Oferty

Pikmin 4 odnotował już spadek cen w dniu premiery

Chcesz dodać Pikmin 4 do swojej kolekcji tytułów Switch, ale nie masz ochoty płacić pełnej ceny? Załatwiliśmy Ci tę niesamowitą ofertę.

Pikmin 4 został wydany dzisiaj dla rodziny konsol Nintendo Switch, ale już doczekał się soczystej zniżki. Oryginalna cena ma spadł z 59,99 GBP do zaledwie 42,85 GBP, co oznacza, że ​​zaoszczędzisz słodkie 17,14 GBP.

Pikmin 4 to wspaniała gra skupiona wokół samych tytułowych stworzeń. Gra toczy się na tajemniczej planecie – z podejrzanymi podobieństwami do naszej własnej Ziemi – a Twoim celem jest uratowanie wszystkich zaginionych członków załogi i oczywiście zebranie jak największej liczby Pikminów.

Oceniliśmy Pikmin 4 na 4,5 gwiazdki; eksploracja każdego obszaru była niezwykle satysfakcjonująca i jest wypełniona po brzegi osobowością. Każdy Pikmin ma swoje mocne i słabe strony, więc musisz upewnić się, że wykorzystujesz każdego z nich najlepiej jak potrafisz.

Pikmin 4 odnotował już spadek cen w dniu premiery

Pikmin 4 odnotował już spadek cen w dniu premiery

Pikmin 4 został wydany dopiero dzisiaj i już widział bezczelną zniżkę 17,14 GBP, dzięki czemu teraz jest idealny czas na zakup.

  • Hit.co.uk
  • Było 59,99 GBP
  • Teraz 42,85 £

Zobacz ofertę

Pikmin 4 wprowadził do serii dwie duże zmiany. Pierwszym z nich jest Oatchi, uroczy piesek ratownik, który pomaga ci w podróży. Można go wyszkolić do wiosłowania z psem, przenoszenia ciężkich przedmiotów z powrotem do bazy i walki z wrogami w każdym obszarze, co czyni go ważnym członkiem zespołu.

Kolejną zmianą jest możliwość cofnięcia czasu. Jeśli masz złe spotkanie z Bulborbem i zabiera on połowę twojego Pikmina, po prostu cofnij czas do kilku minut wcześniej, jakby to się nigdy nie wydarzyło. Nasz recenzent uznał tę funkcję za kluczową na początku rozgrywki i zapewniała duże poczucie bezpieczeństwa przez całą grę.

Ogólnie rzecz biorąc, Pikmin 4 to niesamowicie ujmująca gra, która przez cały czas tworzy cudowną atmosferę. Wesoła grafika i przewiewna rozgrywka sprawiają, że jest to doskonały wybór dla młodszych graczy lub tych, którzy nie szukają zbytniego wyzwania. Fakt, że jest teraz o wiele bardziej przystępny cenowo od razu po wyjęciu z bramy, sprawia, że ​​jest to świetny moment, aby go odebrać.

Back to top button