Oferty

Oferta Galaxy S22 Ultra, na którą wszyscy czekaliśmy, jest już dostępna

Znaleźliśmy kolejną niesamowitą ofertę mobilną SIM, tym razem na Samsung Galaxy S22 Ultra 5G z 128 GB pamięci.

Nigdy nie było lepszego czasu na uaktualnienie telefonu, ponieważ znaleźliśmy fantastyczna oferta SIM na Samsunga Galaxy S22 Ultra. Ta umowa nie wiąże się z żadnymi kosztami początkowymi, a umowa obowiązuje przez 24 miesiące za 44 GBP miesięcznie.

Ponieważ możesz kupić wersję tego telefonu bez karty SIM za 999 GBP, oznacza to, że płacisz tylko 57 GBP za dwuletnią umowę SIM, która kosztuje około 2,37 GBP miesięcznie. To sprawia, że ​​Galaxy S22 Ultra jest bardziej przystępny cenowo niż kiedykolwiek wcześniej i bardziej dostępny niż inne popularne telefony, takie jak iPhone 14.

Galaxy S22 Ultra jest wyposażony w ogromny 6,8-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 1440p i maksymalnej jasności 1750 nitów. Chociaż będzie to miało zastosowanie tylko w określonych sytuacjach HDR, udało nam się osiągnąć jasność 770 nitów w trybie Extra Bright, co jest niezwykle wysoką liczbą, która pozwoli ci używać telefonu w nasłonecznionych miejscach.

Tej oferty Galaxy S22 Ultra nie można przegapić

Tej oferty Galaxy S22 Ultra nie można przegapić

Nigdy nie było lepszego czasu, aby zanurzyć się w gamie telefonów Samsung Galaxy, a Galaxy S22 Ultra zobaczył ogromną ofertę SIM na Fonehouse.

  • Fonehouse
  • 0 zł kosztów wstępnych
  • Tylko 44 funty miesięcznie

Zobacz ofertę

Daliśmy temu telefonowi ocenę 4,5 gwiazdki na 5, zwracając uwagę na baterię 5000 mAh i sposób, w jaki można ją naładować do 100% w zaledwie około godzinę. Jest to idealne rozwiązanie dla każdego, kto chce korzystać z telefonu w podróży, gdzie porty ładowania są rzadkie.

Aparat może być najbardziej imponującym aspektem tego telefonu; Galaxy S22 Ultra zawiera cztery kamery z tyłu, w tym 108-megapikselowy aparat główny, teleobiektyw 10 MP, czujnik peryskopowy 10 MP oraz ultraszeroki czujnik 12 MP.

Pomyśleliśmy, że możliwości powiększania były bardzo imponujące, z łatwością pokonując telefony Apple i Google z tego samego roku. Tryb nocny został również wyróżniony jako potencjalnie najlepsza aktualizacja aparatu w stosunku do swojego poprzednika, ze zdjęciami zachowującymi szczegóły w trudnych warunkach.

Nie ma ustalonego limitu czasowego dla tej umowy, ale przy takiej okazji nie możemy sobie wyobrazić, że potrwa ona zbyt długo, więc możesz chcieć skorzystać z tej umowy teraz, jeśli nie chcesz przegapić.

Back to top button