Oferty

Stylowy, uniwersalny komputer stacjonarny firmy Dell właśnie obniżył cenę o 200 GBP

Jeśli szukasz niewiarygodnie eleganckiego komputera typu „wszystko w jednym” z systemem Windows, Dell Inspiron 27 może być dla Ciebie – a dzięki tej ofercie możesz zaoszczędzić 200 GBP.

Ponieważ sprzęt staje się z roku na rok coraz lżejszy i cieńszy, nic dziwnego, że komputery stacjonarne typu „wszystko w jednym” zaczynają zyskiwać na popularności ze względu na wygodę, jaką oferują. Co może dziwić, to fakt możesz odebrać zupełnie nowy Dell Inspiron 27, bezpośrednio ze strony internetowej Dell, za jedyne 799 GBPoszczędzając 200 GBP na sugerowanej cenie detalicznej.

Komputer Dell Inspiron 27 All-In-One za mniej niż 800 GBP

Komputer Dell Inspiron 27 All-In-One za mniej niż 800 GBP

Jedna z najlepszych ofert na rynku w stosunku jakości do ceny, jeśli chcesz zoptymalizować konfigurację domowego biura.

Jedną z największych zalet komputera stacjonarnego typu „wszystko w jednym” jest oczywiście oszczędność miejsca. Jeśli nie masz miejsca na biurku lub pod nim na duże, ciężkie metalowe pudełko, doskonałym rozwiązaniem jest urządzenie wielofunkcyjne. Ponadto, jeśli w końcu zajdzie potrzeba przeniesienia komputera do innego pokoju lub przeprowadzki do domu, urządzenie wielofunkcyjne zapewnia o wiele mniej kłopotów niż tradycyjna alternatywa dla komputera osobistego, zwłaszcza jeśli uwzględni się monitory, głośniki i tak jak.

Posiadanie wyświetlacza wbudowanego w system oznacza, że ​​Inspiron 27 został zaprojektowany do pracy od razu po wyjęciu z pudełka, czego nie można powiedzieć o większości komputerów PC. Urządzenia typu plug-and-play, takie jak te, są doskonałe dla tych, którzy chcą po prostu pracować produktywnie — idealne do domowych biur.

Być może zadajesz sobie pytanie „dlaczego po prostu nie kupić laptopa?” i tak, laptopy nadal są najlepsze, jeśli często podróżujesz do pracy, ale jeśli trzymasz się głównie jednego miejsca, ekran Inspiron 27 jest prawdziwym zwycięzcą – firma Dell pracowała nad optymalizacją panelu pod kątem komfortu oczu, a także oferuje -przełączanie płaszczyzn, dające szerszy kąt widzenia niż większość innych ekranów. Ponadto ma wbudowaną, wysuwaną kamerę Full HD, dzięki czemu to urządzenie idealnie nadaje się do rozmów wideo.

W sumie jest to doskonała okazja. Wysoce funkcjonalny komputer z wysokiej jakości ekranem i wbudowaną kamerą za mniej niż 800 funtów to fantastyczna wartość i gorąco zachęcamy do jego wypróbowania.

Ten artykuł został opublikowany we współpracy z firmą Dell. Możesz przeczytać o naszej polityce partnerskiej tutaj.

Back to top button