Oferty

Oferty Samsung Galaxy na styczeń 2023 r.: obniżki cen S22 Ultra i Z Flip 4

Zebraliśmy najlepsze oferty Samsung Galaxy, abyś mógł zaoszczędzić znaczną ilość gotówki na następnej aktualizacji telefonu.

W świecie telefonów z Androidem bardzo niewiele firm ma taką samą rozpoznawalność marki jak Samsung. Często postrzegany jako najbardziej bezpośredni konkurent smartfonów Apple, Samsung ma reputację dostarczania smartfonów wysokiej jakości, które wykorzystują najnowsze funkcje, nie wspominając o wydajnych aparatach i płynnym interfejsie użytkownika.

W ostatnich latach firma zyskała również reputację wypychania łodzi z nową technologią smartfonów, szczególnie w świecie urządzeń składanych. Gama Galaxy Z Fold i Galaxy Z Flip jest obecnie liderem pod względem składanych smartfonów i jest teraz dostępna z kilkoma dość znaczącymi rabatami.

Pamiętaj, że gama Galaxy S23 powinna pojawić się już wkrótce, więc miej oko na tę stronę, ponieważ spodziewamy się coraz większej liczby ofert w miarę powolnej wymiany telefonów S22. Jeśli chcesz zobaczyć, jakie inne oferty telefonów są dostępne, zapoznaj się z naszymi podsumowaniami najlepszych ofert Google Pixel i najlepszych ofert na iPhone’a.

Najlepsze oferty na Galaxy S22/Galaxy S22 Plus

Standardowe telefony Samsung Galaxy są nadal świetnymi urządzeniami samymi w sobie i jednymi z najlepszych dostępnych obecnie telefonów średniej klasy.

Galaxy S22 ze 100 GB danych na Three

Galaxy S22 ze 100 GB danych na Three

Pomimo wysokiej klasy specyfikacji, Galaxy S22 jest teraz dostępny w naprawdę niskiej cenie, co czyni go jednym z najtańszych dostępnych obecnie flagowców z Androidem.

 • Fonehouse
 • Brak kosztów wstępnych
 • Tylko 30 funtów miesięcznie

Zobacz ofertę

Galaxy S22 z nielimitowanymi danymi w iD Mobile

Galaxy S22 z nielimitowanymi danymi w iD Mobile

Dla ćpunów danych możesz teraz uzyskać S22 z nieograniczonymi danymi za jedyne 35 GBP z góry i 35,99 GBP miesięcznie, co stanowi jedną naprawdę kuszącą ofertę, jeśli lubisz przesyłać strumieniowo treści w podróży.

 • Mobiles.co.uk
 • 35 funtów z góry
 • Tylko 35,99 GBP miesięcznie

Zobacz ofertę

Galaxy S22 Plus ze 100 GB danych w Vodafone

Galaxy S22 Plus ze 100 GB danych w Vodafone

Vodafone oferuje teraz ogromną taryfę 100 GB na Galaxy S22 Plus, co czyni go idealnym kontraktem dla osób, które lubią przesyłać strumieniowo treści na swoim telefonie.

 • Kup telefony komórkowe
 • Brak kosztów wstępnych
 • Tylko 39 GBP/miesiąc

Zobacz ofertę

Najlepsze oferty Galaxy S22 Ultra

Galaxy S22 Ultra to flagowy produkt najwyższej klasy z mnóstwem unikalnych funkcji, którymi można się cieszyć, ale to nie znaczy, że dzięki tym ofertom musisz zapłacić fortunę.

Galaxy S22 Ultra ze 100 GB danych na Three

Galaxy S22 Ultra ze 100 GB danych na Three

Dzięki tej niewiarygodnie wartościowej umowie nie musisz nic płacić z góry, aby dostać w swoje ręce supermocnego Galaxy S22 Ultra z ogromną ilością 100 GB danych.

 • Fonehouse
 • Brak kosztów wstępnych
 • Tylko 44 GBP miesięcznie

Zobacz ofertę

Odnowiony Galaxy S22 Ultra z 300 GB danych w O2

Odnowiony Galaxy S22 Ultra z 300 GB danych w O2

Jeśli nie masz nic przeciwko wybraniu odnowionego modelu, możesz zdobyć absolutną okazję na S22 Ultra z ogromną ilością 300 GB danych do rozruchu.

 • Telefony komórkowe bezpośrednie
 • 69 funtów z góry
 • Tylko 35 funtów miesięcznie

Zobacz ofertę

Najlepsze oferty Galaxy Z Flip 4

Galaxy Z Flip 4 to jeden z najbardziej przystępnych składanych telefonów na rynku, który jest teraz dostępny ze znaczną obniżką ceny.

Galaxy Z Flip 4 ze 100 GB danych w Three

Galaxy Z Flip 4 ze 100 GB danych w Three

Jeśli chcesz zobaczyć, o co chodzi w tym całym zamieszaniu ze składaniem, ta fantastyczna taryfa Galaxy Z Flip 4 zapewnia mnóstwo danych bez konieczności forsowania czegokolwiek z góry.

