Oferty

Oficjalny zestaw słuchawkowy Xbox właśnie otrzymał bardzo rzadką zniżkę

Rzadko w magazynie, a jeszcze rzadziej z dołączoną zniżką, oficjalne słuchawki Microsoft Xbox Series X / S są teraz w jednej z najniższych jak dotąd cen.

Kolekcja gier właśnie rozpoczęła letnią wyprzedaż, a oficjalny zestaw słuchawkowy Xbox to tylko jeden z takich produktów, który otrzymał obniżkę ceny w odpowiednim czasie. W tej chwili możesz kup oficjalny bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Microsoft Xbox Series X / S za jedyne 69,95 GBPw porównaniu z sugerowaną ceną detaliczną 89,99 GBP.

Jednym z głównych powodów, dla których te słuchawki są tak rzadko redukowane, jest niesamowity stosunek jakości do ceny, jaki oferują, nawet przy pełnej cenie wywoławczej. Jeśli Microsoft zamierzał umożliwić użytkownikom korzystanie ze słuchawek wysokiej jakości bez rozbijania banku, z pewnością udało się to tutaj osiągnąć.

Oficjalny zestaw słuchawkowy Xbox z bardzo rzadką zniżką

Oficjalny zestaw słuchawkowy Xbox z bardzo rzadką zniżką

Dzięki tej umowie genialny zestaw słuchawkowy Microsoft Xbox o wartości do ceny stał się jeszcze lepszy.

  • Kolekcja gier
  • Było 89,99 GBP
  • Teraz 69,95 GBP

Zobacz ofertę

Pierwszą rzeczą, która zasługuje na pochwałę, jest design. Zestaw słuchawkowy jest minimalistyczny, bez zbędnego oświetlenia RGB, a jednocześnie bardzo wygodny. Nauszniki są większe niż przeciętnie, co sprawia, że ​​zestaw słuchawkowy jest bardziej dostępny dla osób z większymi uszami. Nasz recenzent był szczególnie pod wrażeniem pokręteł sterujących, które są bardzo intuicyjne i znacznie mniej kłopotliwe niż przyciski, maksymalizując ich dostępność.

Jakość dźwięku i lista funkcji są również fantastyczne. Zestaw słuchawkowy ma więcej basów, niż będziesz wiedział, co zrobić, ale to nie jest problem, gdy spędzisz kilka minut na regulacji korektora, a otrzymasz bardzo dobrze zaokrąglony i mocny Dolby Atmos wydajność. Najbardziej imponującą funkcją jest bezproblemowe parowanie wielu urządzeń, umożliwiające jednoczesną interakcję z konsolą, komputerem i telefonem komórkowym bez żadnego wysiłku.

Jeśli jest jedna rzecz, której brakuje w zestawie słuchawkowym, jest to aktywna redukcja szumów, ale jest to funkcja zwykle unikalna dla zestawów słuchawkowych znacznie powyżej 100 funtów. Tak więc, jeśli potrzebujesz wysokiej jakości zestawu słuchawkowego, który bezproblemowo łączy się z Twoją konsolą Xbox, kup tę parę już dziś z The Game Collection z niesamowitą zniżką.

Back to top button