Oferty

Oferta Smarty SIM tylko w 2023 r.: Zdobądź PIĘĆ GWIAZDEK w maju

Można śmiało powiedzieć, że uwielbiamy oferty Smarty SIM tylko tutaj w Recenzje ekspertów. Jest to nie tylko nasza ulubiona sieć komórkowa w Wielkiej Brytanii, zdobywająca pięć gwiazdek na pięć w naszej dogłębnej recenzji, ale firma regularnie oferuje zdumiewające obniżki cen. Jeśli jesteś na rynku nowej karty SIM, Smarty powinien być Twoim pierwszym portem zawinięcia.

Aby pomóc Ci znaleźć ofertę Smarty SIM, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom, zebraliśmy trzy najlepsze oferty w poniższe kategorie: najlepsza ogólnie, najlepsza opcja budżetowa i najlepsza oferta, jeśli potrzebujesz szybkości. To nie jest wyczerpująca lista, ale raczej trzy oferty, które miłośnicy SIM z Expert Reviews chętnie polecają.

Aby uzyskać więcej informacji o tym, czym właściwie jest Smarty jako sieć komórkowa (uwaga spoilera: całkiem nieźle) i jak wyróżniamy najlepsze oferty, przewiń w dół strony.

PRZECZYTAJ DALEJ: Najlepsze oferty kart SIM typu pay-as-you-go w tym miesiącu


Najlepsze oferty tylko Smarty SIM: w skrócie


Najlepsze oferty Smarty SIM tylko w maju

1. Najlepsza oferta Smarty SIM tylko ogólnie

Ta oferta tylko Smarty SIM reprezentuje niesamowicie dobry stosunek jakości do ceny: obecnie możesz odbierz 100 GB danych 5G za jedyne 12 GBP/miesiąc w ramach odnawialnej miesięcznej umowy. Jednak wejdź tam jak najszybciej, ponieważ ta oferta naszej ulubionej sieci komórkowej nie będzie dostępna długo.

Długość planu: Jeden miesiąc; Nielimitowane minuty i SMS-y: Tak

Zobacz ofertę w Smarty


2. Najlepsza karta SIM Smarty obsługuje tylko nieograniczoną ilość danych

Jeśli powyższa oferta Smarty SIM o pojemności 100 GB nie wystarcza, nieograniczony plan firmy jest obecnie obniżony z 20 GBP / miesiąc do 18 GBP / miesiąc w ramach kroczącej, miesięcznej umowy. To oferta dostosowana do poważnych streamerów, zagorzałych graczy mobilnych i oddanych pobieraczy. Jak zawsze, zarejestruj się tak szybko, jak to możliwe, dopóki trwa.

Długość planu: Jeden miesiąc; Nielimitowane minuty i SMS-y: Tak

Zobacz ofertę w Smarty


3. Najlepsza oferta Smarty SIM tylko z ograniczonym budżetem

Jeśli wiesz, że na pewno nie będziesz potrzebować tak dużej ilości danych, jak te dwie powyższe oferty, Smarty zapewni Ci jego 4 GB za abonament 6 GBP / miesiącco powinno wystarczyć, jeśli tak naprawdę tylko przeglądasz lub słuchasz okazjonalnej piosenki na swoim smartfonie.

Długość planu: Jeden miesiąc; Nielimitowane minuty i SMS-y: Tak

Zobacz ofertę w Smarty


Dlaczego warto wybrać jedną z tych ofert Smarty SIM?

Firma Smarty odnotowała najlepsze w swojej klasie wyniki w najnowszym konkursie Expert Reviews Mobile Network Awards, zdobywając upragnioną nagrodę Zwycięzcy Ogólnego. Jest to wirtualna sieć obsługiwana przez tę samą firmę, która stoi za Three, a jej oferty tylko na kartę SIM zapewniają dużo danych po niskich cenach. Nawet jego plany dotyczące dużych zbiorów danych nie zrujnują banku, jak widać w fajnym narzędziu powyżej.

W ankiecie, którą przeprowadziliśmy na potrzeby nagród, ponad 92% użytkowników stwierdziło, że poleciłoby Smarty znajomym lub rodzinie, a ponad 81% użytkowników było zadowolonych z obsługi klienta i uzyskało jedne z najlepszych wyników pod względem niezawodności. Sieć Three zapewnia wysoką wydajność 4G i jedne z najszybszych prędkości 5G, a testy RootMetrics wykazały, że mediana prędkości pobierania 5G wynosi prawie 200 Mb/s. Poprawia się również zasięg 5G, a Three jest jedną z zaledwie dwóch sieci, które docierają do ponad połowy populacji Wielkiej Brytanii.

Jeśli Smarty będzie w stanie utrzymać jakość usług w miarę wzrostu, pozostanie siecią do pokonania.

Przeczytaj naszą pełną recenzję Smarty


Jak możemy zidentyfikować dla Ciebie najlepsze oferty Smarty SIM? W Recenzjach ekspertów dużo myślimy o polecanych przez nas ofertach i zawsze chcemy uzyskać jak najwięcej za Twoje pieniądze. Naszą pełną strategię poszukiwania okazji przedstawiliśmy w dedykowanym artykule, który można przeczytać, klikając ten link.

Back to top button