Oferty

Po co czekać do Czarnego Piątku? AirPods Max są teraz zmniejszone

Nie musisz czekać na nieunikniony chaos w Czarny piątek – możesz kupić parę niesamowitych słuchawek z redukcją szumów AirPods Max firmy Apple za jedyne 374 GBP.

Chociaż jest to wciąż wyższa cena, niż można by się spodziewać za parę Sony WH-1000XM4, jest to ogromna obniżka oryginalnej, przyciągającej wzrok ceny 549 funtów AirPods Max. Dla porównania 374 GBP to znacznie bardziej przystępna cena.

Zaufane recenzje
Zniżka na Apple AirPods – użyj kodu FALL20

Zniżka na Apple AirPods – użyj kodu FALL20

Wysublimowane Apple AirPods Max doczekały się obniżki, na którą wszyscy czekaliśmy, dając Ci szansę na zrezygnowanie z ich oryginalnej, wysokiej ceny wywoławczej.

Wszystko, co musisz zrobić, aby skorzystać z tej niewiarygodnej oferty, to użyć ograniczonego czasowo kodu serwisu eBay ‘JESIEŃ20‘ przy kasie, tuż przed zakupem. Wydaje się, że wciąż pozostaje przyzwoita ilość zapasów dla potencjalnych łowców okazji, ale warto wspomnieć, że kod JESIEŃ20 wygasa o północy 12 października (wtorek), więc masz cenny czas, aby z niego skorzystać.

Mimo że istnieje wsparcie dla urządzeń z Androidem, AirPods Pro są w dużej mierze pierwszym urządzeniem dla iPhone’a. Te słuchawki można niemal natychmiast sparować z iPhonem i oferują obsługę dźwięku przestrzennego, która bezproblemowo współpracuje z Apple Music.

Ale czym jest dźwięk przestrzenny? Jest to stosunkowo nowa funkcja firmy Apple zapewniająca słuchaczom trójwymiarowy krajobraz dźwiękowy, dająca wrażenie, że słuchana muzyka jest odtwarzana wszędzie wokół ciebie. To prawie tak, jakbyś był na koncercie i zamiast być w tłumie, jesteś na scenie pomiędzy muzykami.

Istnieje również obsługa Siri bez użycia rąk, dzięki czemu możesz wykonywać różne czynności bez konieczności wyciągania telefonu. Chcesz otrzymywać aktualne informacje o nadchodzących wydarzeniach? Posortowane. Co powiesz na przełączanie się z jednej listy odtwarzania na drugą? Prościej się nie da.

Zaufane recenzje
Zniżka na Apple AirPods – użyj kodu FALL20

Zniżka na Apple AirPods – użyj kodu FALL20

Wysublimowane Apple AirPods Max doczekały się obniżki, na którą wszyscy czekaliśmy, dając Ci szansę na zrezygnowanie z ich oryginalnej, wysokiej ceny wywoławczej.

Plus, nie mówiąc o największym aspekcie AirPods Max: jakości dźwięku. Pozwolę zastępcy redaktora, Maxowi Parkerowi, wziąć to pod uwagę: „AirPods Max to zrównoważony dźwięk z wyjątkowym poczuciem wszechstronności. Nie wyróżniają się podczas odtwarzania jednego gatunku, zamiast tego imponują szeroką gamą utworów. Jest mnóstwo basu, który uderza oszałamiająco w uszach wstrząsającego Xanny autorstwa Billie Eilish. To tak mocno basowy utwór, że brzmi po prostu źle na wszystkim, co sobie z nim nie radzi. Przełącz się na coś bardziej opartego na gitarze, a wyniki pozostaną imponujące, z czystym wokalem i wyszukanymi szczegółami.”

Jedynym poważnym minusem AirPods Max była jego absurdalna cena początkowa, ale chociaż kosztuje tylko 374 GBP, nie trzeba czekać do wyprzedaży w Czarny piątek – okazja, na którą czekaliśmy, już tu jest.

Back to top button