Oferty

Oferty Amazon w Czarny piątek zaczynają się od OGROMNYCH obniżek cen na Kindle i Fire TV Stick

Amazon jest jak nadmiernie podekscytowany dzieciak o tej porze roku, całkowicie niezdolny do czekania na dziennikarzy. Po dokuczaniu ofert w Czarny piątek przez wiele dni (okej, tygodni), w końcu został uruchomiony Tydzień Czarnego Piątku, z mnóstwem prawie upominków z serii Echo, Fire i Kindle. Amazon nawet odciął kawałek ceny swojego zupełnie nowego Ognista kostka telewizyjna.

Najlepsze oferty Amazon nie zawsze są łatwe do znalezienia, więc zrobiliśmy to za Ciebie. Czytaj dalej, aby zobaczyć festyn okazji. Ale uwaga, nie wszystkie obniżki cen trwają całe dziesięć dni (tak… „Tydzień” Czarnego Piątku znika o północy w Cyberponiedziałek), więc jeśli podoba Ci się okazja, nie krępuj się!

Kupuj w Czarny piątek w Amazon


Najlepsze oferty Amazon w Czarny piątek Echo

Amazon dokonał oszałamiających obniżek cen w swoim asortymencie Inteligentne głośniki Echo Dotktóre zapewniają głosową kontrolę nad przesyłaną strumieniowo muzyką i całym ekosystemem inteligentnych urządzeń Alexa.

Największą atrakcją jest bez zegarowa wersja nowego Echo Dot 5. generacji (2022)która spadła z 55 funtów do 27 funtów, mniej niż połowę ceny. Echo Dot 5th Gen z konfigurowalnym zegarem LED spada z 65 GBP do 40 funtów.

Jeszcze bardziej absurdalnie przystępny jest genialny Echo Dot 3 gen („kurs mistrzowski w ulepszaniu wszystkiego”, czytamy w naszej pięciogwiazdkowej recenzji), w porównaniu z 40 GBP do 17 funtów, aż 60% zniżki. Bogate w funkcje rodzeństwo Echo Dot, Echo 4 gen – kolejna pięciogwiazdkowa recenzja – spada z 90 funtów do 55 funtów.

Bezprzewodowe słuchawki douszne w stylu AirPods firmy Amazon, Echo Buds 2. genwynosiły 130 GBP w czasie naszej czterogwiazdkowej recenzji, potem ustabili się na 110 GBP, a teraz spadły do tylko 60 funtówprawie pół ceny.

Istnieje więcej obniżek cen o 50% plus Pokaz echa zakres, genialne urządzenia do połączeń wideo, które łączą kamerę, ekran, mikrofon i inteligentny głośnik. The Echo Show 8 był wystarczająco genialny, aby uzyskać pięciogwiazdkową recenzję w pełnej cenie, ale teraz spadł ze 120 funtów do 70 funtów. Jeśli nie przejmujesz się specyfikacjami HD, sprawdź czterogwiazdkowy Pokaz echa 5w dół od 75 £ do 35 funtów.

Kup Echo Show z Amazon


Najlepsze oferty Amazon w Czarny piątek na urządzenia Fire TV

Amazona Pałeczki do przesyłania strumieniowego Fire TV to twój kontrolowany przez Alexa paszport plug-and-play do Netflix, Amazon Prime Video, Disney Plus, NOW, iPlayer i mniej więcej innych usług przesyłania strumieniowego, które subskrybujesz, wszystko w jednym miejscu.

Najlepszym punktem wejścia jest Amazon Pakiet rozrywkiktóry łączy a Fire TV Stick HD z pilotem sterowanym głosem i Echo Dot 3 gen. Pakiet kosztuje mniej niż połowę ceny na Czarny piątek, od 80 GBP w dół do 35 funtów. Sam Fire TV Stick HD (cóż, z pilotem głosowym Alexa) spadł o 43% z 40 GBP do 23 funtów. Ultra-HD Fire TV Stick 4K również spada o prawie 50%, z 50 GBP do 28 funtów.

Amazon obniżył nawet cenę swojej nowej edycji 2022 Ognista kostka telewizyjna, urządzenie do przesyłania strumieniowego i inteligentny głośnik w połączeniu. Obecna wersja, z superszybkim Wi-Fi 6E i 4K Ultra HD, jest w sprzedaży dopiero od kilku tygodni, więc obniżka z 140 GBP do 120 funtów nie da się wąchać!

Kup Fire TV Cube od Amazon


Najlepsze oferty Amazon na tablety i Kindle na Czarny piątek

Fantastyczny pięciogwiazdkowy Kindle’a Paperwhite (8 GB) spadł z 130 GBP do 95 funtówa model 16 GB ma nieco łagodniejszy upadek, od 150 GBP do 115 funtów. Nasza entuzjastyczna recenzja ocenia Paperwhite jako najlepszy Kindle do czytania w nocy, dzięki ciepłym kolorom i większemu ekranowi o przekątnej 6,8 cala, więc jest to doskonała prasa w najciemniejszej porze roku.

Fani czytania w wannie pokochają wodoodporność Oaza Kindle’a (8 GB Wi-Fi), teraz z ciepłym światłem w stylu Paperwhite, w cenie od 230 GBP do 170 funtów – jego najniższa cena w historii.

Zupełnie nowy Tablet Fire HD 8który w naszej czterogwiazdkowej recenzji został nazwany „najlepszym tabletem za 100 GBP” i „najlepszym tabletem w swojej klasie” w pełnej cenie, jest o 58% tańszy niż 100 GBP do 42 funtów, oszałamiający zakup. Jeszcze tańsza jest nowa Ogień Amazonki 7najlepszy budżetowy tablet w naszym zestawieniu najlepszych tabletów 2022 r., teraz jeszcze bardziej skandaliczna okazja w tylko 32 funty.

Kup teraz z Amazon


Bądź na bieżąco z najnowszymi obniżkami cen urządzeń Amazon i całej gamy produktów Amazon, od osuszaczy po buty do biegania i smartfony, w naszym stale aktualizowanym centrum Czarnego Piątku.

Back to top button