Oferty

Styczniowa wyprzedaż Simba kończy się DZIŚ: 40% zniżki na materace do północy

Wiele osób wita koniec stycznia z otwartymi ramionami. Ale niestety dzisiaj kończy się styczniowa wyprzedaż Simba. Jeśli czytasz to 31 stycznia, masz szczęście, ponieważ masz jeszcze kilka godzin, aby uzyskać 40% zniżki na asortyment materacy hybrydowych Simby. Tak więc ci, którzy chcą spakować genialny materac po okazyjnej cenie, będą musieli działać szybko, zanim te oszczędności się wyczerpią.

Kup teraz od Simby


Potrzebujesz pomocy w ustaleniu, który materac Simba jest dla Ciebie odpowiedni? Bez obaw – przetestowaliśmy najlepsze z nich i nagrodziliśmy zarówno materacem Simba Hybrid, jak i Simba Hybrid Pro pięciogwiazdkowymi recenzjami oraz upragnionymi nagrodami Best Buy. Oznacza to, że otrzymasz cudownie wspierający i wygodny materac, a także znakomitą gwarancję zwrotu pieniędzy na 200 nocy, niezależnie od tego, który kupisz.

Najtańszym materacem z tych dwóch jest materac hybrydowy Simba – rozmiar king-size normalnie kosztowałby 1249 funtów, ale podczas zimowej wyprzedaży możesz go kupić za jedyne 750 funtów: aż 40% lub 499 funtów taniej .

W naszej pełnej recenzji materaca Simba Hybrid chwaliliśmy go za jego doskonałe wsparcie. Nasz recenzent, Edward Munn, wyznał: „znalezienie odpowiedniego poziomu twardości materaca to bardzo osobista sprawa, ale Simba Hybrid zapewnia doskonałą równowagę między komfortem a wsparciem”. Dla tych, którzy chcą ulepszyć swój materac bez kupowania nowej ramy, pasuje on również do każdego rodzaju podstawy łóżka, co czyni go doskonałym wyborem dla większości domów. Jedyną krytyką, jaką mieliśmy, było to, że podobnie jak wiele materacy z pianki z pamięcią, może być dość ciepło w nocy.

Kup teraz Simbę Hybrid


Właśnie tam Simba Hybrid Pro wkracza sam. Simba Hybrid Pro to zasadniczo ulepszona hybryda: z nie jedną, ale dwiema kieszeniowymi warstwami sprężyn. Ma imponującą cenę detaliczną 1749 funtów za wersję king size. Na szczęście cena ta została również obniżona o 40%, czyli 699 GBP, w styczniowej sprzedaży – obniżając ją do 1050 GBP. To wciąż jest drogie, ale znacznie smaczniejsze niż jego pierwotna cena.

Jak wspomniano powyżej, daliśmy temu materacowi pięć gwiazdek w naszej recenzji Simba Hybrid Pro. Chociaż oferuje ten sam doskonały komfort, co oryginalna hybryda, ma kilka dodatkowych funkcji, które wyróżniają go na tle innych. Przede wszystkim materac Simba Hybrid Pro jest wyposażony w warstwę wełny bezpośrednio pod górną pokrywą, co pozwala uniknąć tendencji do zatrzymywania ciepła materiałów syntetycznych. To świetny wybór, jeśli masz tendencję do przegrzewania się w nocy, a nasz recenzent zapewniał komfort nawet w głębi fali upałów.

Kup teraz Simbę Hybrid Pro


Jeśli chcesz rozciągnąć swój budżet i kupić to, co najlepsze, materac Simba Hybrid Luxe to najbardziej zaawansowany materac firmy Simba. W naszej pełnej recenzji Simba Hybrid Luxe przyznaliśmy mu pełne pięć gwiazdek i nagrodę Best Buy ze względu na wysoki poziom komfortu, który nie wpływa na wsparcie. W rzeczywistości ten materac był wygodny w każdej pozycji do spania i nadal zapewniał taki sam efekt chłodzenia jak materac Hybrid Pro.

Jedynym zastrzeżeniem jest to, że jest bardzo drogie. Materac Hybrid Luxe w rozmiarze king size kosztuje obecnie 1439 funtów, a to 40% zniżki na sprzedaż – zwykle kosztuje 2399 funtów. Tak więc, jeśli chcesz uzyskać najlepszy materac Simba w bardziej rozsądnej cenie, nadszedł czas, aby go kupić.

Kup teraz Simbę Hybrid Luxe


Jeśli miałeś nadzieję rozpocząć 2023 rok z lepszym snem, teraz jest świetny moment, aby zainwestować w swój nowy wymarzony materac. Pamiętaj, że dziś kończy się 40% rabatu, więc masz tylko kilka godzin na zakup jednego z nich po obniżonych cenach.

Aby uzyskać więcej informacji i przydatne wskazówki dotyczące zakupu, zapoznaj się z naszym zestawieniem najlepszych materacy, jakie możesz kupić.

Back to top button