Oferty

Telewizor LG C2 tańszy niż kiedykolwiek w OGROMNYCH ofertach w Czarny piątek

Okres ofert w Czarny piątek trwa dobrze i naprawdę natknęliśmy się na kilka kuszących ofert telewizyjnych w Czarny piątek na jednym z naszych ulubionych OLED, LG C2.

Po pierwsze, Amazon oferuje LG C2 48in dla 899 funtównajniższą w historii cenę i łatwą opcję dla tych z Was, którzy nie są zainteresowani odbieraniem kuponów ani wybieraniem większych rozmiarów ekranu.

Kup LG C2 z Amazon


Tymczasem Box oferuje e-kupony o wartości do 250 GBP na niektóre rozmiary LG C2 i obecnie oferuje model 48-calowy dla 999 funtów. Kupony te mogą stanowić okazję dla niektórych łowców okazji.

Kup LG C2 z pudełka


Mówiąc dokładniej, Box rozdaje e-kupony online z pięcioma lub sześcioma rozmiarami ekranu. Zanim podzielimy oferty dostępne dla każdego modelu, warto zauważyć, że istnieje kilka warunków dotyczących oferty e-kuponów, o których należy pamiętać.

Tylko klienci, którzy kupią telewizor od teraz do 29 listopada kwalifikują się i muszą użyć paragonu zakupu, aby zrealizować swój kupon pomiędzy 9 grudnia oraz 30 grudnia. Twoja karta kuponu zostanie następnie wysłana do Ciebie e-mailem, ale niestety nie otrzymasz go przed świętami Bożego Narodzenia, ponieważ zaczną być wysyłane pocztą elektroniczną dopiero po zakończeniu okresu realizacji.

Teraz, gdy to już na uboczu, spójrzmy, czego możesz się spodziewać, jeśli zdecydujesz się ugryźć kulę i odebrać LG C2 z Box przed Czarnym Piątkiem…

Model 42-calowy jest jedynym modelem, który nie jest dostarczany z e-voucherem. Jest dostępny za jedyne 859 funtów – najtańszy od czasu wprowadzenia na rynek za 1399 GBP – i zamiast tego daje szansę natychmiastowego wygrania nagród, w tym listwy dźwiękowej LG Eclair, słuchawek LG Tone Free UPF9, konsol Xbox i podpisanych koszulek piłkarskich Anglii.

Nieco większy 48-calowy model, który kosztuje 998 funtów, jest wyposażony w e-kupon o wartości 100 funtów, podczas gdy model 55 cali cofnie cię 1152 GBP – ponad 500 funtów taniej niż w maju – i jest połączony z kuponem o wartości 50 funtów.

Jeśli szukasz czegoś jeszcze większego, wersja 65-calowa, która otrzymała naszą nagrodę Best Buy, gdy sprawdziliśmy ją za 2499 GBP, jest w najniższej w historii cenie 1699 GBP oraz opcja pierwszego rozmiaru z e-voucherem o wartości 200 GBP. Zakładając, że planujesz wydać 200 GBP na produkty Box w najbliższej przyszłości, faktycznie otrzymujesz telewizor za jedyne 1499 GBP.

Model 77-calowy jest również wyposażony w kupon o wartości 200 GBP, ale w rzeczywistości lepiej jest kupić go w Argos, ponieważ jest tylko o 1 GBP droższy za 3000 GBP i jest wyposażony w bardziej hojną e-kartę upominkową Argos o wartości 250 GBP. Tymczasem Box ma najniższą łączną cenę w wariancie 83-calowym (było to 4999 GBP, teraz 4699 GBP) i jest wyposażony w kupon o wartości 250 GBP.

LG C2 nie jest tanią opcją, bez względu na rozmiar ekranu, na który się zdecydujesz, ale nie można kwestionować jego jakości. Jest zasilany najnowszym procesorem LG Alpha9 Gen5 i obsługuje najnowszą iterację doskonałego systemu operacyjnego południowokoreańskiej firmy, webOS 22.

Sam zestaw jest pełen technologii poprawiających obraz i dźwięk, w tym AI Picture Pro i AI Sound Pro, podczas gdy model 55-calowy i wyższy wykorzystuje technologię Brightness Booster, aby osiągnąć wyższy poziom luminancji w porównaniu z zeszłorocznym modelem LG C1.

Rezultatem jest oszałamiająco dokładna jakość obrazu SDR i HDR, którą uzupełnia obsługa szerokiej gamy usług przesyłania strumieniowego i funkcji gier nowej generacji. W pełnej cenie to świetny telewizor; z dużą zniżką, to okazja OLED, której nie można przegapić.

Dźwięk Dolby Atmos, Asystent Google i Amazon Alexa są również obecne i poprawne, dzięki czemu LG C2 jest potężnym, wszechstronnym urządzeniem OLED. Był blisko drugiego miejsca w stosunku do Samsunga S95B QD-OLED w kategorii TV podczas naszych nagród Produkt Roku: Technologia w zeszłym miesiącu, ale ma tę zaletę, że jest dostępny w szerszym zakresie rozmiarów.

Kup LG C2 z pudełka

Kup LG C2 z Amazon


Czarny piątek to jeden z najlepszych okresów w roku na kupowanie telewizorów, dlatego przygotowaliśmy kilka zestawień najlepszych obecnie dostępnych ofert. Nasze centrum ofert telewizyjnych zawiera oferty dotyczące szerokiej gamy zestawów, a my wyróżniliśmy kilka opcji, na które warto zwrócić uwagę.

Jeśli chcesz złapać okazję na inne produkty przed Czarnym Piątkiem, udaj się do naszego głównego centrum Czarnego Piątku, gdzie znajdziesz wspaniałe rabaty na wszystko, od smartfonów po ekspresy do kawy, wraz z linkami do naszych stron z ofertami dla określone kategorie produktów.

Back to top button