Oferty

Zaoszczędź dużo na 5-gwiazdkowym Amazon Echo Show 8 przed Czarnym Piątkiem

Jeśli masz nadzieję zrobić zakupy przed Czarnym Piątkiem, nie możesz przegapić tej oferty Amazon Echo Show 8 (2. generacji). To najlepszy inteligentny wyświetlacz, jaki możesz kupić, a teraz ma jeszcze lepszą wartość.

Inteligentny wyświetlacz z wbudowaną Amazon Alexa jest jednym z nielicznych produktów, którym przyznano doskonałe pięć gwiazdek Zaufane recenzje podczas naszych szeroko zakrojonych testów, a obecnie możesz pobrać Echo Show 8 za jedyne 69,99 GBP. To o 42% mniej niż 119,99 GBP, o które Amazon zwykle pyta.

jeśli nie masz pewności co do inteligentnego wyświetlacza do swojego domu, ale nadal chcesz zdobyć kilka okazji przed weekendem, możesz sprawdzić nasze oferty z okazji Czarnego Piątku, aby uzyskać duże oszczędności. Jeśli podoba Ci się pomysł tego wielofunkcyjnego inteligentnego wyświetlacza, przeczytaj nasz werdykt.

Przyznając Echo Show 8 (2. generacji) doskonały wynik, nasz redaktor ds. technologii domowych, David Ludlow, pochwalił świetny stosunek jakości do ceny (teraz jeszcze lepszy), potężny dźwięk i inteligentną kamerę, którą można zasłonić ręczną osłoną obiektywu, gdy nie jest w posługiwać się.

W swoim werdykcie David napisał: „Dzięki stosunkowo niskiej cenie i ogromnemu zakresowi funkcji Amazon Echo Show 8 (2. generacji) jest najlepszym inteligentnym wyświetlaczem. Wygodnie równoważy rozmiar z komfortem oglądania na ekranie, zapewniając większość funkcji, które otrzymujesz w większym Echo Show 10, tylko za połowę ceny.

Echo Show 8 to prawdziwa kradzież przed Czarnym Piątkiem

Echo Show 8 to prawdziwa kradzież przed Czarnym Piątkiem

Dinky inteligentny wyświetlacz Amazon jest o 42% tańszy przed Czarnym Piątkiem. Możesz ulepszyć swój dom dzięki temu zasilanemu przez Alexa ekranowi z wbudowanym tylnym głośnikiem za jedyne 69,99 GBP

  • Amazonka
  • 42% zniżki
  • Teraz tylko 69,99 GBP

Zobacz ofertę

Funkcjonalność dostępna w Echo Show to coś, co warto zobaczyć. Możesz prowadzić rozmowy wideo i głosowe z przyjaciółmi i rodziną bez użycia rąk, sterować inteligentnymi urządzeniami domowymi za pośrednictwem Alexy, słuchać muzyki przez doskonały głośnik, a nawet oglądać filmy z aplikacji takich jak Prime Video, Netflix i innych – dzięki obecności System operacyjny Fire TV. Działa również jako pulpit nawigacyjny na Twój dzień, dzięki ekranowi głównemu, który inteligentnie wyświetla istotne informacje, takie jak pogoda, ruch drogowy i inne.

Cena jest równa najniższej w historii cenie Echo Show 8, który został wydany w 2021 roku i nie został zaktualizowany, gdy Amazon wypuścił we wrześniu nową kolekcję inteligentnych urządzeń domowych. Oznacza to, że pozostaje najnowszym modelem. Możesz zobaczyć historię Amazon Price na poniższym obrazku

Najlepsze wczesne oferty w Czarny piątek

Back to top button