Oferty

Oferty Google Pixel na styczeń 2023 r.: ogromne oferty na Pixel 7 Pro i Pixel 6a

Jeśli chcesz przejść na nowy telefon Google Pixel, ale nie masz ochoty płacić pełnej ceny za ten przywilej, mamy dla Ciebie najlepsze oferty Pixel.

Mimo że zajęło to trochę czasu, Google w końcu ugruntowało swoją pozycję głównego rywala w świecie smartfonów z Androidem, a seria Pixel 7 oferuje niesamowite funkcje w tej cenie. Dodaj fakt, że telefony Pixel otrzymują wiele lat aktualizacji oprogramowania i zabezpieczeń, podobnie jak iPhone’y, i nie brakuje powodów, dla których Twój następny smartfon powinien być Pixelem.

Telefony Pixel są już znane z tego, że są szczególnie opłacalne, jeśli weźmie się pod uwagę liczbę funkcji, które można uzyskać za tę cenę, ale to nie znaczy, że nie możesz skorzystać z dodatkowej zniżki przy zakupie. Niezależnie od tego, czy szukasz flagowego Pixela 7 Pro, poprzedniej linii Pixela 6, czy może przyjaznego portfelowi Pixela 6a, na tej stronie znajdziesz ofertę odpowiednią dla siebie.

Jeśli chcesz zobaczyć, jakie są inne oferty przed podjęciem decyzji, możesz również sprawdzić nasze zestawienie najlepszych dostępnych obecnie ofert na iPhone’a.

Oferty na Pixela 7 Pro

Obecna najwyższa linia ze wszystkich telefonów Google, Pixel 7 Pro to bestia telefonu. To są obecnie najlepsze oferty na to urządzenie.

Pixel 7 Pro z 150 GB danych za jedyne 37 GBP miesięcznie

Pixel 7 Pro z 150 GB danych za jedyne 37 GBP miesięcznie

Koszt początkowy został całkowicie usunięty z tej taryfy Pixel 7 Pro, co oznacza, że ​​​​będziesz musiał zmagać się tylko z miesięcznym kosztem w wysokości 37 GBP, aby zdobyć tę ofertę Pixel 7 Pro o wysokiej zawartości danych.

 • Niedrogie telefony komórkowe
 • Brak kosztów wstępnych
 • Tylko 37 funtów miesięcznie

Zobacz ofertę

Pixel 7 Pro z 250 GB danych w Vodafone

Pixel 7 Pro z 250 GB danych w Vodafone

Jeśli wolisz zapłacić więcej z góry, aby mieć mniejszą miesięczną wypłatę (i więcej danych do rozruchu), ta świetna alternatywna oferta za pośrednictwem Vodafone jest doskonałym krzykiem.

 • Mobiles.co.uk
 • 190 funtów z góry
 • Tylko 32 GBP miesięcznie

Zobacz ofertę

Oferty na Pixela 7

Może to być model podstawowy w tegorocznym składzie, ale Pixel 7 nie jest garbaty, a te oferty sprawiają, że jest jeszcze słodszy.

Pixel 7 z 150 GB danych za jedyne 28 GBP miesięcznie

Pixel 7 z 150 GB danych za jedyne 28 GBP miesięcznie

Pixel 7 odnotował już znaczne spadki cen, ale ta umowa 150 GB od Vodafone może być najlepsza jak dotąd. Wystarczy kliknąć kartę Vodafone, aby zobaczyć ofertę.

 • Fonehouse
 • Brak kosztów wstępnych
 • Tylko 28 funtów miesięcznie

Zobacz ofertę

Pixel 7 z nielimitowanymi danymi w iD-Mobile

Pixel 7 z nielimitowanymi danymi w iD-Mobile

Dla prawdziwych ćpunów danych ta umowa kosztuje trochę więcej, ale zapewnia nieograniczoną ilość danych dzięki uprzejmości iD-Mobile, pozwalając w pełni wykorzystać niesamowity wyświetlacz Pixela 7 do przesyłania strumieniowego.

 • Mobiles.co.uk
 • 19 funtów z góry
 • Teraz 28,99 GBP miesięcznie

Zobacz ofertę

Oferty na Pixela 6a

Pixel 6a jest już zaprojektowany dla osób dbających o budżet, ale teraz jest jeszcze tańszy dzięki tym kuszącym ofertom.

Pixel 6a ze 100 GB danych za jedyne 16 GBP miesięcznie

Pixel 6a ze 100 GB danych za jedyne 16 GBP miesięcznie

Ta umowa na Pixela 6a stanowi idealną umowę o dużej ilości danych i niskich kosztach, która zapewnia mnóstwo wspaniałych funkcji Pixela i mnóstwo danych do przesyłania strumieniowego bez rozbijania banku.

