Oferty

Ta umowa na Galaxy S21 FE niszczy konkurencję ze średniej półki

Jeśli szukasz smartfona ze średniej półki, który może uderzyć ponad swoją wagę, nie szukaj dalej niż ta oferta Samsunga Galaxy S21 FE.

Kup Mobiles oferuje Galaxy S21 FE ze 100 GB danych za jedyne 24 GBP miesięcznie nie mając nic do płacenia z góry. To trudne do odrzucenia dla fanów Androida.

Magia średniego zasięgu dzięki mega-ofercie Galaxy S21 FE

Magia średniego zasięgu dzięki mega-ofercie Galaxy S21 FE

Buy Mobiles oferuje telefon Samsung Galaxy S21 FE za jedyne 24 GBP miesięcznie z 100 GB danych. Nie będziesz musiał wpłacać ani grosza z góry.

  • Kup telefony komórkowe
  • 0 GBP z góry / 100 GB danych
  • 24 funty miesięcznie

Zobacz ofertę

24-miesięczna umowa dotyczy sieci Three 5G i obejmuje nieograniczoną liczbę minut i nieograniczoną liczbę wiadomości tekstowych. Istnieje również gama kolorów do wyboru. Otrzymasz również bezpłatną dostawę następnego dnia ze strony, która została oceniona jako „doskonała” w serwisie Trustpilot na podstawie 23 000 recenzji.

Samsung Galaxy S21 FE (co oznacza Fan Edition) ma mnóstwo mocy dzięki jasnemu i żywemu 6,5-calowemu wyświetlaczowi z en vogue częstotliwością odświeżania 120 Hz, a także akumulator o pojemności 4500 mAh, który zapewni Ci pracę przez cały dzień. Jest też szybkie ładowanie, dzięki któremu odzyskasz 50% w zaledwie pół godziny. Ma świetną wydajność dzięki procesorowi Snapdragon 888.

Jeśli chodzi o aparaty, dostępna jest opcja z trzema otworami tylnymi, w tym 12-megapikselowa opcja szerokokątna z optyczną stabilizacją obrazu. Z przodu znajduje się 32-megapikselowy aparat do szczegółowych selfie i wyraźnych rozmów wideo.

Nasz recenzent polecił go, jeśli „chcesz mieć telefon bez żadnych rażących pominięć funkcji: S21 FE jest wyposażony w dobry ekran OLED, ładowanie bezprzewodowe, obudowę o stopniu ochrony IP i trzy niezawodne aparaty. Niczego tu nie brakuje.

Rzeczywiście, jednym z niewielu upadków, które wyśledziliśmy w naszej recenzji, była wysoka cena bezpośrednia, ale to nie jest tutaj problem. Otrzymujesz telefon za darmo w ramach umowy miesięcznej. Galaxy S21 FE robi się teraz trochę za długi (dotarł pod koniec 2021 roku), ale nadal jest to doskonały telefon z Androidem od Samsunga, który prawdopodobnie dostanie Androida 14 do końca roku.

Back to top button