Oferty

Oferta EE: Uzyskaj BEZPŁATNIE dodatkowe 40 GB danych dzięki tej karcie EE SIM

EE jest dobrze znana jako najszybsza sieć w Wielkiej Brytanii, ale tak oszałamiająco szybkie prędkości wiążą się z ceną premium. Na szczęście dzięki tej ofercie EE możesz kupić potężną kartę SIM o pojemności 70 GB za jedyne 20 GBP – zwykle daje to tylko 30 GB, więc jest to ogromna poprawa.

Zobacz ofertę w EE


W ramach 30-dniowego pakietu subskrypcji SIM o wartości 20 GBP otrzymasz wspomniane 70 GB/miesiąc wraz z nieograniczonymi minutami i SMS-ami, przenoszeniem danych i bezpłatnymi doładowaniami danych co dwa miesiące. Nie jesteś również związany umową, co oznacza, że ​​możesz zmienić dostawcę w dowolnym momencie lub, jeśli zdecydujesz się pozostać w EE, Twoja subskrypcja będzie automatycznie odświeżana co 30 dni.

Podczas gdy tańsze plany tylko z kartą SIM są dostępne od tanich dostawców, takich jak Smarty, nie uzyskasz nawet w przybliżeniu tak szybkiego połączenia za pomocą ich sieci. Więc jeśli chcesz nadać priorytet szybkości, teraz jest świetny czas, aby przejść na EE, zwłaszcza że bardzo rzadko mają tak dobre oferty.

Dzięki Kevinowi Baconowi wyrażenie „najszybsza sieć w Wielkiej Brytanii” jest na zawsze wyryte w mózgu każdego, kto widział reklamę EE. W naszej najnowszej recenzji EE przyznaliśmy tej sieci cztery gwiazdki i nagrodę rekomendowaną, chwaląc ją za doskonałe działanie i doskonały zasięg 5G. Z przyjemnością dowiesz się, że ich wyniki obsługi klienta również były dobre, więc nie będziesz mieć problemów z uzyskaniem pomocy, jeśli jej potrzebujesz.

Największym zastrzeżeniem dla EE są jego drogie ceny, ale dzięki tej genialnej ofercie zyskujesz o wiele więcej za każdą złotówkę – z ponad dwukrotnie wyższym limitem danych w cenie, przy tej samej wydajności EE i korzyściach, nie możesz iść daleko w błędzie.

Zobacz ofertę w EE


Back to top button