Oferty

Ta nieograniczona oferta danych Galaxy S22 jest prawie zbyt piękna, aby mogła być prawdziwa

To podstępna dobra oferta na smartfon Samsung Galaxy S22, która wymaga Twojej uwagi, jeśli szukasz mniejszego telefonu z mnóstwem danych.

Mobile Phones Direct da ci Galaxy S22 z nielimitowanymi danymi za jedyne 27 GBP miesięcznie. To wszystkie dane, które możesz wypić, nieograniczona liczba wiadomości, nieograniczona liczba minut i brak kosztów początkowych. Umowa dotyczy sieci 5G firmy Three i dotyczy wersji telefonu o pojemności 128 GB w atrakcyjnym zielonym odcieniu.

Galaxy S22 z nielimitowanymi danymi za szalone 27 funtów miesięcznie

Galaxy S22 z nielimitowanymi danymi za szalone 27 funtów miesięcznie

Kompaktowy Samsung Galaxy S22 to nadal fantastyczna opcja na rok 2023. Możesz go kupić za darmo z góry z nieograniczoną ilością danych za 27 GBP.

  • Telefony komórkowe bezpośrednie
  • Nieograniczone dane
  • 27 funtów miesięcznie

Zobacz ofertę

S22 może być poprzednią generacją telefonu, ale tak naprawdę nie różni się zbytnio od nowszego S23. Zachowuje kieszonkowy, minimalistyczny design, mocny i wszechstronny aparat oraz odpowiednią flagową wydajność.

Ponadto ma również dostęp do najnowszej wersji Androida 13 z perspektywą aktualizacji do Androida 14 jeszcze w tym roku.

Zaktualizowaliśmy naszą recenzję Samsunga Galaxy S22 kilka miesięcy temu i doszliśmy do wniosku, że „pozostaje doskonałym telefonem o super wydajności i doskonałym aparacie będącym głównymi atrakcjami”.

Zachowuje czterogwiazdkowy wynik za system trzech aparatów (50-megapikselowy aparat główny, 10-megapikselowy teleobiektyw i 12-megapikselowy ultraszerokokątny), 6,1-calowy panel z częstotliwością odświeżania 120 Hz i naprawdę solidną jakość wykonania dzięki ekranowi Gorilla Glass Victus + i stopniowi ochrony IP68. Jest więc zbudowany, by przetrwać.

Nie jesteśmy zbyt zadowoleni ze średniej żywotności baterii, ale jest to doskonały pakiet w głównej mierze. Jeśli więc szukasz małego telefonu z dobrą wydajnością i naprawdę niezawodnym aparatem, ta oferta jest zdecydowanie dla Ciebie.

Back to top button