Oferty

Oto, jak możesz uniknąć podwyżki cen HomePod Mini

Dwa dni temu zauważono, że Apple po cichu podniosło cenę niezwykle przystępnego cenowo HomePod Mini do 99 funtów, dlatego też byliśmy podekscytowani, że Mini wciąż znajduje się na liście w pierwotnej cenie.

Apple HomePod Mini jest obecnie nadal tylko 89 funtów w Currys. Nie wiemy, jak długo ta cena będzie trwała, zanim ulegnie 11-procentowej podwyżce cen Apple, więc jeśli miałeś oko na mały inteligentny głośnik, teraz jest czas, aby go zdobyć.

HomePod Mini to mały inteligentny głośnik zasilany przez asystenta głosowego Siri firmy Apple.

Zdobądź HomePod Mini za jedyne 89 GBP

Zdobądź HomePod Mini za jedyne 89 GBP

Apple po cichu podniósł cenę swojego najmniejszego inteligentnego głośnika, ale wygląda na to, że Currys jeszcze nie poszedł w jego ślady. Udaj się dziś do sprzedawcy, aby kupić HomePod Mini za starą cenę 89 GBP zamiast 99 GBP.

Możesz poprosić Siri o odtwarzanie muzyki, czytanie nagłówków wiadomości i podawanie najnowszych informacji o ruchu drogowym, pogodzie oraz osobistych przypomnień. Możesz używać swojego głosu do sterowania innymi kompatybilnymi inteligentnymi urządzeniami, takimi jak oświetlenie i termostaty, a nawet do śledzenia swojego iPhone’a, gdy nie masz pewności, gdzie dokładnie go zostawiłeś.

Inteligentny głośnik może rozpoznawać głosy nawet sześciu różnych członków rodziny, zapewniając bardziej spersonalizowane wrażenia, a nawet może być używany jako system interkomu, jeśli masz dwa lub więcej HomePods w różnych pokojach.

Wreszcie, HomePod Mini to fantastyczny głośnik sam w sobie. Jest dobrze zintegrowany z Apple Music i zapewnia duży i zrównoważony dźwięk, który woleliśmy od Echo i Echo Dot.

Nasz redaktor ds. technologii domowych, David Ludlow, przyznał HomePod Mini doskonałe pięć z pięciu gwiazdek.

„Głośnik tej wielkości po prostu nie powinien brzmieć tak dobrze, jak Apple HomePod Mini”, napisał David w swojej recenzji.

„Dzięki opanowaniu i równowadze ten głośnik poradzi sobie ze wszystkim, co na niego rzucisz, zapewniając również imponującą głośność wypełniającą pomieszczenie. To także przyzwoity inteligentny głośnik, z łatwością kontrolujący wszystko w aplikacji domowej, a nowy koncentrator Thread umożliwia bezpośrednie podłączenie niektórych inteligentnych urządzeń peryferyjnych. Ten głośnik jest nadal trochę skoncentrowany na Apple i byłoby miło, gdyby Spotify był lepiej zintegrowany. To powiedziawszy, za 89 funtów ten inteligentny głośnik jest w świetnej cenie i brzmi lepiej niż którykolwiek z jego konkurentów w podobnej cenie”.

Niestety, nie wydaje się, aby HomePod za 89 funtów trwał wiecznie, ponieważ spodziewalibyśmy się, że Currys w końcu pójdzie w ślady Apple i podniesie cenę do 99 funtów.

Nawet jeśli sprzedawcy uda się utrzymać HomePod Mini na niskim poziomie, jest to fantastyczny inteligentny głośnik, który warto wybrać. Dla użytkowników Apple, którzy chcą uczynić swoje domy trochę inteligentniejszymi, HomePod Mini to łatwy wybór za jedyne 89 GBP.

Back to top button