Oferty

Trzy oferty: Zdobądź BEZPŁATNIE Chromebooka Samsung i Disney Plus

Chcesz przejść na nową, lśniącą umowę na telefon, a jednocześnie uzyskać świetną ofertę? Nie szukaj dalej niż ta genialna oferta na telefony Samsung od Three, która obejmuje bezpłatny Samsung Chromebook 4 oraz 12 miesięcy Disney Plus, o łącznej wartości 379 GBP. Ale pospiesz się – masz czas tylko do 24 stycznia, aby odebrać pełną gamę gratisów.

Kup teraz od Three


Jeśli masz nadzieję uzyskać największe oszczędności podczas zimowej wyprzedaży, najlepszym telefonem do wyboru jest ten Samsunga Galaxy S21FE. W cenie detalicznej 699 funtów telefon został wydany w styczniu 2022 roku jako tańsza wersja S21 z uderzająco podobnymi funkcjami. W tej chwili możesz wybrać jeden ze 100 GB danych w okazyjnej cenie 34 GBP / miesiąc; to 192 GBP oszczędności w porównaniu z 24-miesięczną umową.

W naszej pełnej recenzji Samsunga Galaxy S21 FE daliśmy mu cztery gwiazdki i pochwaliliśmy jego elegancki wygląd, imponującą wydajność i fantastyczny ekran HDR. Ci, którzy chcą uzyskać świetne aparaty, również nie będą zawiedzeni, ponieważ ma trzy obiektywy z tyłu i przedni aparat 32 MP; jego główny czujnik rejestruje fenomenalną jakość, z mnóstwem szczegółów i wyrazistością. Jedynym niewielkim zastrzeżeniem była żywotność baterii, która jest nieco krótsza niż w przypadku poprzednika, ale nadal rozciąga się do prawie 16 godzin.

Oczywiście otrzymasz nie tylko telefon; 100 GB danych będzie bezużyteczne, jeśli dostawca jest w majtkach. Na szczęście Three jest liderem w Wielkiej Brytanii pod względem zasięgu 5G, ma dobre prędkości i jest niezawodny. W naszej najnowszej pełnej recenzji Three otrzymał cztery gwiazdki – jedną z niewielu rzeczy, które można poprawić, był stosunek jakości do ceny i uważamy, że ta umowa to obejmuje.

Kup teraz od Three


To dlatego, że całkowity koszt tej umowy wynosi 816 GBP, co oznacza, że ​​po odjęciu 699 GBP kosztu telefonu, zapłacisz mniej niż 5 GBP miesięcznie za 100 GB danych. Kiedy weźmiesz pod uwagę koszt darmowych prezentów, możesz zobaczyć, jak świetna jest ta oferta.

Pierwszym z gratisów, które są dostarczane z tą umową, jest Samsung Chromebook 4, który jest wart 299 GBP. Chromebook 4 ma wygodne, ergonomiczne klawisze i lekką, trwałą konstrukcję; ważący zaledwie 1,18 kg, będziesz mógł bez problemu nosić tego laptopa ze sobą.

Chromebooki mają również doskonałe wbudowane zabezpieczenia, co czyni je jednymi z najbezpieczniejszych komputerów do kupienia. A ponieważ większość firm i szkół używa teraz narzędzi Edytorów Dokumentów Google – w tym samych Dokumentów, Prezentacji, Arkuszy i oczywiście Chrome – Chromebooki to wspaniała opcja dla uczniów i dzieci w wieku szkolnym. Kiedy możesz odebrać jeden za darmo w ramach umowy, czego nie kochać?

Kup teraz od Three


A gratisy na tym się nie kończą – Three oferuje również bezpłatną 12-miesięczną subskrypcję Disney Plus, która normalnie przyniosłaby 79,90 GBP rocznie lub 7,99 GBP miesięcznie. Oznacza to, że jeśli masz już subskrypcję Disney Plus i otrzymasz zimową cenę sprzedaży Three, Twój plan będzie naprawdę kosztował tylko od 27 GBP miesięcznie, biorąc pod uwagę tę bezpłatną subskrypcję.

Disney Plus ma bibliotekę zawierającą ponad 9000 godzin treści, w tym hity filmowe, takie jak Morderstwo w Orient Expressie i Czarna wdowa, a także seriale, takie jak Kardashians i Daredevil. Nie jesteś pewien, czy będzie coś dla Ciebie? Sprawdź nasze zestawienie najnowszych i najlepszych rzeczy do obejrzenia w Disney Plus.

Jeśli Samsung Galaxy S21 FE nie jest dla Ciebie odpowiednim telefonem, nadal możesz odebrać te wspaniałe gratisy na inne telefony komórkowe Samsung w Three. Obejmuje to Samsunga Galaxy S22i Samsunga Galaxy S22 Ultra. Pamiętaj, jeśli chcesz jak najlepiej wykorzystać te darmowe prezenty, upewnij się, że odbierzesz je przed 24 stycznia 2023 r., kiedy umowa się zakończy.

Kup teraz od Three


Back to top button