 • Fonehouse
 • Brak kosztów wstępnych
 • Tylko 36 funtów miesięcznie

Zobacz ofertę

Galaxy Z Flip 4 z 300 GB danych w O2

Galaxy Z Flip 4 z 300 GB danych w O2

Jeśli potrzebujesz więcej danych, aby przejść do nowego Galaxy Z Flip 4, warto sprawdzić tę alternatywną ofertę za pośrednictwem O2.

 • Telefony komórkowe bezpośrednie
 • 9 funtów z góry
 • Tylko 39 GBP/miesiąc

Zobacz ofertę

Najlepsze oferty Galaxy Z Fold 4

Aby zapewnić wielozadaniowość jak żadna inna, Galaxy Z Fold 4 naprawdę wyprzedza konkurencję i może być teraz Twój z dołączoną atrakcyjną zniżką.

Galaxy Z Fold 4 ze 100 GB danych w Three

Galaxy Z Fold 4 ze 100 GB danych w Three

Z Fold 4 to drogi smartfon, ale jeśli chcesz uniknąć wszelkich kosztów początkowych, jest to obecnie najlepsza taryfa.

 • Fonehouse
 • Brak kosztów wstępnych
 • Teraz 61 funtów miesięcznie

Zobacz ofertę

Galaxy Z Fold 4 z nielimitowanymi danymi w Vodafone

Galaxy Z Fold 4 z nielimitowanymi danymi w Vodafone

Dla ludzi, którzy chcą jak najlepiej wykorzystać Z Fold 4 zarówno jako produktywność, jak i rozrywkę, ta umowa na nieograniczoną transmisję danych w Vodafone jest zdecydowanie do zrobienia.

 • Mobiles.co.uk
 • 460 funtów z góry
 • Teraz 63 GBP miesięcznie

Zobacz ofertę

Którego Samsunga Galaxy wybrać?

Istnieje wiele opcji, jeśli chodzi o telefony Samsung Galaxy, więc można się zastanawiać, który z nich jest odpowiedni dla Ciebie. Aby uzyskać wysokiej klasy wrażenia Samsunga, które są łatwe w użyciu i nie rujnują banku, S22 lub S22 Plus będą Ci odpowiadać. Jeśli szukasz naprawdę najwyższej klasy specyfikacji i chcesz, aby Twój telefon był bardziej komputerem osobistym, to Galaxy S22 Ultra jest najlepszym wyborem.

Dla ludzi, którzy chcą wyprzedzić konkurencję, Z Flip 4 i Z Fold 4 są naprawdę kuszącymi perspektywami, ale pamiętaj, że mają bardzo różne dane demograficzne. Ze względu na możliwość nagrywania filmów bez użycia rąk, Z Flip 4 najlepiej nadaje się do filmowania i tworzenia treści, podczas gdy Z Fold 4 wyróżnia się wielozadaniowością dzięki dużemu wyświetlaczowi wewnętrznemu.

Być może zastanawiasz się, gdzie w tym wszystkim mieszczą się tańsze telefony Samsung Galaxy A i M. Te telefony są bardziej ukierunkowane na budżetowy koniec spektrum, a jeśli właśnie tam leży twoje zainteresowanie, polecam sprawdzenie naszego podsumowania najlepszych tanich telefonów.

Czy powinienem kupić Samsunga Galaxy czy iPhone’a?

Biorąc pod uwagę ich ugruntowaną rywalizację, naturalne jest zastanowienie się, czy warto wybrać iPhone’a zamiast telefonu Samsung Galaxy. Oczywiście istnieje zbyt wiele aspektów, które można wymienić, aby zrozumieć, co odróżnia te urządzenia, więc w celu głębszego nurkowania zalecamy przeczytanie naszego wyjaśnienia na temat Androida i iOS.

Jednak z punktu widzenia ceny Samsung ma przewagę, ponieważ podstawowy Galaxy S22 jest tańszy niż iPhone 14 (odpowiednio 769 GBP i 849 GBP), co może mieć duży wpływ na decyzję o zakupie telefonu.

Kiedy pojawią się kolejne telefony Samsung Galaxy?

Premiera nadchodzącej linii telefonów Galaxy S23 zbliża się wielkimi krokami, a kolejne wydarzenie Samsung Unpacked zaplanowano na 1 lutego 2023 r. o godzinie 18:00 GMT. Jeśli wolisz mieć najnowsze specyfikacje, warto poczekać, aby zobaczyć, co prezentuje Samsung i jak nowe telefony zestawiają się z istniejącym składem.

Jednak w okresie poprzedzającym zauważyliśmy kilka imponujących ofert dotyczących gamy Galaxy S22 i spodziewamy się, że spadnie jeszcze więcej ofert, gdy telefony Galaxy S23 pojawią się na wolności.

Sprawy mają się nieco inaczej w przypadku składanej gamy Samsunga, ponieważ widzą nowe roczne aktualizacje bliżej lata. Z Flip 4 i Z Fold 4 zostały wprowadzone na rynek w sierpniu ubiegłego roku, więc nie spodziewamy się, że ich następcy pojawią się w najbliższym czasie.

Back to top button