Oferty

Oto jak zdobyć Apple Watch 7 za mniej niż 250 GBP

Jeśli szukałeś niedrogiego zegarka Apple Watch do sparowania z iPhonem, na pewno będziesz chciał sprawdzić tę fantastyczną ofertę.

Szukaliśmy ofert Apple i udało nam się natknąć na tę niesamowitą ofertę na Apple Watch 7. Ważne jest, aby pamiętać, że chociaż te zegarki Apple są odnawiane, są wymienione jako „doskonałe”, więc możesz nie powinien zauważyć zużycia. Ponadto klienci otrzymują roczną gwarancję, co oznacza, że ​​zawsze możesz zwrócić produkt, jeśli coś pójdzie nie tak w ciągu pierwszych dwunastu miesięcy.

Wracając do tej oferty, której nie można przegapić, po prostu użyj kodu GGRODNOWIONY przy kasie, aby obniżyć cenę z 277 GBP do zaledwie 249,30 GBPco daje oszczędność 27,70 GBP.

Apple Watch 7 za mniej niż 250 funtów

Apple Watch 7 za mniej niż 250 funtów

Apple nie jest dokładnie znane z regularnego obniżania cen, ale udało nam się znaleźć fantastyczną ofertę na odnowiony zegarek Apple Watch 7.

  • eBay
  • Użyj kodu GGREFURBISHED
  • Tylko 249,30 £ z kodem

Zobacz ofertę

Apple Watch 7 to jedno z najlepszych urządzeń do noszenia na rynku. Sprzedawany model jest wyposażony w 45-milimetrowy ekran z bardzo cienkimi ramkami, który zapewnia wyraźne i doskonałe wrażenia. Odkryliśmy, że jednostka 45 mm była bardzo łatwa w nawigacji dzięki większemu ekranowi, a wyświetlacz był wystarczająco jasny, aby czytać w bezpośrednim świetle słonecznym.

Dostępnych jest wiele czujników, takich jak GLONASS i GPS do śledzenia biegów i wędrówek. Istnieje również optyczny monitor pracy serca, monitor tlenu we krwi i możliwości odczytu EKG, które mogą pomóc wykryć wczesne oznaki niektórych chorób, chociaż należy zauważyć, że te czujniki są raczej przewodnikiem niż prawdziwym zamiennikiem medycznym.

Apple Watcha 7 mogliśmy używać przez jeden dzień na pełnym naładowaniu. Najnowszy kabel do ładowania może ładować urządzenie do noszenia o 33% szybciej niż poprzednia generacja, co znacznie ułatwia szybkie doładowanie urządzenia przed wyjściem za drzwi.

Oferty Apple Watch są dość rzadkie, więc jeśli szukałeś przyzwoitej oferty na jeden z najnowszych urządzeń Apple do noszenia, jest to świetna opcja.

Back to top button