Oferty

To najlepsza oferta tylko na kartę SIM, jaką zobaczysz w ten Czarny piątek

Czarny piątek to tradycyjnie czas, aby zaoszczędzić mnóstwo pieniędzy na przedmiotach z dużymi biletami, ale może to być również świetna okazja do zainwestowania w okazję, która pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze w nadchodzącym roku, na przykład ta absurdalnie tania oferta tylko na kartę SIM z iD Mobile.

W tej chwili możesz uzyskać nieograniczoną liczbę połączeń i SMS-ów w Wielkiej Brytanii oraz aż 250 GB danych 5G w ramach 12-miesięcznej umowy za niesamowicie niską cenę zaledwie 7,50 GBP / miesiąc. Uzyskanie tej okazyjnej ceny wymaga trochę pracy, ale na dłuższą metę oszczędza tak wiele, że warto włożyć wysiłek.

Na początek za ten pakiet zapłacisz 14 GBP/mies., a zniżka zostanie zastosowana w ramach zwrotu gotówki. Aby ubiegać się o zwrot pieniędzy, musisz wysłać do iD Mobile rachunek za telefon w 4, 6, 8, 10 i 12 miesiącu (nie martw się, w witrynie znajduje się przewodnik krok po kroku, jeśli utkniesz) . Jak wspomniano, jest to trochę trudne, ale w sumie pozwoli Ci zaoszczędzić 78 GBP w ciągu roku, obniżając całkowity koszt do zaledwie 90 GBP. Jak na ogromne 250 GB danych, to znakomita okazja.

Zobacz ofertę na Mobiles.co.uk


Dlaczego więc miałbyś zdecydować się na umowę tylko na kartę SIM, zamiast takiej, która jest dostarczana z nowym telefonem? Cóż, po pierwsze, może być wszystko w porządku z twoim obecnym telefonem, więc nie ma sensu wymyślać czegoś nowego, czego nie potrzebujesz. Jeśli potrzebujesz nowego telefonu, kupno telefonu może być tańsze na dłuższą metę, a także pozwala uniknąć dwuletniego kontraktu – w ten sposób możesz zmienić usługę, jeśli zajdzie taka potrzeba, już po roku .

Ta oferta nie jest zaskoczeniem, ponieważ doskonała wartość ofert tylko na kartę SIM była jedną z rzeczy, za które chwaliliśmy sieć w naszej ostatniej recenzji iD Mobile. Jako operator sieci wirtualnej działający na hoście sieci Three 4G i 5G, iD Mobile jest zobowiązany do zasięgu sieci Three. Na szczęście w ciągu ostatniego roku nastąpiła znaczna poprawa, zwłaszcza przy wzroście prędkości 5G. Co więcej, iD Mobile nie pobiera od użytkowników opłat za roaming, dzięki czemu możesz korzystać ze wszystkich swoich SMS-ów, minut i danych podczas podróży po UE, chociaż podlega zasadom uczciwego użytkowania, które są oparte na koszcie Twojego miesięcznego planu.

Wszystko to jest bardzo pozytywne, ale warto mieć na uwadze, że iD Mobile nie jest idealny. Nasza coroczna ankieta pokazała, że ​​sieć osiąga rozczarowujące wyniki, jeśli chodzi o obsługę klienta – choć wciąż lepsze niż jej sieć macierzysta, Three – i mierne wyniki w zakresie niezawodności połączenia. Chociaż należy pamiętać o obu tych kwestiach, prawdopodobieństwo ich wpływu na codzienne użytkowanie jest stosunkowo niskie, więc nie powinno to powstrzymywać Cię przed skorzystaniem z tej oferty.

Zobacz ofertę na Mobiles.co.uk


Jeśli szukasz jeszcze więcej okazyjnych ofert w ten Czarny piątek, możesz udać się do naszego centralnego centrum Czarnego piątku. Zebraliśmy tam wszystkie najbardziej kuszące oferty z różnych kategorii, w tym telefonów, laptopów, słuchawek, materacy, ekspresów do kawy i wielu innych.

Back to top button