Oferty

Oferty BT Broadband w Czarny piątek: Uzyskaj sześć miesięcy ZA PÓŁ CENY

BT Broadband organizuje pyszne wydarzenie z okazji Czarnego Piątku. W tej chwili możesz zarejestrować się w dowolnym pakiecie obejmującym tylko łącze szerokopasmowe i otrzymać pół ceny za pierwsze sześć miesięcy; Firma BT zrezygnowała również z opłat aktywacyjnych (które zwykle wynoszą pokaźne 30 GBP) oraz kosztów wysyłki i pakowania. Wszystkie są umowami na 24 miesiące, co oznacza, że ​​otrzymujesz solidny kwartał umowy za obniżoną opłatą miesięczną.

Jako absolutne minimum oczekujesz oszczędności w wysokości 117 GBP w trakcie najtańszej możliwej umowy szerokopasmowej (to jest Fibre Essential, za 14,95 GBP / miesiąc przez pierwsze sześć miesięcy i 28,99 GBP / miesiąc później). A jeśli masz ochotę dodać pakiet telewizyjny na górze, mamy dobrą wiadomość: ci cieszą się tą samą sześciomiesięczną zniżką za pół ceny.

Zobacz oferty teraz w BT


Oczywiście nie polecalibyśmy tej doskonałej oferty BT Broadband w Czarny piątek, gdybyśmy nie ocenili samego dostawcy. W naszej pełnej recenzji BT Broadband pochwaliliśmy szybkość, niezawodność i znacznie lepszą obsługę klienta BT, przyznając dostawcy cztery gwiazdki i nagrodę Rekomendacji. Co zabawne, naszym głównym zmartwieniem była przystępność cenowa, kwestia, którą ten Czarny piątek zgrabnie omija.

Co więcej, BT Broadband odszedł od nagrody Expert Reviews Best Broadband Awards 2022, zdobywając pierwsze miejsce za niezawodność, co jest świetnym wynikiem i poprawą w stosunku do zeszłego roku.

W swojej recenzji Stuart Andrews pisze: „BT nie jest jedną z tańszych opcji szerokopasmowych, ale wydaje się, że dostajesz to, za co płacisz, jeśli chodzi o niezawodność i szybkość. Co więcej, poziom zadowolenia klientów jest wyższy niż w przypadku podobnych usług, zwłaszcza Virgin Media i EE.

Istnieje poczucie, że konkurencyjne opcje pokonały BT, jeśli chodzi o wartość, ale jeśli chcesz zapłacić premię, jest to jedna z najszybszych i najbardziej niezawodnych usług szerokopasmowych na rynku”.

Na szczęście dla ciebie ta oferta w Czarny piątek stanowi zdrowy uszczerbek w tej premii. Jeśli jesteś zainteresowany, działaj szybko: Czarny piątek oficjalnie rozpoczyna się (i kończy) 25 listopada 2022 r.

Zobacz oferty teraz w BT


Szukasz bardziej spektakularnych oszczędności w Czarny piątek? Mosey przejdź do naszego głównego centrum ofert w Czarny piątek 2022, aby wybrać najlepsze rabaty z ogromnej liczby kategorii produktów.

Back to top button