Oferty

Ten nierealny pakiet PS5 zapewnia tani zestaw słuchawkowy Pulse 3D

Jeśli szukasz zestawu PS5, który zawiera klasyczny, osobisty dźwięk z oficjalnych słuchawek Sony Pulse 3D, mamy dla Ciebie odpowiednią ofertę.

BT jest obecnie oferując pakiet który obejmuje konsolę PS5 i zestaw słuchawkowy Pulse 3D za 499 GBP. Po prostu przewiń w dół do „Oferty pakietowe”, aby zobaczyć ofertę.

Zaoszczędź 60 GBP na zestawie słuchawkowym Pulse 3D dzięki temu pakietowi PS5

Zaoszczędź 60 GBP na zestawie słuchawkowym Pulse 3D dzięki temu pakietowi PS5

Kup PS5 od BT, a otrzymasz zestaw słuchawkowy Pulse 3D za jedyne 30 GBP, co oznacza oszczędność 60 GBP.

  • BT
  • Zaoszczędź 60 funtów
  • PS5 i Pulse 3D za 499 GBP

Zobacz ofertę

Biorąc pod uwagę, że samo PS5 kosztuje 469 GBP, oznacza to, że otrzymujesz oficjalny zestaw słuchawkowy Sony PS5 za jedyne 30 GBP. Zestaw słuchawkowy Pulse 3D zwykle kosztuje około 90 funtów, co oznacza znaczną oszczędność w wysokości 60 funtów.

Więc co dostajesz w Pulse 3D? Jak zauważyliśmy w naszej 4,5-gwiazdkowej recenzji, to nic innego jak „genialne urządzenie peryferyjne”, które „brzmi, wygląda i działa świetnie” oraz „funkcje takie jak dźwięk 3D i wewnętrzne podwójne mikrofony, które sprawiają, że wydaje się to cudownie innowacyjne w tej cenie. ”

Przestrzenny dźwięk 3D firmy Sony, od którego Pulse 3D wzięła swoją nazwę, to prawdziwa rewolucja, zapewniająca precyzyjny dźwięk kierunkowy. Może być bardzo wciągająca w grach dla jednego gracza i potencjalnie ratować życie w grach wieloosobowych.

Główną zaletą Pulse 3D w porównaniu z alternatywami innych firm, z których wiele oferuje więcej kompilacji premium i lepszy dźwięk, jest czysta wygoda plug and play. Pulse 3D oferuje unikalny ekranowy wskaźnik poziomu naładowania baterii i możesz w dowolnym momencie przełączyć się z powrotem na zwykły dźwięk z telewizora bez konieczności zagłębiania się w menu PS5 lub fizycznego odłączania klucza sprzętowego USB.

Nie uzyskasz takiego poziomu intuicyjności dzięki Bang & Olufsen Beoplay Portal za 450 funtów, który jest tak miękki i świetnie brzmiący, jak ten wysokiej jakości zestaw słuchawkowy do gier.

Back to top button