Oferty

Ten laptop Asus OLED spadł do najniższej jak dotąd ceny

Czarny piątek mógł przyjść i zniknąć, ale to nie znaczy, że nie ma już niesamowitych okazji do zdobycia.

Uważnie przyglądaliśmy się wszelkim nowym ofertom na laptopy i uważamy, że trafiliśmy w dziesiątkę. Laptop Asus Zenbook 14 OLED spadł do najniższej ceny w historii, spadając z 1099 GBP do zaledwie 699,99 GBP w Argos.

To najniższa cena, jaką kiedykolwiek widzieliśmy za Zenbooka 14, i nie ma jeszcze sprzedawcy, który byłby w stanie dopasować ofertę. Ponadto, po potwierdzeniu zakupu otrzymujesz cztery bezpłatne miesiące Spotify Premium, co oznacza dodatkową oszczędność 40 GBP.

Najbardziej kuszącą cechą Zenbooka 14 jest ekran dotykowy OLED HDR NanoEdge, który pozwala wyświetlać wyraziste i żywe kolory, idealne na wieczory, kiedy chcesz obejrzeć nowy program telewizyjny.

Asus twierdzi, że laptop posiada certyfikat Pantone Validated i DisplayHDR True Blck 500, dzięki czemu możesz doświadczyć najgłębszej możliwej czerni podczas oglądania treści wideo lub edycji w aplikacjach takich jak Photoshop.

14-calowy laptop Asus Zenbook jeszcze nigdy nie był tak tani

14-calowy laptop Asus Zenbook jeszcze nigdy nie był tak tani

Jeśli szukałeś nowego laptopa, nie szukaj dalej, ponieważ Asus Zenbook 14 można kupić za mniej niż 700 funtów przez ograniczony czas.

  • Argos
  • Uzyskaj cztery miesiące Spotify Premium za darmo
  • Teraz tylko 699,99 GBP

Zobacz ofertę

Ten laptop jest wyposażony w baterię o mocy 75 W, której żywotność wynosi 18 godzin, więc nie musisz się martwić o znalezienie gniazdka elektrycznego podczas szczególnie długiej podróży pociągiem lub samolotem.

Asus twierdzi, że można go naładować do poziomu 60% baterii w zaledwie 49 minut; w połączeniu z wagą 1,39 kg jest to idealny laptop dla każdego, kto obecnie pracuje hybrydowo.

Nie wiemy dokładnie, kiedy ta umowa dobiegnie końca, ale nie wyobrażamy sobie, że potrwa długo, biorąc pod uwagę, że to taka okazja. Jeśli jesteś na rynku nowej aktualizacji, trudno będzie znaleźć lepszą ofertę laptopa niż ta.

Back to top button