Oferty

Nowe AirPods Pro 2 firmy Apple są już przecenione

Są na półkach dopiero od kilku tygodni, ale przed wydarzeniem zakupowym w Czarny piątek AirPods Pro 2 miały pierwszą obniżkę ceny.

Amazon odciął 10 funtów od doskonałych wkładek dousznych z ANC, obniżając cenę z pierwotnych 249 GBP na 239 GBP.

Chociaż nie jest to ogromna oszczędność, jeśli jesteś na rynku tych pąków, jest to tańszy sposób na umieszczenie ich w uszach niż kupowanie bezpośrednio przez Apple. I jak zawsze mówimy w przypadku technologii Apple, najlepiej wskoczyć na rabaty, gdy się zdarzają, ponieważ mogą być rzadkie.

Jeśli ta oferta nie jest dla Ciebie, podsumowaliśmy najlepsze oferty na Czarny piątek przed samą wielką imprezą zakupową – więc prawdopodobnie będzie to coś, co przyciągnie wzrok na naszym blogu na żywo.

Jako szybkie odświeżenie, są to wysokiej klasy wkładki douszne Apple. Mają doskonałe tłumienie hałasu, świetny dźwięk i łatwo łączą się z ekosystemem iOS, w tym z komputerami Mac, iPhone’ami i iPadami. Oczywiście mają Bluetooth do bardziej tradycyjnego połączenia.

Zdobądź AirPods Pro 2 taniej przed Czarnym Piątkiem

Zdobądź AirPods Pro 2 taniej przed Czarnym Piątkiem

Amazon odciął 10 funtów od doskonałych wkładek dousznych z ANC, obniżając cenę z pierwotnych 249 GBP na 239 GBP.

  • Amazonka
  • Zaoszczędź 10 funtów
  • Teraz 239 funtów

Zobacz ofertę

Są niezłym ulepszeniem w stosunku do poprzedniego AirPods Pro, z inteligentniejszą obudową, którą można szybko zlokalizować w aplikacji Find My, jeśli zgubisz je z tyłu sofy. Jest tu również wiele ulepszeń dźwięku, nieco wydłużona żywotność baterii i bardzo poręczna końcówka douszna XS, która będzie świetną wiadomością dla osób z małymi uszami.

Mieliśmy wiele pochwał dla AirPods Pro 2, gdy recenzowaliśmy je po premierze, oceniając je na 4,5/5 i przyznając im odznakę Polecane. Szczególnie chwaliliśmy doskonałe ANC, bogaty dźwięk i zaktualizowaną skrzynkę ładującą.

Nasz werdykt brzmiał: „AirPods Pro 2 to fantastyczne ulepszenie i bez wątpienia jedne z najlepszych bezprzewodowych słuchawek dousznych, jakie kiedykolwiek testowałem – nawet jeśli weźmie się pod uwagę wysoką cenę”.

Sprawdź inne wyjątkowe oferty:

Back to top button