Oferty

Pixel 6 jest teraz jeszcze bardziej okazją dzięki tej fantastycznej ofercie

Jeśli chcesz ulepszyć swój telefon, tej fantastycznej ofercie Pixel 6 może być trudno się oprzeć.

Natknęliśmy się na kolejną fantastyczną ofertę na telefon Google, tym razem na Pixel 6. Kup zupełnie nowy telefon bez żadnych kosztów z góry za jedyne 16 GBP miesięcznie przez dwa lata. Ta umowa obejmuje 30 GB danych od Three, 128 GB miejsca na telefon oraz nieograniczoną liczbę połączeń i SMS-ów.

Ponieważ Pixel 6 można odebrać w sklepie Google za 599 GBP, ta oferta jest znacznie tańsza, ponieważ dwuletnia umowa wynosi zaledwie 384 GBP, co oznacza, że ​​płacisz nieco ponad połowę za telefon, a także dane i połączenia.

Pixel 6 był pierwszym telefonem Google zasilanym przez układ Tensor, który został wyprodukowany przez firmę. Wykorzystuje umiejętności sztucznej inteligencji do zasilania funkcji, takich jak Magic Eraser, która pozwala łatwo usuwać fotobombowce lub niepożądane obiekty ze zdjęć, nawet tych, które nie zostały pierwotnie zrobione za pomocą Pixela 6.

Ta oferta SIM Pixel 6 może zostać złapana za jedyne 16 GBP miesięcznie

Ta oferta SIM Pixel 6 może zostać złapana za jedyne 16 GBP miesięcznie

To może być idealny czas na wypróbowanie telefonu Google, ponieważ ta oferta karty SIM Pixel 6 firmy Three kosztuje zaledwie 16 GBP miesięcznie bez żadnych kosztów początkowych.

  • MobilePhonesDirect
  • Brak kosztów wstępnych
  • Tylko 16 funtów miesięcznie

Zobacz ofertę

Daliśmy Pixelowi 6 godną pochwały 4 gwiazdki, reklamując jego mocny sprzęt fotograficzny i fantastyczne funkcje oprogramowania jako niezbędne. Posiada duet kamer z tyłu, w tym duży 50-megapikselowy główny szeroki czujnik oraz ultraszeroki czujnik 12 MP z polem widzenia 114 stopni.

Pomyśleliśmy, że matryca 50 MP pozwoliła uzyskać cudowną płytką głębię ostrości, która nadaje zdjęciom profesjonalny wygląd, z dużą ilością szczegółów widocznych na każdym zdjęciu, nawet przy słabym oświetleniu za pomocą Night Sight.

Posiada 6,4-calowy wyświetlacz OLED z częstotliwością odświeżania 90 Hz, co naszym zdaniem było więcej niż wystarczające, biorąc pod uwagę cenę. Panel był jasny, kolorowy i więcej niż przydatny do oglądania ulubionego programu.

Ta oferta jest obecnie dostępna w MobilePhonesDirect, ale nie możemy zagwarantować, że będzie trwała zbyt długo. Z oszczędnością 215 funtów – w porównaniu do bezpośredniego zakupu telefonu – jest to oferta, której nie chcesz przegapić, zwłaszcza że może to być najbardziej opłacalny sposób na zdobycie telefonu Pixel 6, z którym się spotykamy chwila.

Back to top button