Oferty

Rozpoczynają się oferty Sky Black Friday: zaoszczędź SETKI na pakietach telewizyjnych i umowach komórkowych

Nigdy nie czekając na sam Czarny piątek (a nawet piątek przed nim), Sky rozpoczął sezon Czarny piątek 2022 z wieloma niesamowitymi ofertami w swojej ofercie telewizyjnej, mobilnej i szerokopasmowej, w tym ogromnymi oszczędnościami na pakietach Sky TV i pół -cena 60 GB umów telefonicznych.

Ale chociaż oferty Sky wylądowały wcześniej, nie będą się kręcić przez dodatkowy czas. Skorzystaj z tych ofert już teraz, zanim znikną jak sny Kopciuszka o północy w Cyberponiedziałek.

Zobacz oferty Sky w Czarny piątek


Najlepsze pakiety telewizyjne i szerokopasmowe Sky w Czarny piątek

Gwiazdą programu jest pakiet zderzaków Sky, który obejmuje 43-calowy telewizor Sky Glass, Sky TV Ultimate, Netflix Basic i Superfast Broadband za jedyne 50 GBP / miesiąc za wszystko. Zwykle płacisz 39 GBP / miesiąc za usługi telewizyjne i £ 25/mies. za łącze szerokopasmowe, co daje do 64 GBP/mies. – oszczędzając 14 GBP miesięcznie. W ramach 18-miesięcznej umowy oszczędzasz schludne 252 GBP.

Zobacz oferty Sky’s Glass TV


Masz już ustawione połączenie szerokopasmowe? Następnie możesz otrzymać pakiet 43-calowy Sky Glass, Sky TV Ultimate i Netflix Basic bez superszybkiego łącza szerokopasmowego za jedyne 36 GBP miesięcznie. Plan 18-miesięczny zwykle kosztuje 39 GBP miesięcznie, co daje oszczędności w wysokości 54 GBP w porównaniu z planem 18-miesięcznym. Umowa nie jest tak dobra w przypadku większego ekranu: 55-calowe i 65-calowe telewizory Sky Glass otrzymują tylko 1 GBP miesięcznie, odpowiednio 41 GBP i 45 GBP miesięcznie.

Jeśli wolisz pozostać przy telewizorze, który już masz, sprawdź ofertę Sky Stream Sky Stream (którą oceniliśmy na pięć gwiazdek) oraz Sky TV, Netflix i Superfast Broadband za jedyne 39 £ / miesiąc, z brak opłaty startowej. Sky Stream, Sky TV i Netflix, bez telewizora ani łącza szerokopasmowego w pakiecie, kosztuje teraz tylko 25 GBP / miesiąc.

Zobacz oferty telewizji Sky w Czarny piątek


Najlepsze oferty usług szerokopasmowych Sky w Czarny piątek

Sky obniżył również ceny samodzielnych pakietów szerokopasmowych. Superszybkie łącze szerokopasmowe, ze średnią prędkością pobierania 36 Mb/s, kosztuje teraz 23 GBP/miesiąc w porównaniu ze zwykłymi 25 GBP/mies. Ultraszybkie łącze szerokopasmowe, z błyskawiczną średnią prędkością pobierania wynoszącą 145 Mb/s, można kupić za 30 GBP/mies., w porównaniu z 32 GBP. Obie te oferty pozwalają zaoszczędzić 36 GBP w porównaniu z 18-miesięczną umową.

Sky Broadband to solidny wybór do łączenia się z Internetem. Nie znalazł się na szczycie list przebojów podczas tegorocznych nagród Expert Reviews Best Broadband Awards, ale nasza pełnometrażowa recenzja szerokopasmowego łącza Sky bardzo go pochwaliła za niezawodność, szybkość i obsługę klienta. Poziom zadowolenia klientów Ofcom dla Sky jest na poziomie lub powyżej średniej, z mniejszą liczbą skarg niż prawie każdy inny duży dostawca usług internetowych (jedynym wyjątkiem jest EE).

Zobacz oferty usług szerokopasmowych Sky w Czarny piątek


Najlepsze oferty mobilne Sky w Czarny piątek

Zgodnie z naszą dogłębną analizą, pięciogwiazdkowa usługa Sky Mobile Sky Mobile jest nadal siecią do pokonania. Teraz możesz otrzymać 10 GB bezpłatnego transferu danych, aby samemu sprawdzić doskonałe usługi 5G i niezrównane funkcje przenoszenia danych. Ta oferta w Czarny piątek zwiększa zwykłą kartę SIM o pojemności 15 GB za 12 GBP miesięcznie do 25 GB. Jak można się spodziewać, SMS-y i minuty są bezpłatne.

Uzyskaj bezpłatnie 10 GB dodatkowych danych Sky


Sky obniża również o 50% swój plan danych 60 GB na dowolny telefon, więc teraz jest czas na zakupy, jeśli jesteś na rynku nowego telefonu. Na przykład Samsung Galaxy S22+ 5G z 60 GB danych kosztuje teraz zaledwie 40 GBP miesięcznie (25 GBP miesięcznie za telefon i 15 GBP miesięcznie za 60 GB), a zapasowe dane przechodzą na okres do trzech lat. Biorąc pod uwagę, że sam telefon kosztował 949 funtów, kiedy daliśmy mu naszą czterogwiazdkową recenzję, ten miesięczny pakiet 40 funtów to świetna okazja.

Zdobądź plan Sky 60 GB za pół ceny


Aby być na bieżąco ze wszystkim, co dzieje się w Czarny piątek, w tym najlepszymi promocjami z okazji Czarnego Piątku już dostępnymi, odwiedź naszą regularnie aktualizowaną stronę centrum Czarnego Piątku.

Back to top button