 • Kup telefony komórkowe
 • Brak kosztów wstępnych
 • Tylko 16 funtów miesięcznie

Zobacz ofertę

Pixel 6a z 125 GB danych za 31 GBP miesięcznie

Pixel 6a z 125 GB danych za 31 GBP miesięcznie

EE to jedna z najbardziej niezawodnych sieci w Wielkiej Brytanii, więc jeśli chcesz cieszyć się stabilnym połączeniem poza domem, ta umowa o pojemności 125 GB na Pixel 6a jest kuszącym zakupem. Wybierz „Wyświetl wszystkie plany”, aby zobaczyć ofertę.

 • EE
 • Brak kosztów wstępnych
 • Tylko 31 funtów miesięcznie

Zobacz ofertę

Oferty na Pixel 6/Pixel 6 Pro

Telefony Pixel 6 poprzedniej generacji są teraz dostępne ze znaczną redukcją, dzięki czemu są niedrogim ulepszeniem.

Pixel 6 z 30 GB danych za jedyne 18 GBP miesięcznie

Pixel 6 z 30 GB danych za jedyne 18 GBP miesięcznie

Ta umowa na Three daje Ci aż 30 GB danych, które są obfite w strumieniowe przesyłanie i media społecznościowe, za jedyne 18 GBP miesięcznie i absolutnie bez żadnych kosztów początkowych.

 • Niedrogie telefony komórkowe
 • Brak kosztów wstępnych
 • Tylko 18 funtów miesięcznie

Zobacz ofertę

Pixel 6 Pro ze 100 GB danych za jedyne 27 GBP miesięcznie

Pixel 6 Pro ze 100 GB danych za jedyne 27 GBP miesięcznie

Ta niesamowita oferta zapewnia mnóstwo danych, które można wykorzystać na nowym Pixelu 6 Pro, a bez żadnych kosztów początkowych będziesz musiał zapłacić tylko niewielką kwotę miesięcznego kosztu.

 • Fonehouse
 • Brak kosztów wstępnych
 • Tylko 27 funtów miesięcznie

Zobacz ofertę

Który telefon Pixel wybrać?

Ponieważ w ofercie jest przyzwoity wybór telefonów Pixel, wybaczono by ci trochę zakłopotanie, który z nich jest odpowiedni dla Ciebie. Jeśli Twój budżet może to zmienić, zalecamy przede wszystkim linię Pixel 7, ponieważ są to najbardziej przyszłościowe i aktualne modele, i to przed wspomnieniem o wszystkich nowych funkcjach aparatu, które wprowadzają na stół.

Jeśli wszystko, czego potrzebujesz, to niedrogi telefon Pixel, który zapewnia dostęp do ekosystemu Google bez rozbijania banku, Pixel 6a jest z łatwością naszym wyborem w tej kategorii. Dla tych pośrodku, którzy chcą flagowych funkcji jakości, ale nie chcą wydawać tyle, ile prosi o linię Pixel 7, najlepiej będzie pasował Pixel 6 lub Pixel 6 Pro, oba z których nadal są świetnymi telefonami, ale teraz znacznie się zmniejszyły po ich zastąpieniu.

Czy powinienem kupić telefon Pixel czy Samsung?

Dla większości osób na rynku wysokiej klasy telefonu z Androidem wybór sprowadza się do urządzenia Pixel lub telefonu Samsung Galaxy. Problem polega na tym, że poza Galaxy S22 i S22 Plus reszta linii Galaxy Samsunga bardzo różni się od serii Pixel, więc podobne porównanie nie jest trafne.

Sprowadza się to do rodzaju funkcji, z których korzystasz na co dzień. Na przykład seria Pixel wykorzystuje chipsety Google Tensor, aby jak najlepiej wykorzystać aplikacje Google, więc jeśli jesteś po kolana w tym ekosystemie, zalecamy ofertę Google zamiast Samsunga.

Alternatywnie, Galaxy S22 Ultra wykorzystuje rysik S Pen firmy Samsung, aby oferować cyfrowe wrażenia z robienia notatek, których po prostu nie można znaleźć w telefonach Google. Podobnie Z Flip 4 i Z Fold 4 wykorzystują składaną technologię na różne i unikalne sposoby, a jak dotąd plotki o Google Pixel Fold jeszcze nie wyszły na jaw.

Czy powinienem czekać na Pixela 8?

Zrozumiałe jest zastanawianie się, czy powinieneś czekać na następny smartfon z linii głównej (od dowolnego producenta), ale w przypadku Google naprawdę nie ma potrzeby czekać. Na początek, skład Pixela 7 pojawił się dopiero w październiku ubiegłego roku, co oznacza, że ​​przewidywany jest znaczny czas oczekiwania na kontynuację Google.

Ponadto w linii Pixel 7 jest obecnie bardzo niewiele rzeczy, które pozostawiają nas niezadowolonych, a dzięki dość regularnym zrzutom funkcji od Google najnowsze telefony są z czasem ulepszane.

Back to top button