Oferty

Telewizor LG A2 OLED osiąga NAJNIŻSZĄ CENĘ w Czarny piątek

Choć są pożądane, telewizory OLED mogą być nieco odpychające dla nowicjuszy ze względu na ich znaczne ceny. Jeśli jesteś zdeterminowany, aby go zdobyć bez rozbijania banku, dobrym pomysłem jest wybranie niedrogiego modelu podstawowego, takiego jak LG A2, który oferuje oszałamiającą jakość obrazu OLED za znacznie mniej.

Lub, aby uzyskać jeszcze lepszy pomysł, możesz poczekać na wyprzedaż takiego modelu w Czarny piątek i zdobyć prawdziwą okazję. Zniżka Amazon w Czarny piątek sprawiła, że ​​LG A2 55in osiągnął najniższą cenę w historii na stronie, zaledwie 779 GBP – prawie 300 GBP mniej niż średnia cena 1075 GBP. Modele 48-calowe i 65-calowe są podobnie obniżone, odpowiednio z 906 GBP do 759 GBP i 1442 GBP do 1249 GBP.

Kup teraz z Amazon


Oczywiście można się zastanawiać, jakie są różnice między tym telewizorem, a droższymi modelami, które pozwalają na tak niską cenę? Najważniejszą rzeczą, która odróżnia A2 od wyższej klasy produktów LG OLED, jest fakt, że wykorzystuje on standardowy panel OLED, a nie nieco jaśniejszy panel OLED Evo, który można znaleźć w telewizorach takich jak LG G1.

Ten panel obsługuje tylko częstotliwości odświeżania 50 Hz/60 Hz, które, choć doskonale nadają się do codziennego oglądania, są niższe niż 120 Hz, których możesz potrzebować do bardzo płynnych gier z najwyższej półki. Jeśli jednak szukasz telewizora o ostrym ekranie do zastosowań filmowych i telewizyjnych, A2 spełni Twoje oczekiwania, dzięki szerokiemu kątowi widzenia, doskonałemu kontrastowi i solidnej jakości dźwięku, dzięki czemu nadaje się do wszystkiego, od sportu, po film i zwykłe oglądanie. Jego procesor Alpha 7 Gen 5 pomaga również zapewnić bardzo przyzwoite wyniki HDR do rozruchu.

Jeśli chodzi o inteligentne funkcje, telewizor wykorzystuje prosty i łatwy w obsłudze system WebOS firmy LG, który zapewnia łatwy dostęp do wszystkich ulubionych usług przesyłania strumieniowego, takich jak Netflix, Disney Plus, Prime Video, Apple TV Plus, a także kanałów LG i innych . Dostęp do tych usług i ich wyszukiwanie można uzyskać za pomocą dedykowanych przycisków i poleceń głosowych na dobrze zaprojektowanym „Magic Remote” telewizora.

Ogólnie rzecz biorąc, jeśli szukasz telewizora OLED, który zapewni zapierającą dech w piersiach jakość obrazu, LG A2 będzie pasował do rachunku, a ta oferta w Czarny piątek pomoże Ci zaoszczędzić niesamowitą kwotę na samym telewizorze.

Kup teraz z Amazon


Aby zobaczyć wszystkie najlepsze aktualnie dostępne oferty z okazji Czarnego Piątku, odwiedź naszą regularnie aktualizowaną stronę w centrum Czarnego Piątku. Jeśli chcesz zobaczyć więcej ofert, takich jak ta powyżej, nasze najlepsze oferty telewizyjne w Czarny piątek powinny zawierać więcej niż wystarczająco okazji, aby wzbudzić Twoje zainteresowanie.

Back to top button