Oferty

Właśnie zauważyliśmy najlepszą ofertę iPhone’a 14 i to prawdziwa okazja

IPhone 14 odnotował kilka naprawdę kuszących spadków cen w okresie Czarnego Piątku, ale właśnie znaleźliśmy ofertę, która zawstydza te poprzednie oferty.

Jeśli udasz się do Mobiles.co.ukmożesz spakować iPhone’a 14 z aż 200 GB danych w Vodafone za jedyne 35 GBP miesięcznie i 169,99 GBP.

To absolutnie przebija poprzedniego zwycięzcę z okresu Czarnego Piątku, który przyniósł 100 GB i kosztował 45 GBP miesięcznie bez kosztów początkowych. Możesz powiedzieć tyle, patrząc na całkowity koszt dwóch umów – umowa za 45 funtów miesięcznie wyniosła 1080 funtów po dwóch latach, podczas gdy ten wybór od Vodafone wynosi tylko 1010 funtów w tym samym okresie.

Umowa staje się jeszcze lepsza, gdy weźmiesz pod uwagę, ile płacisz za same dane. Cena iPhone’a 14 bez karty SIM wynosi obecnie 849 GBP, co po odjęciu tego od całkowitego kosztu umowy oznacza, że ​​płacisz tylko około 6,70 GBP miesięcznie za ten ogromny dodatek 200 GB.

iPhone 14 z 200 GB danych w Vodafone

iPhone 14 z 200 GB danych w Vodafone

Każdy, kto czeka na odpowiedni czas na aktualizację do iPhone’a 14, będzie zachwycony tą niewiarygodną taryfą 200 GB od Vodafone.

  • Mobiles.co.uk
  • 169,99 GBP z góry
  • Tylko 35 funtów miesięcznie

Zobacz ofertę

Wracając do telefonu pod ręką, iPhone 14 jest z pewnością jednym z najlepszych telefonów, jakie możesz teraz kupić. Oprócz dostępu do systemu iOS 16, który zapewnia najlepsze funkcje oprogramowania Apple, takie jak żywe widżety aplikacji i możliwość natychmiastowego kadrowania ludzi i obiektów na zdjęciach, otrzymujesz także oszałamiający zestaw aparatów.

W swojej 4-gwiazdkowej recenzji iPhone’a 14 redaktor Max Parker napisał: „W świetle dziennym iPhone 14 robi doskonałe zdjęcia – podobnie jak iPhone 13. Kolory pojawiają się w odpowiedniej ilości, jest mnóstwo szczegółów i doskonały zakres dynamiki. Większy czujnik zapewnia również mniejszą głębię ostrości niż iPhone 13, co pozwala na bardziej naturalne rozmycie tła podczas fotografowania z bliska”.

Biorąc pod uwagę, że iPhone’y tak rzadko są dostarczane z dołączonymi oryginalnymi ofertami, ta niesamowita taryfa Vodafone jest prawdziwym odkryciem i warto ją kupić, jeśli szukasz niedrogiego uaktualnienia do istniejącego telefonu.

Back to top button