Oferty

Ulepsz swoją pamięć masową Nintendo Switch tanio

Konsole Nintendo Switch mają maksymalnie 64 GB natywnej pamięci, co nie jest zbyt dużą liczbą gier cyfrowych.

Większość graczy dość szybko zapełnia dysk, dlatego gniazdo kart micro SD jest niezbędne, aby mieć dostęp do większej liczby gier.

Amazon US oferuje obecnie fantastyczną ofertę na ogromną kartę microSD o pojemności 256 GB, która jest kompatybilna ze wszystkimi modelami Nintendo Switch. The Samsung EVO Select kosztuje tylko 17,99 USDco stanowi 55% zniżki w stosunku do ceny katalogowej 39,99 USD.

Wyprzedaż Switch Storage zapewnia dodatkowe 256 GB

Wyprzedaż Switch Storage zapewnia dodatkowe 256 GB

Możesz otrzymać kartę microSD 256 GB od Samsunga za jedyne 17,99 USD i zaoszczędzić 55% na cenie wywoławczej 39,99 USD.

  • Amazon USA
  • Było 39,99 USD
  • Teraz 17,99 USD

Zobacz ofertę

To powinno być więcej niż wystarczająco dużo miejsca, aby ponownie pobrać wszystkie gry, które pobrałeś z Nintendo eShop na przestrzeni lat, więc nie musisz na przykład wybierać przed wyruszeniem w długi lot.

Przy zakupie karty microSD należy również wziąć pod uwagę prędkości odczytu i zapisu, a ta wersja SDXC oferuje 130 MB/s. To także plug and play, więc jest w pełni kompatybilne z Nintendo Switch. Oczywiście jest nie tylko kompatybilna z Nintendo Switch, ale także uniwersalnym elementem zestawu dla wszystkich urządzeń z gniazdem microSD.

Recenzenci Amazon są z pewnością zadowoleni z tego produktu z oceną 4,7 gwiazdki na 5 z ponad 52 000 sprzedaży. Biorąc pod uwagę, że Nintendo właśnie wydało The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom, jest to idealny moment, aby zapewnić sobie nieco większą elastyczność przechowywania.

Biorąc pod uwagę, że sama gra ma rozmiar 16 GB, co zajmie ponad połowę dostępnej pamięci na standardowej konsoli Nintendo Switch, możesz chcieć dać sobie trochę swobody dzięki temu niesamowita oferta microSD.

Back to top button