Oferty

Zapomnij o Pixelu 7a, Pixel 6a jest teraz śmiesznie tani

Chociaż Pixel 7a mógł właśnie zostać wprowadzony na rynek, 6a nadal jest jednym z naszych ulubionych telefonów średniej klasy, a teraz jest dostępny na bardzo hojnej umowie.

Cudowny Pixel 6a jest obecnie dostępny do zachwytu 14,99 GBP miesięcznie z równie zdumiewającymi 100 GB danych i tylko 59 GBP z góry. To obecnie jedna z najlepszych ofert na telefon, który znacznie wykracza poza przystępną cenę.

Mieliśmy już ponad rok, aby obserwować i doceniać Google Pixel 6a, i nadal jest to jeden z najlepszych telefonów komórkowych o najlepszym stosunku jakości do ceny, jakie kiedykolwiek testowaliśmy.

Google Pixel 6a ze 100 GB danych

Google Pixel 6a ze 100 GB danych

Od ceny miesięcznej po pakiet danych, to fenomenalna okazja na fenomenalne urządzenie.

  • Mobiles.co.uk
  • 59 funtów z góry
  • Tylko 14,99 GBP miesięcznie

Zobacz ofertę

Telefony komórkowe Google są znane z dwóch wyróżniających się cech: posiadania najbardziej wyrafinowanego i przyjaznego dla użytkownika oprogramowania na Androida na rynku oraz doskonałych umiejętności fotograficznych. 6a ma oba te elementy w pikach.

Google jest mistrzem własnego oprogramowania. Na Pixelu otrzymujesz bardzo czyste wrażenia z Androida, pozbawione bloatware, co jest powszechną krytyką skierowaną przeciwko wielu innym telefonom z Androidem. Ponadto Google obiecuje pięć lat aktualizacji oprogramowania, co oznacza, że ​​6a jest zabezpieczony na przyszłość co najmniej do 2027 roku – tym bardziej powód, dla którego ta umowa jest naprawdę świetna.

Od dawna podziwiamy możliwości aparatów z serii Pixel i tak samo jest w tym przypadku. W naszej recenzji redaktor Max Parker zauważył, że 6a opiera się na już doskonałych funkcjach aparatu z serii Pixel, nie posuwając się zbytnio do przodu – ale to wciąż świetna wiadomość, ponieważ aparaty Pixel są rutynowo jednymi z najlepszych w branży. Wyjątkową wydajność można znaleźć w warunkach słabego oświetlenia, a Google również bardzo ciężko pracowało, aby uzyskać jak najbardziej realistyczne odcienie skóry.

Pixel 6a oferuje najlepsze ogólne wrażenia użytkownika w tym przedziale cenowym, a biorąc pod uwagę wyjątkowo hojny pakiet danych dołączony do tej umowy, jest to jedna oferta, której nie chcesz przegapić.

Back to top button