Oferty

Właśnie pojawił się ostateczny kontrakt na iPhone’a 14 Pro Max

Jeśli chcesz wejść all-in na iPhone’a 14 Pro Max z nieograniczoną ilością danych do uruchomienia, znaleźliśmy najlepszą umowę.

Firma Mobile Phones Direct właśnie wypuściła niesamowitą ofertę na iPhone’a 14 Pro Max, pozwalając Ci zdobądź flagowy telefon z nieograniczonymi danymi w O2 za jedyne 65 GBP z góry i 50 GBP miesięcznie. Chociaż jest to zdecydowanie wyższa niż średnia taryfa dla większości telefonów, jest to niewiarygodna kradzież iPhone’a 14 Pro Max, szczególnie w przypadku nieograniczonej umowy na dane, która zwykle przynosi znacznie wyższą cenę.

Jednym z powodów, dla których jest tak przystępny cenowo, jest fakt, że dany telefon jest odnowiony, ale w stanie „jak nowy”, ponieważ proces odnawiania został przeprowadzony przez samą firmę Apple, więc nadal będziesz otrzymywać wysokiej jakości telefon pomimo niższej ceny.

Biorąc pod uwagę, że 14 Pro Max jest jednym z najlepszych telefonów ultra-premium, jakie możesz teraz zdobyć, posiadanie nieograniczonej ilości danych czyni go idealnym dla profesjonalistów, którzy używają swoich telefonów do wykonywania dużej ilości pracy w ruchu, a nawet używają swojego telefonu jako hotspotu dla laptopa.

iPhone 14 Pro Max z umową Unlimited Data

iPhone 14 Pro Max z umową Unlimited Data

Teraz masz szansę na uzyskanie nieograniczonej umowy na transmisję danych na telefonie iPhone 14 Pro Max, która nie kosztuje fortuny.

  • Telefony komórkowe bezpośrednie
  • 65 funtów z góry
  • 50 GBP / miesiąc

Zobacz ofertę

Ponadto otrzymasz wszystkie dodatkowe korzyści wynikające z bycia klientem O2, w tym wczesny dostęp do biletów na koncerty za pośrednictwem O2 Priority, a także codzienne oferty i rabaty.

Wracając jednak do samego telefonu, jedną z najlepszych cech 14 Pro Max jest jego wspaniały 6,7-calowy wyświetlacz, który idealnie nadaje się do oglądania treści lub przewijania mediów społecznościowych. Z tyłu znajdują się nie mniej niż trzy czujniki aparatu, które razem oferują jedną z najbardziej wszechstronnych konfiguracji na rynku.

W swojej recenzji telefonu redaktor Max Parker napisał: „Podobnie jak w przypadku poprzednich iPhone’ów, jest to łatwy i szybki telefon do robienia zdjęć, który niezawodnie robi doskonałe zdjęcia w każdej sytuacji. Dodatkowa funkcja automatycznego ustawiania ostrości w przednim aparacie pomaga również robić świetne selfie”.

IPhone 14 Pro Max to jeden z tych rzadkich telefonów, które nie sprawią, że będziesz tęsknił za większą liczbą funkcji gdzie indziej, a dzięki nieograniczonej ilości danych do rozruchu jest to najlepsza umowa, aby w pełni go wykorzystać.

Back to top button