Oferty

Oferty Voxi: PODWÓJ swoje DANE w tych planach tylko z kartą SIM

Rozpoczynając nowy rok w dobrym stylu, Voxi daje ci szansę na nieco większe rozciągnięcie gotówki, oferując podwojenie danych w zakresie planów obejmujących tylko kartę SIM. Oznacza to, że możesz uzyskać 30 GB danych za jedyne 10 GBP miesięcznie, a to wraz z nieograniczonymi limitami korzystania z mediów społecznościowych Voxi, z planami wyższego poziomu dodającymi nieograniczone dane do strumieniowego przesyłania muzyki i wideo. Zainteresowany? W takim razie daj nam pełny podział tego, co jest w ofercie.

Należy zauważyć, że ta oferta wygasa 26 stycznia. Jeśli więc jesteś chętny, koniecznie skorzystaj z jednej z tych genialnych ofert tylko na kartę SIM przed tym terminem.

Kup teraz od Voxi


Plan 15 GB Voxi został podwojony do 30 GB, a cena pozostała zaledwie 10 GBP / miesiąc. Podobnie, jego plan 30 GB daje teraz 60 GB do gry i kosztuje 15 GBP / miesiąc.

Jeśli jesteś prawdziwym pożeraczem danych, możesz wybrać plan 100 GB, który teraz oferuje 200 GB za jedyne 20 GBP miesięcznie. Cena nieograniczonego planu danych również spadła z 35 GBP / miesiąc do 30 GBP / miesiąc.

Wszystkie te plany obejmują nieograniczony limit korzystania z mediów społecznościowych Voxi, który pozwala korzystać z witryn i aplikacji, takich jak Snapchat, Messenger, Twitter, Whatsapp i innych, bez spożywania danych. Co więcej, plany 60 GB i 200 GB obejmują nieograniczone przesyłanie strumieniowe wideo, które dotyczy witryn takich jak TikTok i YouTube, a także usług przesyłania strumieniowego Prime Video i Netflix.

Wszystkie te plany zapewniają również bezpłatny dostęp do Voxi Unlimited Music przez sześć miesięcy, co, jak sama nazwa wskazuje, daje nieograniczone dane do serwisów strumieniowania muzyki, takich jak Spotify, Apple Music, Amazon Music, TIDAL i innych.

Aby dowiedzieć się więcej, możesz przeczytać naszą pełną recenzję Voxi, w której przyznaliśmy tej usłudze cztery gwiazdki, a także naszą nagrodę Rekomendacja, chwaląc jej hojne plany i doskonałą niezawodność. Sieć zdobyła również wyróżnienie Najbardziej Niezawodna w naszych nagrodach Mobile Network Awards.

Kup teraz od Voxi


Działając w tej samej sieci co Vodafone, Voxi oferuje solidne prędkości pobierania i zasięg 5G. Jeśli jednak błyskawiczne prędkości są dla Ciebie ważniejsze niż stosunek jakości do ceny i limity danych potworów, rozważ zamiast tego EE lub Sky Mobile, które zdobyły pochwały za swoje prędkości i zasięg 5G w nagrodach Mobile Network Awards w recenzjach ekspertów.

Back to top button