Oferty

Zapomnij o porcie PC, Ratchet and Clank tanieje na PS5

Twoja biblioteka gier na PS5 nie jest kompletna bez Ratchet and Clank: Rift Apart, a ta umowa stanowi doskonałą okazję do zdobycia niezbędnego elementu PlayStation.

Hitem jest sprzedaż Ratchet and Clank: Rift Apart za jedyne 35,19 £co stanowi prawie połowę ceny w porównaniu ze zwykłą ceną wywoławczą wynoszącą 69,99 GBP.

Jest bezpłatna dostawa do Wielkiej Brytanii i, zgodnie z witryną (fka Base.com), jest zwykle wysyłana w ciągu jednego dnia roboczego, co oznacza, że ​​prawdopodobnie możesz ją dostać w weekend przy odrobinie szczęścia.

Ratchet and Clank na PS5 za prawie połowę ceny

Ratchet and Clank na PS5 za prawie połowę ceny

Jedna z najlepszych gier ery PS5 jest dostępna za jedyne 35,19 £ na Hit.co.uk. To znacznie mniej niż sugerowana cena detaliczna 69,99 GBP.

  • Hit.co.uk
  • Było 69,99 GBP
  • Teraz tylko 35,19 GBP

Zobacz ofertę

To nie jest najniższa cena, jaką kiedykolwiek widzieliśmy w R&C: Rift Apart. Widzieliśmy to już za 29,99 GBP, ale to wciąż świetna okazja na świetną grę. W naszej recenzji ukoronowaliśmy jedną z pierwszych świetnych gier ery PS5 i przyznaliśmy jej ocenę 4,5 z możliwych 5.

Nasz recenzent pochwalił szybką walkę i zwariowaną broń, wielką różnorodność rozgrywki, wykorzystanie funkcji sprzętowych i oprawy graficznej nowej generacji oraz przyjemną fabułę.

Doszliśmy do wniosku: „Ratchet and Clank: Rift Apart to jak dotąd jedna z najlepszych części serii, z porywającymi chaotycznymi strzelaninami, porywającą platformówką i czarującą fabułą. Dzięki dodatkowej sile ognia PS5 możesz cieszyć się wieloma ulepszeniami nowej generacji, od oszałamiającej grafiki 4K po wciągające sprzężenie zwrotne DualSense. To pozycja obowiązkowa dla posiadaczy PS5”.

W rzeczywistości gra jest tak dobrze przemyślana przez ludzi z Sony, że jest jedną z niewielu rozważanych do portu na PC, który pojawi się w nadchodzących tygodniach. Jednak biorąc pod uwagę, że te porty PC pochlebiały, by oszukać (delikatnie mówiąc), najlepszym miejscem do grania w Ratchet and Clank: Rift Apart jest zdecydowanie Sony PS5.

Back to top button