego widżetu, aby porównać oferty dostępu szerokopasmowego w swoim lesie, który z nich powinieneś wybrać? Zebraliśmy dla Ciebie wszystkie najlepsze oferty dostępu szerokopasmowego w jednym artykule, ale oto krótkie podsumowanie trzech największych. Pamiętaj tylko, że ich dostępność będzie się różnić w zależności od regionu.


1. BT: Zdobądź kartę oszczędnościową i premiową VAST

BT to solidny dostawca, zajmujący drugie miejsce w konkursie Best Speed ​​w kategorii Recenzje ekspertów Nagrody za najlepszy dostęp szerokopasmowy. W sprzedaży tego niezłomnego dostawcy usług internetowych możesz zdobyć naprawdę gigantyczne karty nagród, które można wydać na dowolnej stronie internetowej obsługującej karty Mastercard, a także spektakularne oszczędności w wysokości 336 GBP na abonamencie 500 Mb/s. Uff!

Przeczytaj naszą pełną recenzję łącza szerokopasmowego BT

Najlepsze oferty łączy szerokopasmowych od BT

Zobacz oferty BT


2. Plusnet: Świetne ceny od TOP dostawcy

W naszym Best Broadband Awards 2023, Plusnet po raz kolejny zdobył upragnioną nagrodę General Winner: imponujące 78% respondentów powiedziało, że poleciłoby tę usługę swoim znajomym lub rodzinie. Dlaczego? Możesz uzyskać szerokopasmowe łącze światłowodowe o przepustowości 74 Mbit/s za jedyne 27 GBP/miesiąc w ramach dwuletniej umowy – bez żadnych opłat z góry.

Przeczytaj naszą pełną recenzję Plusnetu

Najlepsze oferty internetu szerokopasmowego od Plusnetu

Zobacz oferty Plusnetu


3. Teraz łącze szerokopasmowe: OSZAŁAMIAJĄCE plany i dodatki do transmisji strumieniowych

Teraz Broadband był czarnym koniem ISP, ale wyskoczył na światło słoneczne i zajął drugie miejsce w naszym Najlepsze nagrody szerokopasmowe 2023. Dlaczego? Chociaż nie oferuje niesamowicie szybkich prędkości, plany Now Broadband są niedrogie, a ich usługi niezawodne. Wyjątkowa oferta to średnia prędkość pobierania wynosząca 63 Mb/s za jedyne 24 GBP/mies. na roczny kontrakt, bez opłaty aktywacyjnej.

Najlepsze oferty usług szerokopasmowych od Now Broadband

Zobacz oferty Now Broadband


Back to top button