Oferty

Ten przenośny projektor Samsung Freestyle właśnie osiągnął najniższą cenę

Samsung Freestyle jest jednym z naszych ulubionych i najbardziej wszechstronnych przenośnych projektorów i jest obecnie dostępny w najniższej cenie, jaką widzieliśmy.

Wersja z 2022 r Samsung Freestyle kosztuje 441,99, co stanowi ogromną zniżkę w stosunku do pierwotnej ceny katalogowej 899,99 USD. Obecnie na stronie Samsunga kosztuje 599,99 USD, więc nadal można zaoszczędzić, jeśli kupisz ją dzisiaj z Amazon US.

Samsung Freestyle (2022) o połowę tańszy od oryginału

Samsung Freestyle (2022) o połowę tańszy od oryginału

Amazon oferuje genialny przenośny projektor Samsung Freestyle (2022) za jedyne 441,99 USD. Nieźle, biorąc pod uwagę, że kiedyś kosztował 900 dolarów.

  • Amazonka
  • Wynosił 899,99 USD
  • 441,99 USD

Zobacz ofertę

Oryginalny Samsung Freestyle (była aktualizacja na 2023 rok) jest w stanie zapewnić 100-calową projekcję Full HD, wraz z technologią HDR. Produkt oferuje 360-stopniowy dźwięk z wbudowanych głośników, a także najwyższej klasy interfejs Smart TV firmy Samsung ze wszystkimi powiązanymi aplikacjami.

Firma obiecuje punkt i zabawę z zawiasem 180 stopni dla łatwego pozycjonowania obiektywu. Jest też automatyczna korekcja trapezu. Możesz kupić zewnętrzny akumulator, jeśli chcesz go używać w podróży, co sprawia, że ​​jest to świetna opcja na kemping. W przeciwnym razie konieczne będzie podłączenie do sieci przez USB-C. Jest kompatybilny z Apple AirPlay 2, Samsung SmartThings i ma wyjście HDMI do podłączenia konsoli do gier. To jest mega bonus.

Nasz recenzent wystawił Samsung Freestyle (2022) fantastyczną recenzję, uzyskując wynik 4,5 z możliwych 5. Pochwalił łatwą konfigurację, dobry dźwięk i wbudowane aplikacje do przesyłania strumieniowego.

Podsumował: „Ten przenośny projektor LED szybko i łatwo zapewnia zabawę na dużym ekranie i działa niemal wszędzie. Obrazy są jasne i wyraziste, dźwięk zaskakująco dobry, a wbudowane aplikacje oferują szeroki wybór opcji przesyłania strumieniowego”.

Pamiętaj, to nie jest najnowsza wersja Freestyle. Zostało to ogłoszone na targach CES 2023 i obsługuje grafikę 21:9 oraz centrum gier Samsung. Jednak nie ma tak dużej różnicy, więc mówimy, że idziemy z istniejącym modelem. To najtańszy, jaki widzieliśmy.

Back to top button