Oferty

Ta umowa na iPhone’a 11 z nieograniczonymi danymi niszczy konkurencję

iPhone 11 wciąż oferuje najnowszą wersję iOS 16 iw tej cenie jest doskonałą opcją dla osób poszukujących telefonu Apple w świetnej cenie.

Mobile Phones Direct rozdaje iPhone 11 z nielimitowanymi danymi za jedyne 24 GBP miesięcznie. Będziesz mieć również dostęp do danych 5G w sieci Three.

Zdobądź iPhone'a 11 z nielimitowanymi danymi za 24 GBP miesięcznie

Zdobądź iPhone’a 11 z nielimitowanymi danymi za 24 GBP miesięcznie

IPhone 11 ma ponad trzy lata, ale nieograniczony kontrakt na dane za jedyne 24 GBP miesięcznie bez żadnych pieniędzy.

  • Telefony komórkowe bezpośrednie
  • Nieograniczone dane
  • 24 funty miesięcznie

Zobacz ofertę

Oczywiście istnieje nieograniczona liczba SMS-ów i nieograniczona liczba minut (ktoś pamięta, kiedy to było wszystko, koniec wszystkiego?), A także otrzymasz bezpłatną dostawę następnego dnia przez telefon, której nie można powąchać.

IPhone 11 istnieje od 2019 roku, więc na tym etapie jest trochę długi w zębie, ale nadal zapewnia dobry aparat, z dużą żywotnością baterii i zadowalającą mocą z A13 Bionic.

W ofercie jest 6,1-calowy wyświetlacz LCD i 64 GB pamięci. Apple dostarczył aparat 2 x 12 megapikseli z tyłu, a także Face ID i 12-megapikselowy aparat z przodu.

Nasza recenzja w tym czasie przyznała mu ocenę 4,5 gwiazdki, ale to z pewnością nie utrzymałoby się w 2023 roku. Nasz recenzent nazwał to: „Świetny telefon, iPhone 11 jest domyślnym flagowcem Apple na następny rok i jest tego wart. korona. Doskonały aparat i długi czas pracy baterii sprawiają, że jest to łatwy wybór”.

To, czy nadal będzie to wybór na rok 2023, będzie zależeć od twoich potrzeb i budżetu, ale jeśli działasz na tym końcu rynku, jest to dobra okazja. Prawdopodobnie zobaczysz podobne szczegóły dotyczące najnowszego iPhone’a SE, więc bądź czujny.

Back to top button