Oferty

Zapowiedziano Beats Studio Pro z wyrafinowanym nowym wyglądem

Firma Beats ogłosiła szeroko rozpowszechnione Beats Studio Pro, nową generację kultowych słuchawek nausznych firmy Apple, z wyrafinowanym nowym językiem projektowania.

Oferując nowe i ulepszone komponenty wewnętrzne zapewniające lepszą wierność dźwięku, w pełni adaptacyjne tryby aktywnej redukcji szumów i przezroczystości oraz spersonalizowany dźwięk przestrzenny z dynamicznym śledzeniem głowy, Beats Studio Pro wyraźnie otrzymało część magii Apple AirPods Max od swojej firmy macierzystej.

Niestandardowe 40-milimetrowe przetworniki obiecują „niemal zerowe zniekształcenia nawet przy dużej głośności” i podobno stanowią 80% poprawę w stosunku do tego, co było wcześniej. Inne specyfikacje obejmują do 40 godzin pracy na baterii (24 godziny z ANC) i bezstratny dźwięk przez USB-C.

Muzyka Apple

Muzyka Apple

Apple Music zapewnia dostęp do ponad 100 milionów utworów i 30 000 list odtwarzania bez reklam. Słuchaj online lub offline, na wszystkich swoich urządzeniach i słuchaj dźwięku dookoła w przestrzennym dźwięku z dynamicznym śledzeniem głowy. Teraz możesz wypróbować 1 miesiąc za darmo!

  • Jabłko
  • Uzyskaj 1 miesiąc za darmo
  • 10,99 GBP / mc

Zapisać się

Wspomniana w pełni adaptacyjna aktywna redukcja szumów (ANC) będzie stale monitorować hałas wokół Ciebie i dostosowywać poziom izolacji akustycznej w czasie rzeczywistym. Jednym naciśnięciem przycisku możesz przełączyć się w tryb przezroczystości, który wpuści dźwięk z zewnątrz.

Rodzina Beats Studio Pro

Beats twierdzi również, że zamontował ulepszone mikrofony do kierowania głosem w Studio Pro, z możliwością filtrowania szumów tła nawet o 27% lepiej niż Beats Studio3 Wireless.

Beats zastosował nowy język projektowania w najnowszym Studio Pro, który główny projektant Samuel Ross opisuje jako „bardziej wyrafinowany wygląd i styl, który uzupełnia wszystkie postępy technologiczne”.

W tym celu zastosowano bezszwową skórę, wysokiej jakości metalowe suwaki i skórzane nauszniki UltraPlush, aby stworzyć poczucie bogactwa, a także elastyczne dopasowanie. Tym razem nie ma jaskrawych opcji kolorystycznych, a jedynymi opcjami są czerń, ciemnobrązowy, granatowy i piaskowiec.

Oczywiście, jednym z kluczowych odwołań do rzeczy Beats w dzisiejszych czasach jest to, że w wyjątkowy sposób łączą światy Apple i Google. W związku z tym, oprócz parowania jednym dotknięciem Apple i kompatybilności z Find My, Beats Studio Pro obsługuje również Google Fast Pair i Google Find My Device. W sklepie Google Play dostępna jest aplikacja Beats, podobnie jak w sklepie App Store.

Beats Studio Pro jest dostępne na zamówienie Witryna Apple dzisiaj w USA i od 9 sierpnia w Wielkiej Brytanii w cenie 349,99 GBP/349,99 USD.

Back to top button